Sklep vitasense.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 0
 • 0
3.0
Dane
Nazwa firmy
Vitasense.pl
Telefon
733-60-11-48
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2009-11-13
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0
 • 0
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Blanx Med pasta Aktywna Ochrona Szkliwa 100ml
Blanx Med Pasta do zębów aktywna ochrona szkliwa 100 ml to pasta wybielająco-ochronna wzbogacona minerałami i wyciągiem z porostu islandzkiego w mikrosferach. Posiada intensywne działanie remineralizujące wspomagające odbudowę ubytków w szkliwie. Przywraca naturalną równowagę bakteryjną w środowisku jamy ustnej skutecznie chroniąc zęby przed próchnicą i chorobami dziąseł. Chroni biel zębów i czyni je bardziej odpornymi na powstawanie przebarwień.
WATERPIK WP-100E ULTRA
Irygator WATERPIK WP-100E ULTRA z 8 końcówkamiNaszym i fachowców zdaniem najlepszy irygator spośród dostępnych obecnie na rynku !!!Opis produktu:- klinicznie sprawdzony, w 93% skuteczniejszy niż czyszczenie nitką dentystyczną w profilaktyce zapalenia dziąseł.- badania naukowe dowiodły że po 28 dniach używania irygatora nastąpiło w 40%-93% obniżenie krwawienia i zapalenia dziąseł.- zdrowsze dziąsła już po 14 dniach.- usuwa bakterie głęboko między zębami i poniżej dziąseł, gdzie czyszczenie tradycyjną szczoteczką nie daje rezultatów.- masuje dziąsła, w efekcie zyskują silny i zdrowy wygląd.- idealny do czyszczenia wokół stałych aparatów ortodontycznych, dzięki zastosowaniu specjalnej końcówki.- 10 stopni regulacji ciśnienia.- nowy wygląd oraz 20% cichszy niż poprzednie modele.- zbiornik z pokrywą ułatwia utrzymanie go w czystości i przechowywanie akcesoriów.Prezentacja działania irygatora Waterpik:Zestaw zawiera:- 3 standardowe końcówki do irygacji- 3 końcówki do czyszczenia języka- 1 końcówka do irygacji poddziąsłowej PIK POCKET- 1 końcówka do czyszczenia wokół aparatów ortodontycznychNa irygator wystawiana jest pisemna gwarancja 12 miesięcy od daty zakupu.W ofercie sklepu są również dodatkowe końcówki do irygatora!
WATERPIK WP-450 E ULTRA
Bezprzewodowy Irygator Waterpik WP-450 E Ultra jest lekki i łatwy w użyciu. Skuteczniejszy niż nić dentystyczna, pozwala utrzymać higienę jamy ustnej i zadbać o zdrowie dziąseł. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodne stosowanie.Irygator Waterpik WP-450 E Ultra został wyposażony w zestaw wymiennych końcówek:*Classic Jet Tip – do użytku ogólnego*Orthodontic Tip - to doskonały wybór dla osób noszących aparaty ortodontyczne - trzykrotnie zwiększa efektywność czyszczenia stałych aparatów ortodontycznych.*Plaque Seeker Tip – przeznaczona do czyszczenia implantów,koron,mostów,licówek, otwartych kieszonek oraz do użytku ogólnego*Tongue Cleaner – czyszczenie języka = świeży oddech
Blanx Med Białe zęby Pasta do zębów wybielająca 100ml
OpisPierwsza pasta do mycia zębów zawierająca wyciąg z porostu islandzkiego w mikrosferach (kapsuły nośnikowe), które zapewniają przedłużone działanie wybielające produktu, dzięki stopniowemu uwalnianiu z mikrosfer substancji aktywnych.Technologia mikrosfer umożliwia równoczesne przedłużenie działania wybielającego i ochronnego pasty.BlanX Med Białe Zęby nie tylko nie ściera szkliwa, ale działa kosmetycznie zapobiegając powstawaniu przebarwień zębów, a jednocześnie chroni strukturę zęba przed negatywnym działaniem bakterii.
BLANX BIOREPAIR NIGHT pasta 75ml
Pasta intensywnie naprawia powierzchnię szkliwa w nocy, kiedy Ty śpisz. Właśnie nocą Twoje zęby są narażone na szkodliwe działania kwasów pochodzących z napojów i żywności. Nawet po umyciu zębów kiedy sądzisz , że zapewniłeś swoim zębom odpowiednią ochronę resztki pokarmów lub bakterie zlokalizowane w tych partiach uzębienia, których nie da się oczyścić szczoteczką mogą powodować demineralizowanie szkliwa a także prowadzić w dłuższej perspektywie do tworzenia się próchnicy, kamienia nazębnego i ubytków.Pasta do zębów BioRepair Night jest niezwykłą pastą intensywnie pielęgnująca Twoje zęby w nocy i zapobiegająca powstawaniu nieświeżego oddechu. Regularne stosując pastę BioRepair Night zapewniasz swoim zębom najlepszą ochronę przeciwbakteryjną, a rano, kiedy wstajesz czujesz świeżość swojego oddechu.Pasta BioRepair Night zawiera cząsteczki MICROREPAIR (mikrokryształy hydroksyapatytu), które ze względu na swój unikalny skład (są całkowicie identyczne z elementami mineralnymi tworzącymi zębinę i szkliwo) mogą przenikać głęboko do mikroskopijnych pęknięć i uszkodzeń szkliwa i zębiny. Tam wiążą się z powierzchnią tych powierzchownych uszkodzeń i skutecznie remineralizują zęby. Specjalna formuła łącząca działanie bioaktywnych cząsteczek MICROREPAIR oraz jonów cynku szczególnie skutecznie zwalcza także chorobę nieświeżego oddechu (halitozę).Pasta zawiera mikrokryształy hydroksyapatytu. Nie zawiera fluoru.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie VITASENSE.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Vitasense.pl
Adres Łomnicka 22/20, 54-041 Wrocław
Telefon 733-60-11-48
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 5971665012
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik