higiena

POMYSŁ NA NUDĘ W RETRO STYLU

07 zgłoś się (box) (10DVD)

07 zgłoś się (box) (10DVD)

od 66,62
Opinia od Halinos2016-09-15
Niezapomniany kultowy i ponadczasowy serial kryminalny. Idealny dla wielbicieli dobrych dialogow.
Miasteczko Twin Peaks (pełne wydanie) (DVD)

Miasteczko Twin Peaks (pełne wydanie) (DVD)

od 499,99
Opinia od helicoptercat2018-11-07
Najlepszy serial jaki powstał kiedykolwiek. Mogę oglądać go codziennie,a zawsze znajdę jakiś szczegół. Doskonała obsada.
M.A.S.H. (DVD)

M.A.S.H. (DVD)

od 27,98
Friends Season 1-10 (Blu-ray)

Friends Season 1-10 (Blu-ray)

od 439,99
Przystanek Alaska. Sezon 1 (DVD)

Przystanek Alaska. Sezon 1 (DVD)

od 9,99
Alternatywy 4 (DVD)

Alternatywy 4 (DVD)

od 20,22
Opinia od dinka2017-01-26
Serial ponadczasowy, kultowy - ile razy oglądasz, śmiejesz się na nowo, a wiele poruszanych w obrazie kwestii pozostaje aktualnych po dziś dzień. De facto to pozycja filmowa, którą większość Polaków urodzonych przed 1990 chciałoby gościć w domu. Produkt nie jest łatwo dostępny, a tutaj dodatkowo zakupiłam go w świetnej cenie.
Czterdziestolatek (6DVD)

Czterdziestolatek (6DVD)

od 179,90
Opinia od Olga2018-10-29
Oglądałam z bratem i rodzicami i każdy coś dla siebie znalazł, to był serial dla wszystkich - teraz już takich nie robią.
Świat według Bundych (Married... with Children) (DVD)

Świat według Bundych (Married... with Children) (DVD)

od 149,99
Opinia od A...s2019-02-09
Serial mojego dzieciństwa :-) Fajny humor, Amerykańska rodzinka w krzywym zwierciadle. Ten entuzjazm Ala kiedy Peg ciągnie go do łóżka :-D
Stawka większa niż życie (DVD)

Stawka większa niż życie (DVD)

od 45,48
Opinia od Miron2019-04-12
jest to jeden z moich ulubionych seriali.
Z archiwum X (pełne wydanie) (DVD)

Z archiwum X (pełne wydanie) (DVD)

od 1299,99
Opinia od Użytkownik Ceneo2016-12-16
Piękne wydanie <3 9 sezonów najlepszego serialu sci-fi na świecie w jednym, ładnie zapakowanym pudełku + 2 filmy pełnometrażowe: Pokonać przyszłość i Chcę wierzyć. Brakuje jeszcze mi tutaj najnowszego sezonu ale jak dla mnie warto kupić ten zestaw i powrócić do oglądania tego jakże niezastąpionego przez inne serialu.
Box Co ludzie powiedzą? (DVD)

Box Co ludzie powiedzą? (DVD)

od 37,00
Opinia od MaReK2018-11-14
Każdy z nas spotkał w życiu taką Hiacyntę i każdy z nas cieszył się że nie jest Ryszardem :). Bardzo dobry angielski humor.

Nuda w retro stylu - rozrywki z lat 90

Spędzanie czasu wolnego w stylu retro to bardzo ciekawa inicjatywa, ponieważ można sobie pozwolić na różnorodne atrakcje, w które angażuje się nie tylko pojedyncza osoba, ale również cała rodzina. Dobrym wyborem będą przede wszystkim stare filmy, które mogą przybierać tematykę wojenną, westernową lub też fabularną. Opisują życie na polskiej wsi bądź też na Dzikim Zachodzie. Mogą to być również stare seriale, dzięki którym uda się przypomnieć, jak wyglądało życie w dawnych czasach oraz jak ubierali się ludzie w XX wieku. Być może część z takich ubrań lub zachowań przeniesie się później do świata współczesnego.


czytaj więcej

Pomysł na spędzanie czasu wolnego – gry retro na konsole

Doskonałym pomysłem na spędzanie czasu wolnego będą stare gry na konsole, dzięki którym zainteresowani przeniosą się w zupełnie inny świat. Stare gry retro na konsole to przede wszystkim możliwość skorzystania z gier logicznych i edukacyjnych. Pozwalają na układanie różnego rodzaju wzorów i figur oraz popracowanie nad własną wyobraźnią. Gry retro posiadają niepowtarzalny klimat, dzięki któremu chce się w nie grać długimi godzinami. Najważniejsze jest jednak to, iż zainteresowanym udostępnione zostały stare retro konsole, które można również podłączać do telewizora, aby pograć w gry platformowe czy też przygodowe. Tyczy się to całych rodzin, więc jest to doskonała okazja na zacieśnienie relacji rodzinnych, np. w okresie świątecznym, kiedy w jednym domu może spotkać się cała rodzina, nawet ta z dalekich stron. Konsole retro są proste w obsłudze, więc nie wymagają żadnych specjalistycznych umiejętności. Pozwalają się wyluzować oraz zapomnieć o wszystkich kłopotach.

Stare dobre filmy w stylu retro – rozrywka na wiele godzin

Stare dobre filmy w stylu retro będą idealną rozrywką na wiele długich godzin. Oczywiście każdy może wybrać takie filmy, jakie lubi najbardziej. Przykładem będą w tym przypadku stare komedie, które rozśmieszą do łez nawet najbardziej poważne osoby, które na co dzień nie charakteryzują się zbyt dużym poczuciem humoru. W związku z tym można postawić na takie tytuły jak:
„Czterdziestolatek”,
„Akademia Pana Kleksa”,
„Lista Schindlera”,
„Gorączka sobotniej nocy”.
Wszystko uzależnione jest od preferencji konkretnych odbiorców, lecz przy tych filmach można udanie spędzić swój czas wolny i namówić do wspólnego oglądania swoją rodzinę lub też szerokie grono znajomych. To doskonała alternatywa dla osób, które zagrały już we wszystkie retro gry i chcą spróbować czegoś innego. Jak widać, konsola retro nie jest jedynym źródłem zabawy, zawsze można postawić na dobry stary film, aby przenieść się w zupełnie inne czasy.

Gry bez prądu – wspaniała zabawa dla całych rodzin i duża oszczędność

Jedną z ciekawszych opcji na spędzanie czasu wolnego w stylu retro są także gry bez prądu, które są źródłem wspaniałej zabawy dla całych rodzin, zwłaszcza tych wielodzietnych. Warto przekazać swoim dzieciom wzorce z zeszłych czasów i zapoznać je z grami, które królowały przed erą komputerów i smartfonów. Wśród popularnych gier bez prądu, na które można się zdecydować, znajdują się m.in. Euro Business, tarcza z rzutkami, catch ball, piłkarzyki czy też metalowe yoyo. Opinie na temat takich gier w stylu retro są bardzo pochlebne, ponieważ pozwalają na odcięcie się od nowoczesnej technologii. Dodatkowo ceny za poszczególne gry są zdecydowanie niższe od tych cyfrowych, co jest kolejnym ich atutem. Dlatego na pewno warto wziąć je pod uwagę, gdy szuka się odpowiedniej opcji na spędzanie czasu wolnego.