Sklep torebki-fabiola.pl - opinie

0,0
Dane
Nazwa firmy
Fabiola
Telefon
577526693
Adres e-mail
fa... Pokaż
Na Ceneo od 2018-05-23
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Torebka skórzana -  Shopper FERRO black Saffiano L-D
Opis produktu: Shopper FERRO black Saffiano L-Dmodna i elegancka skórzana torebkauniwersalna rączka umożliwiająca noszenie w ręku lub na ramieniuwewnątrz saszetka/organizer na paseczkuokucia w kolorze srebrnymwykonana z dbałością o najmniejszy szczegółsolidna, miękka na całej powierzchnidoskonałe uzupełnienie modnej stylizacjimieści format A4 Parametry produktu:Materiał: skóra naturalna licowaZapięcie: suwak plus klapka z magnesemIlość kieszeni na zewnątrz: brakIlość kieszeni wewnątrz: jedna na tel kom. plus druga duża w drugiej komorze.Podszewka: atłasowa (standardowo bordowa z możliwością zmiany na jasno szarą, wystarczy kolor wpisać w uwagach do zamówienia)Długość rączki: 60 cmWysokość: 30 cmSzerokość u góry: 40 cmSzerokość u dołu: 30 cmGłębokość: 18 cmKolor: black Saffiano L-DUWAGA!Możliwość uszycia z każdej skóry dostępnej w pracowni. Wystarczy w zamówieniu podać kolor i rodzaj skóryMożliwość darmowej wymiany na srebrny lub złote okucia wystarczy w uwagach dopisać kolor podczas składania zamówieniaO swoim wyborze wystarczy napisać w rubryce “Uwagi do zamówienia” podczas składania zamówienia.Metoda produkcji:100% hand made!Wysyłka i opakowanie:Staramy się, aby termin realizacji zamówień był jak najkrótszy i precyzyjny. Wszystkie nasze produkty szyjemy dla Was ręcznie z miłością i dbałością o każdy detal. Torebka, która do Ciebie trafia jest zawsze szyta na bieżąco, nie utrzymujemy stanów magazynowych. Jeśli spóźnimy się dzień lub dwa, nie miej nam tego za złe.Każda nasza torebka pakowana jest w sposób bezpieczny i estetyczny: w folię oraz kartonowe pudełko.
Pasek skórzany do torebki FIL czarny M
Opis produktu: Pasek skórzany czarny Mpasek skórzany regulowany do torebki : Felicity new PIKokucia w kolorze srebrnymwykonany z dbałością o najmniejszy szczegół z skórki licowej naturalnej Parametry produktu:Długość paska: 127 cm (z możliwością regulacji – także skrócenia samemu na dowolną długość )Szerokość: 30 mmKolor: czarnyPaseczek można skrócić wg instrukcjiSkrócenie paseczka odbywa się poprzez rozkręcenie śrubki, ucięcie na pożądaną długość i ponowne skręcenie :) jak w filmie https://www.youtube.com/watch?v=Uhieulj_xxk&feature=youtu.be Można także podać długość paseczka w zamówieniu :) wtedy my to wykonamy w pracowni :)Metoda produkcji: 100% hand made!Wysyłka i opakowanie:Staramy się, aby termin realizacji zamówień był jak najkrótszy i precyzyjny. Wszystkie nasze produkty szyjemy dla Was ręcznie z miłością i dbałością o każdy detal. Jeśli spóźnimy się dzień lub dwa, nie miej nam tego za złe.Każdy nasz produkt pakowany jest w sposób bezpieczny i estetyczny: w folię oraz kartonowe pudełko.
Pasek skórzany do torebki FIL czarny M GOLD
Opis produktu: Pasek skórzany czarny M GOLDpasek skórzany regulowany do torebki : Felicity new PIKokucia w kolorze złotymwykonany z dbałością o najmniejszy szczegół z skórki licowej naturalnej Parametry produktu:Długość paska: 127cm (z możliwością regulacji – także skrócenia samemu na dowolną długość )Szerokość: 30 mmKolor: czarnyPaseczek można skrócić wg instrukcjiSkrócenie paseczka odbywa się poprzez rozkręcenie śrubki, ucięcie na pożądaną długość i ponowne skręcenie :) jak w filmie https://www.youtube.com/watch?v=Uhieulj_xxk&feature=youtu.be Można także podać długość paseczka w zamówieniu :) wtedy my to wykonamy w pracowni :)Metoda produkcji: 100% hand made!Wysyłka i opakowanie:Staramy się, aby termin realizacji zamówień był jak najkrótszy i precyzyjny. Wszystkie nasze produkty szyjemy dla Was ręcznie z miłością i dbałością o każdy detal. Jeśli spóźnimy się dzień lub dwa, nie miej nam tego za złe.Każdy nasz produkt pakowany jest w sposób bezpieczny i estetyczny: w folię oraz kartonowe pudełko.
