Monitory

4,5 z 50993 opinii

Porządnie dobrany monitor - nareszcie masz lepszy widok!

Dziś monitory mają o wiele więcej funkcji, aniżeli jeszcze kilka lat wstecz. W związku z coraz większym znaczeniem pecetów - które służą już nie tylko jako sposób na przeglądanie Internetu, ale są unikatowym centrum multimedialnym, wzrosły także wymagania względem monitorów. Coraz częściej wybierane są te pokaźniejsze i o wyższej rozdzielczości. Liczy się także wierność oraz głębia odcieni i ponadprogramowe funkcje. Ceneo.pl pomoże w wyborze godziwego modelu wszystkim tym, którzy zdają sobie sprawę z tego, czego poszukują!

Wybierz pewnie w korzystnej cenie - nowoczesne monitory

Sektor IT się nie ociąga, lecz żywiołowo odpowiada na potrzeby Konsumentów - czego owocem są zaawansowane monitory o przeróżnych możliwościach. Dzisiejsze propozycje od Samsung, Lenovo czy Dell bez ustanku nie przestają zaskakiwać innowacyjnością, podobnie jeśli gra toczy się o monitory Acer, ASUS czy marki AG Neovo. Każdy z tych brandów proponuje dziś wymagającym klientom pecetów szczególną jakość, obok której nie da się przejść obojętnie. To naturalnie dzięki temu radość korzystania z dzisiejszych technologii jest jeszcze pokaźniejsza.

Poszukujesz konkretnego monitora? Służymy rzeczową pomocą!

Dla nas nie ma znaczenia, czy interesuje Cię monitor 27 cali od LG czy także ma to być monitor 1920x1080 Philips - wystarczy jedynie skorzystać z intuicyjnej i dostępnej wyszukiwarki Ceneo, żeby w mig dostać dokumentnie to, czego się szuka, w cenie atrakcyjniejszej, aniżeli można byłoby się tego spodziewać.Każdemu klientowi Ceneo oddajemy do dyspozycji korzystne filtry wyszukiwarki - z których oznaczenie ulubionego producenta czy też przedziału cen to tylko przykład możliwości. Dobrze jest ustalić jakiej rozdzielczości ma być monitor i jaka ma być jego konkretna przekątna. To właśnie dzięki tym parametrom można w parę sekund znaleźć monitory spełniające wyczekiwania, tak jak te powyżej lub ewentualnie również opcje o innych parametrach.To jednak zarodek możliwości oferowanych atrybutów. Z nami określisz szczegółowo: jakiego rodzaju matrycy poszukujesz i jaki ma być czas reakcji, czy przydatny Tobie tuner TV i jakie złącza wzbudzają Twoje zainteresowanie. Powinieneś także wskazać, czy może monitor z głośnikami interesuje cię w największym stopniu, a może poszukujesz przede wszystkim funkcji Pivot. Możesz nawet wskazać kolor i standard Vesa. To nie ma dla nas znaczenia, czego gruntownie poszukujesz - z nami z pewnością to odnajdziesz!Cena, która Ci się spodoba - za monitor, jakiego potrzebujesz - oto CeneoCeneo.pl to kompleksowa pomoc w zakupach internetowych. Wskutek tego także z nami nie tylko znajdziesz monitor zgodny z dokładnymi parametrami, ale również dowiesz się, w jakim miejscu ten wybrany model można kupić w najniższej cenie. Wybierzidealną okazję dla siebie!

Parametry Monitorów

Tylko oferty

Cena

Producent

Przekątna ekranu

Rozdzielczość

Czas reakcji

Rodzaj matrycy

Tuner TV

Złącza

Głośniki

Funkcja pivot

Kolor

Standard VESA

Powłoka matrycy

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Monitory - opinie

Produkt promowany
AOC 31,5" Q3279VWFD8 5,0 / 5 1 opinia / 3 pytania
LG 27" 27UD88-W 4,8 / 5 9 opinii / 6 pytań
LG 29'' 29UM58-P 4,9 / 5 13 opinii / 8 pytań
LG 24" 24MP59G-P 4,5 / 5 18 opinii / 2 pytania
ASUS 27" PG279Q 4,3 / 5 8 opinii / 4 pytania
LG 27'' 27UD58-B 4,9 / 5 3 opinie / 2 pytania
LG 38" 38UC99-W 4,9 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie