Sklep wiklinowy-market.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Wiklinowy Market
Telefon
515805476
Adres e-mail
bi... Pokaż
Na Ceneo od 2018-07-30
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Kod Producenta Wyroby Z Wikliny Jan Wnuk Rowerek Wiklinowy
Ozdobny rowerek wiklinowy. Interesująca dekoracja. Polecany także jako osłonka na doniczkę na niewielkie kwiatki, Wytwarzany w czterech rozmiarach.
Wyroby Z Wikliny Jan Wnuk Kosz Gospodarczy Z Ciemnej Wikliny (1128)
Tradycyjny kosz gospodarczy z ciemnej, nieokorowanej wikliny występujący w rozmiarach o średnicy 30cm, 35cm, 40cm, 45cm, 50cm, 55cm oraz 60cm. Bogactwo zastosowań czyni ten kosz niezbędnym w każdym domu. Mniejsze można używać jako ekologiczne pojemniki do kuchni na owoce i warzywa, lub do pomniejszych zbiorów z przydomowego ogródka, bądź jako doniczki albo osłonki na doniczki do kwiatków. Większe znajdą zastosowanie jako kosze na zbiory jabłek, ziemniaków czy też do innych zbiorów, a nawet jako kosze na drewno do kominka, do przenoszenia drewna na opał. Z pierwotnego zastosowania przy wykopkach, przy których to był ongiś nieodzownym wyposażeniem, kosz ten wywodzi potoczną nazwę "ziemniak". Innym zastosowaniem jest ochronna jakże często bardzo cennych szklanych baniaków z trunkami z własnej piwniczki od win domowych poczynając, na nalewkach kończąc. Do mniejszych rozmiarów oferujemy opcjonalne wszycie wkładu foliowego. Większe rozmiary natomiast uzupełniamy o przytwierdzany na stałe wkład jutowy, bądź zdejmowalny wkład mocowany na troki.
Wyroby Z Wikliny Jan Wnuk Tacka Ażur Lot (2013)
Prostokątna tacka wiklinowa, powszechnie używana do wykładania pieczywa. Wyplot ażurowy.
Iwarpol Kosz Na Drewno 2Szt 9
Kosze wiklinowe na DREWNO, do kominka 2 szt. Eksponowany tutaj zestaw koszy na drewno kominkowe wykonany został z ekologicznej, wysokogatunkowej polskiej wikliny. Dokładne oraz precyzyjne wykonanie gwarantują bezpieczne przenoszenie drewna prze długie lata a nowoczesny design zapewni ponadczasowy wygląd strefy kominkowej. Zestaw składa się z dwóch koszy: dużego oraz mniejszego. Komplet został stworzony w odpowiedzi na prośby klientów, którzy przywiązują szczególną uwagę do tego aby elementy wyposażenia korespondują ze sobą. Każdy z koszy wypleciony został z troską o detale, jest niezwykle funkcjonalny a zarazem dekoratywną częścią kominka. Użycie ciemnej oraz jasnej wikliny sprawia, iż kosze przyciągają wzrok osób, którzy doceniają charakter i oryginalność. Każdy z koszy posiada masywną rączkę. Niezwykle pojemne i poręczne. Ten użyteczny i nieodzowny przy kominku przedmiot będzie stanowić klimatyczną dekorację centralnego punktu wnętrza. Koszyki na drewno, które Państwu oferujemy cechują ergonomiczność oraz stosowna pojemność, trwałe wykonanie i wytrzymałość dzięki najwyższej jakości wikliny zastosowanej do ich wyrobu. Szeroki wybór wzorów oraz kolorów spowoduje, iż każdy znajdzie tu właściwy dla swoich potrzeb kosz na drewno. Wiklina to surowiec, który umiejętnie wiąże tradycje z nowoczesnością. Jej niepowtarzalność i nieszablonowość oraz fakt, iż jest surowcem w 100% naturalnym docenia coraz większa liczba konsumentów. Zestaw koszy kominkowych wykonanych z wikliny doskonale komponuje się w stylach country, rustykalnych, ale również jest doskonałym wyborem kiedy pragniemy ocieplić klimat wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim lub nowoczesnym. Kosze z wikliny są wyjątkowo użyteczne, bardzo dobrze przepuszczają powietrze, co daje nam pewność, iż przechowywane w nim drewno kominkowe jest suche i nie ulega zawilgoceniu. Czym powinniśmy się kierować, na co powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie koszy wiklinowego? Przede wszystkim na precyzję wyplecionych rączek. Uchwyty powinny być wygodne, jednocześnie trwałe. Pozostałe elementy, są kwestią indywidualnego gustu i potrzeb. 1. Wymiary zewnętrzne kosza (duży): Długość: 66 cm Szerokość: 41 cm Wysokość: 23 cm Wysokość kosza z rączką: 42 cm 2. Wymiary zewnętrzne kosza (średni): Długość: 61 cm Szerokość: 35 cm Wysokość: 22 cm Wysokość kosza z rączką: 36 cm Zastrzeżenie producenta: wymiary produktu ze względu na jego ręczne wykonanie mogą wahać się +/- 2 cm.

Szczegółowe informacje o sklepie WIKLINOWY-MARKET.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Wiklinowy Market
Adres Chodaczów 20 , 37-306 Grodzisko Dolne
Telefon 515805476
Adres e-mail bi... Pokaż
Witryna
NIP 8161627441
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik