Monitory

4,5 z 51004 opinii

Przyzwoicie dobrany monitor - nareszcie masz lepszy widok!

Dziś monitory mają dużo więcej funkcji, niż jeszcze parę lat wstecz. W związku z coraz większym znaczeniem komputerów - które służą już nie jedynie jako sposób na przeglądanie Internetu, ale są unikatowym centrum multimedialnym, wzrosły również wyczekiwania w stosunku do monitorów. Coraz częściej wybierane są te pokaźniejsze i o wyższej rozdzielczości. Liczy się także wierność oraz głębia barw i pomocnicze funkcje. Ceneo.pl pomoże w wyborze poprawnego modelu wszystkim tym, którzy zdają sobie sprawę z tego, czego poszukują!

Wybierz pewnie w dobrej cenie - markowe monitory

Rynek się nie ociąga, ale dynamicznie odpowiada na potrzeby Klientów - czego plonem są zaawansowane monitory o rozmaitych możliwościach. Nowoczesne propozycje od Samsung, Lenovo czy Dell wciąż nie przestają zaskakiwać innowacyjnością, podobnie jeżeli chodzi o monitory Acer, ASUS czy marki AG Neovo. Każdy z tych brandów oferuje dzisiaj wymagającym odbiorcom komputerów nadzwyczajną jakość, obok jakiej nie da się przejść chociażby bez zerknięcia na tą wysoką jakość obrazu. To sposób na podniesienie przyjemności użytkowania dzisiejszych technologii.

Niezbędny Ci konkretny monitor? Jesteśmy w stanie konkretnie pomóc!

Dla nas nie ma znaczenia, czy interesuje Cię monitor 27 cali od LG czy również ma to być monitor 1920x1080 Philips - wystarczy jedynie skorzystać z intuicyjnej i dostępnej wyszukiwarki Ceneo, aby w mig dostać dokumentnie to, czego się szuka, w cenie lepszej, niż wolno byłoby się tego spodziewać.W związku z tym oddajemy do dyspozycji intuicyjne filtry wyszukiwarki - z których oznaczenie ulubionego producenta lub również przedziału cen to tylko przykład możliwości. Rekomendujemy wskazać konkretną przekątną ekranu oraz rozdzielczość. Dzięki tym parametrom możesz w kilka sekund znaleźć monitory spełniające wyczekiwania, tak jak te powyżej bądź też opcje o innych parametrach.Nadal jednak mówimy tylko o małej części z atrybutów, jakie udostępniamy w Ceneo.pl. Z nami wskażesz szczegółowo: jakiego typu matrycy szukasz i jaki ma być czas reakcji, czy potrzebny Ci tuner TV i jakie złącza wzbudzają Twoje zainteresowanie. Powinieneś również określić, czy może monitor z głośnikami interesuje cię w największym stopniu, a może szukasz w głównej mierze funkcji Pivot. Masz prawo nawet wskazać kolor i standard Vesa. Bez względu na to, którego monitora od początku do końca szukasz - z nami go znajdziesz!Cena, która Ci się spodoba - za monitor, jakiego poszukujesz - oto CeneoJeżeli gra toczy się o zakupy w sieci - Ceneo.pl z całych sił stara się podejść do tego tematu ściśle mówiąc kompleksowo. Skutkiem tego też z nami nie tylko znajdziesz monitor zgodny z precyzyjnymi parametrami, ale również dowiesz się, w jakim miejscu ten wybrany model wolno zamówić w najbardziej okazyjnej cenie. Łap perfekcyjne okazje!

Parametry Monitorów

Tylko oferty

Cena

Producent

Przekątna ekranu

Rozdzielczość

Czas reakcji

Rodzaj matrycy

Tuner TV

Złącza

Głośniki

Funkcja pivot

Kolor

Standard VESA

Powłoka matrycy

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Monitory - opinie

AOC 31,5" Q3279VWFD8 5,0 / 5 1 opinia / 3 pytania
LG 27" 27UD88-W 4,8 / 5 9 opinii / 6 pytań
LG 24" 24MP59G-P 4,5 / 5 18 opinii / 2 pytania
LG 29'' 29UM58-P 4,9 / 5 13 opinii / 8 pytań
AOC 31.5'' Q3279VWF 3,6 / 5 16 opinii / 2 pytania
LG 32'' 32UD59-B 3,7 / 5 3 opinie / 1 pytanie
AOC 27" U2777PQU 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie