Canon

APARATY BEZLUSTERKOWE

Canon EOS R6 Mark II

Zdjęcia, filmy, dynamiczne wydarzenia lub portrety – połączenie wydajności i jakości obrazu w aparacie EOS R6 Mark II pozwala kreatywnie pracować
Canon EOS R6 Mark II aparat
UWOLNIJ MISTRZOWSKI POTENCJAŁ

Kreatywność bez kompromisów. Bardzo szybkie działanie aparatu EOS R6 Mark II, najlepsza w tej klasie wydajność i profesjonalne funkcje filmowania pozwalają skutecznie pracować – niezależnie od tego, jak rejestrujesz obraz.
Zobacz recenzje
a
Canon EOS
Uwiecznianie wyjątkowych chwil

Uwieczniaj ulotne chwile z szybkością do 40 kl./s na niesamowitej jakości obrazach – nawet w niemal całkowitej ciemności. Autofokus – oparty na wykorzystującej uczenie głębokie sztucznej inteligencji – blokuje ostrość szybko poruszających się obiektów w dowolnym miejscu kadru.
Canon EOS
Filmowanie bez kompromisów

Rejestrowany na całej szerokości matrycy materiał filmowy 4K 60p z nadpróbkowaniem wygląda po prostu świetnie. Intuicyjnie obsługiwane funkcje, takie jak inteligentny AF i zaawansowany stabilizator obrazu, ułatwiają osiąganie profesjonalnych rezultatów.
„Aparat EOS R6 Mark II nie jest ani aparatem, ani kamerą – łączy oba te rozwiązania”

Teddy Morellec – fotograf i filmowiec
AF, KTÓRY PRZEWIDUJE TWÓJ NASTĘPNY RUCH

Nowej generacji autofokus, oparty na sztucznej inteligencji z funkcją uczenia głębokiego, umożliwia jeszcze bardziej efektywną pracę – działa o 80% szybciej niż jego odpowiednik w modelu EOS R6. Aparat EOS R6 Mark II rozpoznaje i śledzi więcej obiektów z jeszcze większą szybkością, niezawodnością i precyzją.
Canon
Wykrywa więcej obiektów niż kiedykolwiek wcześniej

  • Ludzie - Wykrywa oczy, twarze, głowy i obiekty
  • Koty - Dzikie i udomowione, duże i małe
  • Psy - Od dalmatyńczyków po psy dingo
  • Konie - W tym zebry
  • Ptaki - W tym w locie
  • Samochody - Śledzi nawet kierowców wyścigowych i kabriolety
  • Motocykle - Na torze wyścigowym lub na drodze
  • Pociągi - Z silnikiem parowym, elektrycznym i wysokoprężnym
  • Samoloty - Samoloty i śmigłowce
Canon
Niezawodne działanie

Dostosowuje się do ruchów obiektu, reaguje na zmianę prędkości, kierunku i pozycji.
Canon EOS
Zmień noc w dzień

Nawet jeśli Ty nie widzisz obiektów, aparat EOS R6 Mark II szybko i precyzyjnie ustawia ostrość. Aparat blokuje ostrość nawet w świetle na poziomie -6,5 EV1 (a jest ono ciemniejsze niż to, które zapewnia półksiężyc).
Canon
NIESAMOWITA SZYBKOŚĆ, STAŁA GOTOWOŚĆ

Uchwycenie decydującego momentu nigdy nie było łatwiejsze. W przypadku migawki elektronicznej aparat EOS R6 Mark II rejestruje obraz z szybkością do 40 kl./s, a w przypadku migawki mechanicznej – 12 kl./s. W trybie serii zdjęć RAW9 rejestrowanych z szybkością 30 kl./s funkcja buforowania umożliwia uwiecznianie wydarzeń rozgrywających się nawet 0,5 s przed naciśnięciem spustu migawki.
SWOBODA FOTOGRAFOWANIA Z RĘKI

Stabilizator obrazu wbudowany w korpus aparatu EOS R6 Mark II współpracuje z optycznym stabilizatorem obrazu w wielu obiektywach firmy Canon. W rezultacie mamy nawet 8 stopniową ochronę przed skutkami drgań aparatu trzymanego w dłoniach.
Canon
Uchwyć piękno ruchu – aparatem trzymanym w dłoniach

Możesz robić zdjęcia z długim czasem naświetlania z ręki, celowo rozmywając poruszające się obiekty, zachowując wyostrzenie całej reszty kadru – wszystko to bez konieczności korzystania ze statywu.
Canon
Jeszcze bardziej stabilny obraz filmowy

Aparat EOS R6 Mark II wykrywa więcej rodzajów ruchu niż inne aparaty. Podczas filmowania system IBIS i optyczny stabilizator obrazu współdziałają z funkcją Movie Digital IS, co skutkuje nagraniami o jakości przypominającej profesjonalne materiały rejestrowane przy użyciu gimbala.
Zachowaj koncentrację

Gdy w aparacie EOS R6 Mark II jest włączona opcja AF z samym wykrywaniem, urządzenie nie będzie ponownie nastawiać ostrości na tło, jeśli obiekt wyjdzie poza kadr. Jest to funkcja pochodząca z kamery Cinema EOS C70. Imituje pracę profesjonalnego operatora regulacji ostrości w celu zapewnienia kinematograficznych rezultatów.
Pionierskie funkcje filmowania – sygnalizacja poprzez przekładanie kolorów

Inna technologia zastosowana w modelu EOS R6 Mark II firmy Canon, wspólna dla całej rodziny Cinema EOS firmy Canon, czyli sygnalizacja poprzez przekłamanie kolorów daje czytelną informację o aktualnych poziomach ekspozycji. Na obraz widoczny w wizjerze i na ekranie jest nałożonych sześć kolorów, z których każdy odpowiada innemu poziomowi luminancji.

6K ProRes Raw

Aby zwiększyć elastyczność pracy i poprawić jakość obrazu, nagrywaj filmy w formacie RAW 6K ProRes na zewnętrznym rejestratorze ATOMOS V+. Materiał filmowy ma większy zakres dynamiczny i można go korygować w łatwiejszy sposób. Dodatkowa rozdzielczość umożliwia przycinanie kadru z zachowaniem jakości 4K.
Profesjonalny dźwięk

Możesz podłączać wysokiej jakości mikrofony cyfrowe i adaptery XLR, wykorzystując wielofunkcyjną stopkę aparatu EOS R6 Mark II. Dzięki temu ścieżka dźwiękowa będzie dorównywać jakością obrazowi.
NASZPIKOWANY TECHNOLOGIAMI
canon
Wysokiej jakości obraz wideo z korekcją efektu „focus breathing”
canon
Buforowanie na pięć sekund przed rozpoczęciem nagrywania – stała gotowość
canon
Rejestrowanie ramki kadru – różne proporcje, w tym 2,35:1
canon
Nagrywanie filmów w zwolnionym tempie z szybkością do 180 kl./s
canon
Technologia Dual Pixel RAW umożliwia elastyczną pracę w postprodukcji
canon
Wewnętrzny mikrofon z redukcją szumów eliminuje niepożądane szumy podczas filmowania
canon
Aktualizacje oprogramowania układowego za pomocą aplikacji Canon Camera Connect
canon
Funkcja HDR z myślą o ruchomych obiektach – dzięki funkcji szybkiego fotografowania
Zobacz produkty

Canon EOS R6 Mark II body

Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM


Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4-7.1 IS STM