Perfumy męskie

4,7 z 491449 opinii

Wśród wielu opinii mężczyzn to właśnie perfumy sprawiają, że czują się oni dopieszczeni pod względem kosmetycznym, dlatego też warto sprawiać panom właśnie takie prezenty na wszelakie okazje. To właśnie zapachy często kojarzymy z konkretną osobą i zapamiętujemy ją przez zmysł powonienia. Dlatego warto znaleźć swoje ulubione perfumy męskie, które będą jeszcze mocniej podkreślać nasz charakter.

Perfumy dla mężczyzn. Jakie nuty zapachowe cieszą się największą popularnością?

Zmysł węchu jest jednym z najintensywniejszych bodźców, które bardzo często wiążą się z pamięcią. Wiele rzeczy z pamięci nam umyka, natomiast zapach potrafi zostać na bardzo długo. Dlatego też niejednokrotnie zapach perfum kojarzy nam się z konkretną osobą. Bardzo często perfumy męskie stanowią świetny rodzaj prezentu dla taty, męża, brata. Perfumy marek wysoko półkowych bardzo często mają wysoką cenę, dlatego zakup takiego flakonu dla bliskiej osoby będzie idealnym, wyjątkowym prezentem. Wśród zapachów, które najczęściej przypadają mężczyznom do gustu lub też zapadają w pamieć ich kobietom znajdziemy nuty takich składników jak bergamotka, anyż, piżmo czy drogocenna ambra. Wśród opinii wielu mężczyzn to właśnie perfumy sprawiają, że czują się wyjątkowo. Jednakże wybierając rodzaj zapachu dla panów, warto wziąć pod uwagę, że nie każdy zapach będzie na tyle uniwersalny, że spodoba się wszystkim. Dlatego też czasem lepiej nie kupować perfum w ciemno, ale sprawdzić jakie nuty zapachowe dana osoba preferuj. Wówczas będziemy mieli pewność, że nasz prezent sprawi przyjemność.

Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Pojemność
Nuta zapachowa
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Woda toaletowa a perfumy i woda perfumowana. Czym się różnią? Poprzednie Następne
Woda toaletowa, woda perfumowana, perfumy – zastanawiasz się, co oznaczają te pojęcia? Poszczególne rodzaje produktów charakteryzują się odmienną zawartością olejków zapachowych, a co za tym idzie – ceną. Jaka jest różnica między wodą toaletową a perfumami czy wodą perfumowaną? Sprawdź w artykule!
Woda kolońska - przeżytek czy renesans? Poprzednie Następne
Czym jest woda kolońska, jakie były jej dzieje oraz czy istnieje szansa na to, że Eau de Cologne odzyska dawną świetność? Dowiedz się!
Perfumy męskie – tanie a dobre Poprzednie Następne
Dobre i pięknie pachnące perfumy wcale nie muszą kosztować kilkuset złotych! Jak się okazuje – na rynku znajdziesz dziesiątki zapachów, które trwałością i intensywnością dorównują swoim droższym odpowiednikom. Nie wiesz, gdzie ich szukać? Przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd męskich perfum, które kupisz tanio przez internet!
Męskie perfumy na wiosnę - TOP10 Poprzednie Następne
Perfumy, podobnie jak ubrania, tworzone są z myślą o konkretnych porach roku oraz dnia. Jakie męskie zapachy najpiękniej prezentują sie wiosną?

Perfumy i wody męskie - opinie