Pasek skórzany do torebki FIL czarny S GOLD
Opis produktu: Pasek skórzany czarny S GOLDpasek skórzany regulowany do torebki : Felicity new PIKokucia w kolorze złotymwykonany z dbałością o najmniejszy szczegół z skórki licowej naturalnej Parametry produktu:Długość paska: 100 cm (z możliwością regulacji – także skrócenia samemu na dowolną długość )Szerokość: 30 mmKolor: czarnyPaseczek można skrócić wg instrukcjiSkrócenie paseczka odbywa się poprzez rozkręcenie śrubki, ucięcie na pożądaną długość i ponowne skręcenie :) jak w filmie https://www.youtube.com/watch?v=Uhieulj_xxk&feature=youtu.be Można także podać długość paseczka w zamówieniu :) wtedy my to wykonamy w pracowni :)Metoda produkcji: 100% hand made!Wysyłka i opakowanie:Staramy się, aby termin realizacji zamówień był jak najkrótszy i precyzyjny. Wszystkie nasze produkty szyjemy dla Was ręcznie z miłością i dbałością o każdy detal. Jeśli spóźnimy się dzień lub dwa, nie miej nam tego za złe.Każdy nasz produkt pakowany jest w sposób bezpieczny i estetyczny: w folię oraz kartonowe pudełko.
Pasek skórzany do torebki FIL czarny S
Opis produktu: Pasek skórzany czarny Spasek skórzany regulowany do torebki : Felicity new PIKokucia w kolorze srebrnymwykonany z dbałością o najmniejszy szczegół z skórki licowej naturalnej Parametry produktu:Długość paska: 100 cm (z możliwością regulacji – także skrócenia samemu na dowolną długość )Szerokość: 30 mmKolor: czarnyPaseczek można skrócić wg instrukcjiSkrócenie paseczka odbywa się poprzez rozkręcenie śrubki, ucięcie na pożądaną długość i ponowne skręcenie :) jak w filmie https://www.youtube.com/watch?v=Uhieulj_xxk&feature=youtu.be Można także podać długość paseczka w zamówieniu :) wtedy my to wykonamy w pracowni :)Metoda produkcji: 100% hand made!Wysyłka i opakowanie:Staramy się, aby termin realizacji zamówień był jak najkrótszy i precyzyjny. Wszystkie nasze produkty szyjemy dla Was ręcznie z miłością i dbałością o każdy detal. Jeśli spóźnimy się dzień lub dwa, nie miej nam tego za złe.Każdy nasz produkt pakowany jest w sposób bezpieczny i estetyczny: w folię oraz kartonowe pudełko.
Torebka skórzana – Felicity new PIK Beżowy zamsz Z/D
Opis produktu: Felicity new PIK Beżowy zamsz Z/Dmodna i elegancka skórzana torebkasrebrny łańcuszek połączony z paskiem ze skórkipikowany autorsko front :)okucia w kolorze srebrnymwykonana z dbałością o najmniejszy szczegółsolidna, miękka na całej powierzchnidoskonałe uzupełnienie modnej stylizacjisrebrny sygnet Fabiola Parametry produktu:Materiał: skóra zamsz (możliwość uszycia z każdej skóry dostępnej w pracowni. Wystarczy w zamówieniu podać kolor i rodzaj skóry)Zapięcie: suwakIlość kieszeni na zewnątrz: brakIlość kieszeni wewnątrz: jednaPodszewka: atłasowa (standardowo bordowa z możliwością zmiany na jasno szarą, wystarczy kolor wpisać w uwagach do zamówienia)Na tylnej ściance torebki naszyta przelotka, aby torebka mogą pełnić funkcję nerkiTorebka może pełnić funkcję nerki po dokupieniu dodatkowego paska skórzanego o nazwie FILDługość łańcuszka: 135 cm (z możliwością regulacji)Wysokość: 14 cmSzerokość: 23 cmGłębokość: 6 cmKolor: Beżowy zamsz Z-DUWAGA!Możliwość darmowej wymiany na skórzany pasek. Wystarczy w uwagach dopisać pasek skórzany zamiast łańcuszka. Jeśli potrzebujesz dodatkowy pasek dokup go jako dodatkową pozycję.Możliwość darmowej wymiany na srebrny lub złoty łańcuszek wystarczy w uwagach dopisać kolor podczas składania zamówieniaO swoim wyborze wystarczy napisać w rubryce "Uwagi do zamówienia" podczas składania zamówienia.Metoda produkcji:100% hand made!Wysyłka i opakowanie:Staramy się, aby termin realizacji zamówień był jak najkrótszy i precyzyjny. Wszystkie nasze produkty szyjemy dla Was ręcznie z miłością i dbałością o każdy detal. Torebka, która do Ciebie trafia jest zawsze szyta na bieżąco, nie utrzymujemy stanów magazynowych. Jeśli spóźnimy się dzień lub dwa, nie miej nam tego za złe.Każda nasza torebka pakowana jest w sposób bezpieczny i estetyczny: w folię oraz kartonowe pudełko.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie TOREBKI-FABIOLA.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Fabiola
Adres Młodojewo 61 , 62-400 Słupca
Telefon 577526693
Adres e-mail fa... Pokaż
Witryna
NIP 6671269896
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik