Laptop Apple MacBook Air 13,3" (MD760PL/B)

Ultrabooki 1400MHz SSD
4,6
76 opinii
Ostatnia cena: 4 798,99
Zobacz inne produkty z kategorii Laptopy

Apple MacBook Air 13,3" (MD760PL/B) - Opinie

Klienci, którzy zakupili Apple MacBook Air 13,3" (MD760PL/B), mogą podzielić się swoją opinią poprzez ankietę Zaufanych Opinii. Prezentujemy wszystkie oceny (zarówno pozytywne jak i negatywne), a Zaufane Opinie oznaczone są zieloną tarczą.
4,6
osx yosemite
głośniki
niezawodność
na razie brak
zły stosunek możliwości do ceny
waga
Apple to apple :D
Super polecam
Bardzo dobra
Ocena: 4,5/5
Kupiłam MacBooka ze świątecznej oferty iSpota i zdecydowanie uważam wybór za trafiony. Śmiga, ma sporo fajnych rozwiązań. Jest idealny dla grafika lub studenta (ja łące 2 w 1). Dla tych, którzy obawiają się OS X Yosemite - nie ma powodów do obaw ;) Niedługo pierwszy miesiąc ciągłego użytkowania (sporo projektów) i jak najbardziej na plus. A co ważne - w iSpocie możecie sobie ubezpieczyć MacBooka - fajna opcja.
Zalety
funkcjonalność
super
Ocena: 4,5/5
Od wielu lat używałem komputerów z Windows'em. Początkowo było fajnie, jednak po pewnym czasie komputery zwalniały i przestawały działać błyskawicznie.
Od 4 miesięcy używam MacBooka'a Air 13' i z "ręką na sercu" mogę przyznać, że w życiu nie miałem lepszego komputera!!! MacBook jest stabilny, szybki i bezawaryjny! Bateria to po prostu odlot, a wykonanie.. To mistrzostwo!!!
Zalety
czas realizacji zamówienia 14 h
Ocena: 5/5
MacBook jest stabilny, szybki i bezawaryjny! Bateria to po prostu odlot, a wykonanie.. Wykonanie i design to mistrzostwo!!!
POLECAM! Czasem warto zaoszczędzić i kupić coś lepszego, raz a porządnie ;)
Zalety
batreria (12h bez ladowania)
Ocena: 5/5
Najlepszy zakup jaki ostatnio dokonałam. Nie moge bez niego żyć, spokojnie można zapomnieć gdzie sie schowało zasilacz. Z normalnym użytkowaniem bez wysiłku wytrzyma od rana do wieczora na bateri. Ultra cienki, lekki, super szybki, i elegancki look. :)
Ocena: 5/5
Generalnie produkt jest bardzo dobrej jakosci. Szybki, długo pracuje na baterii (ok 12h w zleznosci co robimy), wyglada elegancko oraz ma rewelacyjna klawiature. Minusy to: brak mozliwosci dodania pamieci w przyszlosci, wymiany dysku itp... Mam nadzieje ze bedzie dzialac przez najblizsze 3 lata ;)
Zalety
batreria (12h bez ladowania)
wygląd
Wady
brak mozliwosci rozbudowy

Produkty rekomendowane