Monitory

4,5 z 52453 opinii

Porządnie dopasowany monitor i nareszcie masz dużo lepszy widok!

Monitory grają dziś o wiele pokaźniejszą rolę, niż jeszcze kilka lat wstecz. W związku z coraz to większym znaczeniem pecetów - które służą już nie wyłącznie jako sposób na korzystanie z Internetu, lecz są unikatowym centrum multimedialnym, wzrosły też oczekiwania w stosunku do monitorów. Im pokaźniejszej oraz dogodniejszej rozdzielczości - tym bardziej poszukiwanie. Liczy się również wierność i głębia barw i poboczne funkcje. Ceneo.pl pomoże w doborze wyśmienitego modelu wszystkim tym, którzy zdają sobie sprawę z tego, czego poszukują!

Sprawdzone monitory - sprawdzony wybór w najniższej cenie

Sektor IT się nie ociąga, lecz żywiołowo odpowiada na potrzeby Kontrahentów - czego pokłosiem są zaawansowane monitory o rozmaitych możliwościach. Współczesne propozycje od Samsung, Lenovo czy Dell wciąż nie przestają zdumiewać innowacyjnością, podobnie jeżeli chodzi o monitory Acer, ASUS lub marki AG Neovo. Każdy z tych brandów proponuje dzisiaj wymagającym konsumentom komputerów nadzwyczajną jakość, obok której nie da się przejść obojętnie. Dzięki temu przyjemność korzystania z nowoczesnych technologii jest jeszcze pokaźniejsza.

Niezbędny Ci konkretny monitor? Możemy konkretnie pomóc!

Dla nas nie ma znaczenia, czy interesuje Cię monitor 27 cali od LG czy także ma to być monitor 1920x1080 Philips - wystarczy jedynie skorzystać z intuicyjnej oraz dostępnej wyszukiwarki Ceneo, by w mig dostać dokładnie to, czego się poszukuje, w cenie lepszej, niż wolno byłoby się tego spodziewać.W związku z tym oddajemy do dyspozycji praktyczne filtry wyszukiwania - z których oznaczenie ulubionego producenta lub także przedziału cen to jedynie przykład możliwości. Rekomendujemy wyznaczyć konkretną przekątną ekranu oraz rozdzielczość. To właśnie dzięki tym parametrom możesz w parę sekund znaleźć monitory spełniające oczekiwania, tak jak te powyżej bądź też również opcje o innych parametrach.Dalej jednakże mówimy jedynie o małej części z atrybutów, które udostępniamy w Ceneo.pl. Z nami określisz szczegółowo: jakiego rodzaju matrycy poszukujesz i jaki ma być czas reakcji, czy przydatny Tobie tuner TV i jakie złącza wzbudzają Twoje zainteresowanie. Powinieneś też określić, czy może monitor z głośnikami intryguje cię najbardziej, a może szukasz przede wszystkim funkcji Pivot. Standard Vesa oraz kolor obudowy monitora też czekają na Twoje preferencje. Bez względu na to, jakiego monitora dokładnie wyszukujesz - z nami go odnajdziesz!Cena, która Ci się spodoba - za monitor, jakiego szukasz - oto CeneoCeneo.pl to wszechstronna pomoc w zakupach internetowych. Wskutek tego również z nami nie tylko znajdziesz monitor zgodny z istotnymi parametrami, ale także dowiesz się, gdzie ten wybrany model wolno odnaleźć w najniższej cenie. Wybierzbardzo dobrą okazję dla siebie!

Parametry Monitorów

Tylko oferty

Cena

Producent

Przekątna ekranu

Rozdzielczość

Czas reakcji

Rodzaj matrycy

Tuner TV

Złącza

Głośniki

Funkcja pivot

Kolor

Standard VESA

Powłoka matrycy

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Monitory - opinie

AOC 31,5" Q3279VWFD8 4,8 / 5 2 opinie / 4 pytania
LG 24" 24MP59G-P 4,5 / 5 18 opinii / 2 pytania
LG 32'' 32UD59-B 3,1 / 5 4 opinie / 1 pytanie
AOC 27" U2777PQU 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
ASUS 27" PG279Q 4,3 / 5 8 opinii / 4 pytania
LG 27" 27UD88-W 4,9 / 5 10 opinii / Zadaj pytanie
LG 34" 34UM69G-B 5,0 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie
LG 32" 32GK850G 5,0 / 5 3 opinie / 2 pytania
LG 29'' 29UM58-P 4,9 / 5 13 opinii / Zadaj pytanie
LG 25" 25UM58-P 4,8 / 5 16 opinii / Zadaj pytanie