Long 4 Lashes Serum Przyspieszające Wzrost Rzęs 3ml

4,8 5 0 3274 opinie / 13 pytań
4,8
3274 opinie
40,54 Kup teraz Program Ochrony Kupujących
Kupon
DARMOWA DOSTAWA od 49 zł
?
Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.

Pytanie pochodzi z produktu podobnego: Long 4 Lashes Odżywka Wzmacniająca Przeciw Wypadaniu Włosów 200ml

 1. Małgorzata

  long 4 lashes na wypaanie włośów

  Witam czy jest taka odżywka long 4 lashes na suchą skórę bez spłukiwania ?
  odpowiedz Obserwuj Zgłoś
  To pytanie nie ma odpowiedzi. Bądź pierwszy i zyskaj + 3 CeneoPunkty
 1. tre33

  Jak aplikować tą odżywkę? Jaki jest sposób użycia?

  Cześć, cześć, zastanawiam się nad kupnem tej odżywki i zastanawiam się czy istnieje jakiś sposób magiczny aby ją zaaplikować? Możecie coś powiedzieć?
  odpowiedz Obserwuj Zgłoś
  1. weronikaEd
   Nakładam je dosłownie jednym ruchem pędzelka wzdłuż linii górnych rzęs - dokładnie tak, jakbym robiła kreskę normalnym eyelinerem
  2. asia22
   Produkt posiada mały pędzelek, którym nakładamy preparat na nasadę rzęs. Nie rozprowadzamy odżywek po całej długości rzęs, ale działamy tylko na ich cebulki, by wzbudzić je do wzrostu
  3. Mimiaa1
   Aplikujesz ją normalnie – tak samo jak robisz kreskę eyelinerem. Jest to mega proste w użyciu, więc nie powinnaś mieć jakichkolwiek problemów
 2. kasia

  Bimatoprost – co sądzicie o tej substancji?

  Hej, zastanawiam się nad kupnem tej odżywki ale nie wiem co z tą dziwną substancją – Bimatoprostem. Możecie mi coś powiedzieć na ten temat?
  odpowiedz Obserwuj Zgłoś
  1. kingaa12
   Opinie na temat stosowania bimatoprostu w odzywkach są podzielone. Ja zauważyłam u siebie na początku stosowania lekkie zaczerwienienie, a pod koniec stosowania suchość gałki ocznej. Jest to substancja szkodliwa, ale jeśli obchodzisz się z nią uważnie nic nie powinno się przedstać do oka. Mi po 3 miesiącach nic się nie stało.
  2. ilo000
   Czytałam, że działa on na rzęsy zarówno w pierwszej fazie, kiedy następuje ich rzeczywisty wzrost, jak i w drugiej, przedłużając ich życie. Rzęs jest dzięki temu więcej i są dłuższe. U mnie było tak samo – a dodatkowo bimatoprost nie uczynił mi żadnej szkody dla oka.
  3. alus22
   Jest on składnikiem leków na jaskrę i obniża ciśnienie wewnątrz gałki ocznej. Wszystko co nakładamy w obrębie cebulek rzęs może przedostawać się do gałki ocznej i migrować w obrębie oka, więc może to być niebezpieczne, ale ja u siebie niczego takiego nie zauważyłam. Nawet jeśli trochę niedokładnie aplikowałam produkt
 3. otylka

  Co później? Czy efekt sam się utrzymuje czy musimy go jakoś podtrzymywać?

  Hej, dziś zamierzam kupić odżywkę, ale zastanawia mnie jedno – czy po tej całej kuracji rzęsy mi zostaną? Czy muszę ją jeszcze jakoś specjalnie stosować? Proszę, poradźcie mi.
  odpowiedz Obserwuj Zgłoś
  1. Katarzyna
   zawsze warto spróbować i poczekać troche na efekty, tym nic sie nie traci a można tylko zyskać ;)
  2. Użytkownik Ceneo
   Efekt zmienia się gdy przestaje się stosować ten preparat.
  3. Kamila
   Utrzmuje się do kilku tygodni -czyli przez okres "życia" rzęsy. Jest to z resztą wyjaśnione w ulotce :) Po 2 tygodniach widać efekty, utrzymują się do kilku tyg. po zakończeniu kuracji. Potem wracają do przykrej normy ;-)