Sklep zakupowo.sklep.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
ZAKUPOWO
Telefon
507115963
Adres e-mail
za... Pokaż
Na Ceneo od 2016-07-25
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
83% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Zwierzęta egzotyczne / świat malucha
Seria: ŚWIAT MALUCHA, Autor: Kłapyta Andrzej, Wydawnictwo: Skrzat Księgarnia
Fisher-Price Piramidka Z Kółek FHC92
Piramidka z kółek marki Fisher Price składa się z pieciu plastikowych pierścieni. W górnym pierścieniu znajdują się trzy kolorowe kulki, które wirują na błyszczącej powierzchni. Dziecko może bawić się układajac pierścienie jeden drugim i obserwować jak tęczowa piramidka kołysze się na boki.
Granna Gra Mała Wielka Myszka 063GR
W trakcie gry dzieci wymyślać będą hasła pasujące do zadanych tematów.Ten rodzaj zabawy pozytywnie wpływa na rozwój słownictwa oraz stymuluje kreatywne myślenie.Ukryta klepsydra pomoże w wyćwiczeniu orientacji czasowej, a rozbudowana siatka połączeń na planszy wzmocni orientację przestrzenną.Gra zawiera kilka wariantów rozgrywki, dzięki czemu można ją łatwo dopasować do wybranej grupy wiekowej.Gra, która świetnie sprawdzi się w grupie młodszych graczy, jak i w rodzinnym gronie.Pięknie ilustrowane karty kategorii, cztery warianty rozgrywki sprawią, że Tempo Junior na dobre zagości na stołach fanów lekkiej, ale wymagającej rozrywki.Wylosuj jedną z 60 pięknie ilustrowanych kategorii.Podaj jak najwięcej słów z nią związanych.Każde z nich przybliża Cię do mety.Na planszy znajdziesz też żetony z literami.Jeśli wymyślisz hasło zaczynające się na jedną z nich czeka Cię nagroda w postaci dodatkowych punktów!Trzeba się śpieszyć, bo na wymyślenie słów masz zaledwie 30 sekund!Czas odmierza ukryta klepsydra.Czy warto obrać prostą drogę do mety, czy może skupić się na zdobywaniu punktów.Liczy się nie tylko wymyślanie słów, ale i strategia poruszania się po mapie.Rozgrywki będą różnić się doborem haseł i rozłożeniem żetonów z literkami.Każda z nich będzie niepowtarzalnym doświadczeniem.Gra zawiera również wariant drużynowy, dzięki czemu przy stole będzie mogło bawić się nawet do dziesięciu osób na raz!Gra przeznaczona jest dla 2-10 graczy.Czas rozgrywki 30 minut. ZAWARTOŚĆ:- plansza,- 60 kart do gry,- 48 żetonów,- 5 pionków,- klepsydra z zasłonką,- instrukcja. WIEK:5-12 lat WYMIARY:opakowania: 26 x 26 x 8,5 cm UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy, które mogłyby zostać połknięte.Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje.
Mattel Junior Scrabble 52496
Mattel Junior Scrabble 52496 - Gra słowna wymyślona przez Alfreda Buttsa w 1931 roku. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych gier słownych na świecie.Gra jest przeznaczona dla 2, 3 lub 4 osób (w wieku 8 lat i więcej). Polega na losowaniu płytek z literami (jednocześniegracz dysponuje siedmioma takimi płytkami, umieszczanymi na stojaku i zasłoniętymi przed wzrokiem innych graczy), a następnie układaniu z liter słów na planszy o wymiarach 15x15 pól.Słowa układane są w sposób przypominający krzyżówkę.Ułożone słowa są punktowane, przy czym grę wygrywa ten, kto łącznie (we wszystkich wykonanych ruchach) zdobędziewiększą liczbę punktów niż każdy z przeciwników.W Polsce Scrabble® ma kilkaset tysięcy wiernych fanów. Organizacją zrzeszającą polskich scrabblistów jest Polska FederacjaScrabble, która od 1993 roku organizuje Mistrzostwa Polski.
Wader Play House Domek dla lalek (25400)
Domek dla lalek 25400 to perfekcyjny zestaw dla małej gospodyni Na wyposażeniu domku znajduje się 14 mebelków, którymi każda dziewczynka może samodzielnie urządzić wszystkie pokoiki. Cały zestaw został wyprodukowany z nietoksycznych, bezpiecznych i wytrzymałych materiałów. Idealne dla dzieci od 3 roku życia
KOTECzEK
Bajki dla malucha to seria najpiękniejszych polskich wierszy dla dzieci, które niezmiennie od lat uczą i bawią, rozwijając wyobraźnię kolejnych pokoleń młodych czytelników. To wydanie, wzbogacone barwnymi i sympatycznymi ilustracjami, zachwyci zarówno dzieci jak i rodziców, którzy przypomną sobie lata swojego dzieciństwa.

Szczegółowe informacje o sklepie ZAKUPOWO.SKLEP.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy ZAKUPOWO
Adres Zuchów 17, 07-200 Wyszków
Telefon 507115963
Adres e-mail za... Pokaż
Witryna
NIP 7621911658
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik
;