Dzień Babci i Dziadka 2020 – inspiracje i pomysły na prezent

Etui na klucze

Książki kulinarne

Witaminy i suplementy

Ciśnieniomierz

Perfumy męskie

Rękawiczki skórzane

Perfumy damskie

Suszarki do włosów

Czajniki elektryczne

Golarki

Karafki

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa okazja, aby pokazać starszemu pokoleniu, jak bardzo cenimy je i kochamy. Istnieje wiele sposobów, aby uczcić te dwie szczególne daty w naszym kalendarzu. Aby mieć pewność, że dziadkowie będą zadowoleni z naszego pomysłu, zawsze bierzmy pod uwagę ich upodobania - to jedyna sprawdzona metoda, która pozwala uniknąć rozczarowania. Jak zatem możemy spędzić Dzień Babci i Dzień Dziadka oraz czym najprzyjemniej zaskoczymy najbliższych?

czytaj więcej

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2020 - inspiracje na aktywne spędzanie czasu

Obchodzenie takich świąt jak Dzień Babci i Dziadka często wiąże się z przygotowaniem laurki oraz zakupem kwiatów i czekoladek. Nie jest to jednak jedyny sposób, aby sprawić dziadkom prawdziwą przyjemność. Doskonałym pomysłem może okazać się pomoc w codziennych obowiązkach - umycie okien, zrobienie zakupów, odkurzanie dywanów. W wysprzątanym mieszkaniu warto przygotować dla najbliższych prawdziwą ucztę - obiad lub kolację, podczas której dziadkowie będą gośćmi honorowymi. Jeśli zaś nie mamy czasu lub odpowiednich umiejętności, zaprośmy dziadków do ulubionej restauracji. W końcu nie bez powodu mówimy "Przez żołądek do serca". Innym sposobem na aktywne uczczenie tego święta może być wspólna wycieczka lub sprawienie babci i dziadkowi niespodzianki w postaci voucheru wycieczkowego, biletów do kina czy też zaproszenia na zabiegi SPA.

Pomysły na uczczenie Dnia Babci i Dnia Dziadka

Aby w Dniu Babci i Dziadka nasi bliscy poczuli się naprawdę wyjątkowo, możemy obdarować ich czymś, co z pewnością przyprawi dziadków o łzy wzruszenia. Jeśli dysponujemy pokaźnymi funduszami, warto pomyśleć o zakupie sprzętu, na który z jakichś powodów babcia i dziadek nie są w stanie sobie pozwolić. Może to być na przykład:

  • robot sprzątający,
  • maszyna do wypieku chleba,
  • ekspres do kawy na kapsułki.

Dzięki takim urządzeniom dziadkowie odczują dużą ulgę podczas wykonywania codziennych obowiązków i będą mieli okazję zrobić coś wyłącznie dla swojej przyjemności. W przypadku dokonywania zakupów na ostatnią chwilę, najlepiej sprawdzą się klasyczne rozwiązania, czyli kwiaty, bombonierka i zestaw herbat lub kaw. Jeśli nie dysponujemy żadnymi środkami, zawsze możemy zdecydować się również na najbardziej wzruszającą niespodziankę, czyli samodzielnie wykonany wazon, ręcznie malowane filiżanki czy też domowej roboty mydełka zapachowe. Bardzo dużą popularnością cieszą się także pamiątkowe albumy i fotoksiążki, w których mogą znaleźć się zdjęcia dzieci, wnuków i prawnuków. Taka kompozycja to nie tylko niezwykła pamiątka, ale także doskonały pretekst, aby usiąść z dziadkami i posłuchać wspomnień z lat ich młodości. Takie chwile to dla nich bezcenny dar, który cieszy bardziej niż jakiekolwiek przedmioty materialne.

Dzień Babci i Dziadka to święto, o którym nigdy nie powinniśmy zapominać. Aby uczcić je w najbardziej efektowny sposób, zadbajmy o najlepsze samopoczucie naszych dziadków i przygotujmy dla nich coś wyjątkowego, a jednocześnie odpowiednio dopasowanego do ich usposobienia i preferencji.

Partnerzy akcji