Monitory

4,5 z 57524 opinii

Wybierz wyśmienity monitor i zobacz znacznie więcej!

Monitory grają dziś o dużo większą rolę, aniżeli jeszcze kilka lat temu. W związku z coraz większym znaczeniem komputerów - które służą już nie wyłącznie jako sposób na korzystanie z Internetu, lecz są unikatowym centrum multimedialnym, wzrosły także oczekiwania wobec monitorów. Coraz częściej wybierane są te pokaźniejsze i o wyższej rozdzielczości. Liczy się także wierność oraz głębia kolorów oraz pomocnicze funkcje. Ceneo.pl pomoże w doborze dobrego modelu wszystkim tym, którzy wiedzą, czego poszukują!

Najnowsze monitory - pewny wybór w atrakcyjnej cenie

Rynek się nie ociąga, ale prężnie odpowiada na potrzeby Kontrahentów - czego pokłosiem są zaawansowane monitory o różnych możliwościach. Nowoczesne propozycje od Samsung, Lenovo lub Dell bezustannie nie przestają zaskakiwać innowacyjnością, tak samo jeśli chodzi o monitory Acer, ASUS lub marki AG Neovo. Każdy z tych brandów oferuje dzisiaj wymagającym klientom komputerów szczególną jakość, obok jakiej nie da się przejść chociażby bez spojrzenia na tą wysoką jakość obrazu. To sposób na podniesienie przyjemności użytkowania nowomodnych technologii.

Niezbędny Ci konkretny monitor? Jesteśmy w stanie konkretnie pomóc!

Dla nas nie ma znaczenia, czy interesuje Cię monitor 27 cali od LG lub też ma to być monitor 1920x1080 Philips - wystarczy jedynie skorzystać z intuicyjnej i dostępnej wyszukiwarki Ceneo, aby w mig dostać od początku do końca to, czego się szuka, w cenie atrakcyjniejszej, aniżeli wolno byłoby się tego spodziewać.W związku z tym oddajemy do dyspozycji przydatne filtry wyszukiwania - z których oznaczenie ulubionego producenta czy również przedziału cen to wyłącznie przykład możliwości. Rekomendujemy wyznaczyć konkretną przekątną ekranu oraz rozdzielczość. To właśnie dzięki tym parametrom można w parę sekund znaleźć monitory spełniające wymagania, tak jak te powyżej lub też również opcje o innych parametrach.To jednak zarodek możliwości oferowanych atrybutów. Z nami wskażesz szczegółowo: jakiego typu matrycy szukasz i jaki ma być czas reakcji, czy przydatny Tobie tuner TV i jakie złącza wzbudzają Twoje zainteresowanie. Śmiało zaznacz, czy chcesz, aby był to monitor z głośnikami lub bez i czy funkcja Pivot jest tym, czego szukasz w monitorze. Możesz nawet wskazać kolor i standard Vesa. To nie ma dla nas znaczenia, czego gruntownie wyszukujesz - z nami na pewno to odszukasz!Cena, która Ci się spodoba - za monitor, którego potrzebujesz - oto CeneoJeżeli gra toczy się o zakupy w internecie - Ceneo.pl stara się podejść do tego tematu naprawdę kompleksowo. Właśnie dlatego także z nami nie tylko znajdziesz monitor zgodny z dokładnymi parametrami, ale także dowiesz się, gdzie ten wybrany model można zamówić w najniższej cenie. Łap najlepsze okazje!

Parametry Monitorów

Tylko oferty

Cena

Producent

Przekątna ekranu

Rozdzielczość

Czas reakcji

Rodzaj matrycy

Tuner TV

Złącza

Jasność

Głośniki

Funkcja pivot

Kolor

Standard VESA

Funkcje dodatkowe

Powłoka matrycy

Rodzaj podświetlenia

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Monitory - opinie

AOC 24" C24G1 4,7 / 5 2 opinie / 1 pytanie
AOC 31,5" Q3279VWFD8 4,8 / 5 10 opinii / 6 pytań
LG 24" 24MP59G-P 4,5 / 5 19 opinii / 3 pytania
LG 29'' 29UM58-P 4,9 / 5 14 opinii / 8 pytań
BenQ 27" EW277HDR (9H.LGNLB.QSE) 5,0 / 5 3 opinie / 1 pytanie
AOC 27" C27G1 Napisz opinię / 1 pytanie
LG 34" 34UM69G-B 4,9 / 5 3 opinie / Zadaj pytanie