Long 4 Lashes Serum Przyspieszające Wzrost Rzęs 3ml

?
4,8
4707 opinii
42,00
Program Ochrony Kupujących
Z wysyłką od 51,90 zł
dostępny

Long 4 Lashes Serum Przyspieszające Wzrost Rzęs 3ml - Pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.
Jak aplikować tą odżywkę? Jaki jest sposób użycia?
Cześć, cześć, zastanawiam się nad kupnem tej odżywki i zastanawiam się czy istnieje jakiś sposób magiczny aby ją zaaplikować? Możecie coś powiedzieć?
odpowiedz Zgłoś
Nakładam je dosłownie jednym ruchem pędzelka wzdłuż linii górnych rzęs - dokładnie tak, jakbym robiła kreskę normalnym eyelinerem
Zgłoś
Produkt posiada mały pędzelek, którym nakładamy preparat na nasadę rzęs. Nie rozprowadzamy odżywek po całej długości rzęs, ale działamy tylko na ich cebulki, by wzbudzić je do wzrostu
Zgłoś
Aplikujesz ją normalnie – tak samo jak robisz kreskę eyelinerem. Jest to mega proste w użyciu, więc nie powinnaś mieć jakichkolwiek problemów
Zgłoś
Bimatoprost – co sądzicie o tej substancji?
Hej, zastanawiam się nad kupnem tej odżywki ale nie wiem co z tą dziwną substancją – Bimatoprostem. Możecie mi coś powiedzieć na ten temat?
odpowiedz Zgłoś
Opinie na temat stosowania bimatoprostu w odzywkach są podzielone. Ja zauważyłam u siebie na początku stosowania lekkie zaczerwienienie, a pod koniec stosowania suchość gałki ocznej. Jest to substancja szkodliwa, ale jeśli obchodzisz się z nią uważnie nic nie powinno się przedstać do oka. Mi po 3 miesiącach nic się nie stało.
Zgłoś
Czytałam, że działa on na rzęsy zarówno w pierwszej fazie, kiedy następuje ich rzeczywisty wzrost, jak i w drugiej, przedłużając ich życie. Rzęs jest dzięki temu więcej i są dłuższe. U mnie było tak samo – a dodatkowo bimatoprost nie uczynił mi żadnej szkody dla oka.
Zgłoś
Jest on składnikiem leków na jaskrę i obniża ciśnienie wewnątrz gałki ocznej. Wszystko co nakładamy w obrębie cebulek rzęs może przedostawać się do gałki ocznej i migrować w obrębie oka, więc może to być niebezpieczne, ale ja u siebie niczego takiego nie zauważyłam. Nawet jeśli trochę niedokładnie aplikowałam produkt
Zgłoś
Co później? Czy efekt sam się utrzymuje czy musimy go jakoś podtrzymywać?
Hej, dziś zamierzam kupić odżywkę, ale zastanawia mnie jedno – czy po tej całej kuracji rzęsy mi zostaną? Czy muszę ją jeszcze jakoś specjalnie stosować? Proszę, poradźcie mi.
odpowiedz Zgłoś
zawsze warto spróbować i poczekać troche na efekty, tym nic sie nie traci a można tylko zyskać ;)
Zgłoś
Efekt zmienia się gdy przestaje się stosować ten preparat.
Zgłoś
Utrzmuje się do kilku tygodni -czyli przez okres "życia" rzęsy. Jest to z resztą wyjaśnione w ulotce :) Po 2 tygodniach widać efekty, utrzymują się do kilku tyg. po zakończeniu kuracji. Potem wracają do przykrej normy ;-)
Zgłoś