Sklep zabawki-dla-dziecka.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
Dane
Nazwa firmy
Zabawki dla Dzieci
Telefon
172773415
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2012-01-04
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Bitwa Morska
HASBRO BITWA MORSKA REFRESH 14674 + DARMOWA DOSTAWA Celnie atakuj i zatop całą flotę przeciwnika! Tak samo porywająca, jak tradycyjna Bitwa Morska, ale w innej formie! Ta gra pozwala Ci na rozegranie ekscytującej bitwy za pomocą kart! Strzelaj, starając się namierzyć ukryte okręty wroga, ale pamiętaj, że Twój przeciwnik będzie robił to samo! Musisz być szybszy, musisz być sprytniejszy! Zawartość: 1 tarcza wojenna 1 baza z szufladkami 10 statków 2 jeńców 145 białych kołeczków 80 czerwonych kołeczków karta Misja 4 gumowe podstawki 2 arkusze
Fisher Price Aktywne Klocki 74121
Fisher Price jest marką zabawek edukacyjnych dostosowanych do wieku dziecka. Zabawki Fisher Price dzielą się na tematyczne serie: klocki Peek @ Block Fisher Price, Zabawki Miracles & Milestones Fisher Price, Roll-a-Rounds Fisher Price, które są pełne kolorowych niespodzianek, intrygujących mechanizmów, fascynujących faktur i elementów wyjątkowych w dotyku, nowy system mieszania i łączenia zabawek Link-a-doos Fisher Price, Laught @ Learn Fisher Price, czy zabawki klasyczne Fisher-Price stworzone dla niemowląt z serii Brilliant Basic o specjalnych cechach jak żywe, świecące powierzchnie i zajęcia do chwytania i przykuwania uwagi twojego dziecka. Fisher Price Aktywne Klocki 74121. Dzięki Aktywnym klockom zwykła zabawa w układanie klocków wykracza poza najprostsze schematy! Każdy klocek zachęca do wykonywania ciekawych ćwiczeń. Żeby rozpocząć fantastyczną zabawę, wystarczy wcisnąć uśmiechniętą buzię na szczycie klocka. Można też ustawić wszystkie trzy klocki w wieżę i wcisnąć ten na szczycie, aby wieża rozpoczęła magiczny taniec! Zestaw 3 klocków to połączenie zabawki edukacyjnej i rozrywki. Kiedy dziecko naciśnie jedną z postaci, zaczyna się zabawa. Może tez połączyć klocki, które wówczas działają przy pomocy jednego dotknięcia. Szczegóły produktu: Wiek: 6 miesięcy +Wymiary: 20 x 21 x 10 cmGwarancja: 24 miesiące
Fisher Price Piramidka Z Kółek FHC92
Piramidka z kółek marki Fisher Price składa się z pieciu plastikowych pierścieni. W górnym pierścieniu znajdują się trzy kolorowe kulki, które wirują na błyszczącej powierzchni. Dziecko może bawić się układajac pierścienie jeden drugim i obserwować jak tęczowa piramidka kołysze się na boki.
Little Tikes Zestaw Dróg I Szyn 0425
Jest to zestaw składający się z 44 części do samodzielnego układania: trakcji kolejowej, tunelu, lokomotywy z dwoma wagonami, samochodu i helikoptera. Dołączone są również trzy figurki: pilota, dziewczynki oraz motorniczego. W zestawie znajduje się zwodzony most, miejsce lądowania dla helikoptera i liczne tajemne ślizgawki.
Fisher Price Piesek Snoopy Do Ciągnięcia H9447
Piesek Snoopy stanie się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Wystarczy pociągnąć go za sobą a odwróci głowę, będzie strzygł uszami, zamerda ogonem i szczeknie!
Mattel Spadające Małpki Oryginał 52563
Wesoła gra i zabawa dla wszystkich Mattel Spadające małpki. Pomóż sprytnym małpkom wspinać się po palmie tak żeby nie upadły. Wykaż się doskonałą zręcznością i dobrą **pamięcią, wciąga i gwarantuje świetna rozrywkę i wiele radości.

Szczegółowe informacje o sklepie ZABAWKI-DLA-DZIECKA.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Zabawki dla Dzieci
Adres Niebylec 169, 38-114 Niebylec
Telefon 172773415
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 8191130917
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik