Oczyszczacz powietrza Winix P150

Oczyszczacz powietrza Winix z filtrami: Węglowy, HEPA. O poziomie głośności: 26 dB. Wydajność: 168 m3/h . O mocy: 40 W. Dodatkowe funkcje: Wielostopniowe oczyszczanie
4,4
17 opinii
Darmowa wysyłka
Wysyłka w 1 dzień

Winix P150 - Opinie

Klienci, którzy zakupili Winix P150, mogą podzielić się swoją opinią poprzez ankietę Zaufanych Opinii. Prezentujemy wszystkie oceny (zarówno pozytywne jak i negatywne), a Zaufane Opinie oznaczone są zieloną tarczą.
4,4
Ocena: 4/5
4,0/5
5,0/5
Ocena: 5/5
Fantastycznie poradził sobie z alergenami roztoczy! Polecam!
Zalety
estetyka
jakość wykonania
kompaktowe wymiary
Ocena: 4,5/5
Uczciwe urządzenie. Kalsyczny oczyszczacz. Bardzo dobre parametry jak za tę cenę. Dla mnie ważny były certyfikaty ECARF i CADR. Polecam.
Zalety
niski pobór prądu
1 komentarz
Ocena: 5/5
Mogę szczerze polecić P150. Potrzebowałem oczyszczacza ze względu na zapylenie od kominów dymiących dookoła. Sprzęt sprawdził się bardzo dobrze. Odczuwam róznice szczególnie w nocy. Lżej się oddycha i mniej kaszlę. Bardzo wydajne urządzenie na najwyższm biegu (włączam przed snem) i ciche w nocy - można spokojnie spać przy nim.
Zalety
głośność pracy
skuteczność
Ocena: 3/5
mam go 2 tyg .uczucia mieszane1.max powierzchnia to 14m nie 35jak podaja w polskiej instrukcji 2/..jak ktos mysli ze bedzie mial rzeskie powietrze to sie myli rzeskie nie bedzie3/.mam wrazenie ,ze na niskich obrotach czysci tylko wokol siebie.lampka jest zielona,ale jak recznie wlacze wysokie zaraz zapala sie na czerwono.czyli w trybie automatycznym male szanse na dokladne oczyszczenie calego pokoju?4/czujnik powietrza nie wiadomo co mierzy-zapachy?kurz?pyly?jak sie nie ma dostepu do innych miernikow nic sie nie wie nawet tego czy powietrze jest rzeczywiscie czyste jak pokazuje na zielono.ale tak jest pewnie i w innych oczyszczaczch5/.w trybie turbo mocno wieje i halasuje ale tak byc musi6/.czy ta plazma moze byc wlaczona stale nie wiadomo. mam alergie i astme kaszel jakby sie zmniejszyl,inne objawy nie
Ocena: 1/5
Nigdy tego produktu nie kupowałem, nie wiem dlaczego email prosi abym napisał opinię
Ocena: 4,5/5
fdhfgfdfdgfgfddfhdfgfdgdfhdfgfdfdhfnvn bnvgjhfghfghhfgh
1 komentarz
Ocena: 5/5
Super sprzęt! Godny polecenia!
Ładnie wykonany oczyszczacz.
Zalety
wydajność

Produkty rekomendowane