Sklep the1.pl - opinie

Na Ceneo od 2008-05-08
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Bosch DHI 625 A Srebrny
Okap szufladowy Bosch DHI 625 A to urządzenie, które idealnie wkomponuje się w obraz nowoczesnej kuchni. Wysoka wydajność 260m3/h w błyskawicznym czasie wchłonie wszelkie kuchenne zapachy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje długoletnią żywotność oraz łatwość w czyszczeniu.
Bosch DHL 545 S Srebrny
Okap wyspowy Bosch DHL 545S o maksymalnej wydajności wynoszącej 500 m3/h, przystosowany do pracy w obiegu otwartym lub zamkniętym. Filtr metalowy z ramą aluminiową można bez problemu myć w zmywarce. Dodatkowo 3 stopniowa regulacja siły ssania oraz dodatkowy stopień „intensywny“ pozwalają na dostosowanie pracy urządzenia do aktualnych potrzeb.
Whirlpool WSLESS 66 AS GR
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Funkcja powerBoost Brak Panel dekoracyjny Nie dotyczy Rodzaj fitlra przeciwtłuszczowego Kaseta Liczba lamp 2 Przepustnica Brak Wyciąg powietrza powerBoost (m3/h) 0 Obieg powietrza powerBoost (m3/h) 0 Typ lampki kontrolnej Stopniowe Filrt przeciwzapachowy Tak Pilot Brak LICZBA PRĘDKOŚCI PRACY 3 Sterowanie Mechaniczne Filtr przeciwtłuszczowy Filtr zmywalny aluminium Rodzaj oświetlenia Halogene bulb To Be Translated DANE TECHNICZNE: Moc przyłączeniowa (W) 256 Długość kabla przyłączeniowego (cm) 150 Natężenie (A) 1,1 Głębokość urządzenia (mm) 289 Głębokość niszy (mm) 0 Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 254 Wysokość urządzenia (mm) 166 Maksymalna wysokość niszy (mm) 0 Minimalna wysokość niszy (mm) 0 Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 383 Wysokość urządzenia, bez komina (mm) 166 Moc oświetlenia (W) 56 Maksymalna wydajność wywiewu (m3/h) 380 Maksymalna wydajność obiegu (m3/h) 235 Poziom hałasu db(A) 67 Moc oświetlenia (W) 200 Waga brutto (kg) 6.35 Waga netto (kg) 5.25 Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 599 Rodzaj urzadzenia Do zabudowy Moc akustyczna przy prędkości maks. (2010/30/EC) 63 Kod EAN 8003437748578 Szerokość urządzenia 524 Maksymalna szerokość niszy (mm) 0 Minimalna szerokość niszy (mm) 0 EFEKTYWNOŚĆ Roczne zużycie energii (kWh) 152 Klasa efektywności energetycznej E Klasa wydajności przepływu dynamicznego (2010/30/EC) F Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń (2010/30/EC) D Klasa sprawności oświetlenia (2010/30/EC) G
Hotpoint-Ariston FT 850.1 (AN)/HA
DANE TECHNICZNELinia FamilytimeKolor AntracytRodzaj piekarnika ElektrycznyFizyczneFront Styl retroWysokość [cm] 59.5Szerokość [cm] 59.5Głębokość [cm] 56.9Instalacja Zabudowa w słupkuPanel sterującyWygląd 2 pokrętłaSterowanie płytą nieFunkcjeProgramowanie Zegar analogowyTermoregulator [st. C] Max 240Grill takWymuszony obieg powietrza takIlość funkcji 7Rodzaje funkcji Fast Cooking Ogrzewanie górne i dolne Termoobieg Grill elektryczny Grill + termoobieg Pieczenie delikatne Funkcja Pizza Rożen obrotowy nieTermosonda nieMocPrzyłączeniowa [kW] 2.8Grilla [kW] 2.25Klasa energetyczna ARodzaj zasilania 230 VTechnicznePojemność piekarnika [l] 56Chłodzenie obudowy takIlość szyb w drzwiach 3Oświetlenie wnętrza TakZalecany model płyty Nie dotyczyWyposażenieZałączone wyposażenie 2 ruszty1 blacha
Hotpoint-Ariston FT 850.1 (OW)/HA
Piekarnik Hotpoint FT 850.1 (OW) /HA S multifunkcyjny, do zabudowy. Urządzenie o szerokości 60 cm i pojemności użytkowej 58 litrów, w energoszczędnej klasie A. Model posiada 7 funkcji i automatycznie dostosowuje wszystkie parametry pieczenia, gwarantując optymalną temperaturę oraz czas trwania cyklu. Program Fast Cooking jest doskonały do przygotowania świeżych i odgrzewania już gotowych potraw. Funkcja Pieczenie Pizzy pozwala, dzięki idealnemu doborowi temperatur na przygotowanie w domu pizzy tak smacznej jak z pieca węglowego. Piekarnik z systemem wentylacji obwodowej, oświetleniem wewnętrznym oraz rożnem obrotowym. Urządzenie chroni łatwoczyszszcząca emalia, a swój niepowtrzalny wygląd Retro zawdzięcza m.in. klasycznemu, analogowemu prgramatorowi.
Siemens LB 54564 Srebrny
Zestaw SIEMENS LB 54564 + SIEMENS DO CZYSZCZENIA I POLEROWANIA POWIERZCHNI ZE STALI SZLACHETNEJ + DARMOWA DOSTAWA + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Okap LB 54564 to niezastąpiony element wyposażenia każdej kuchni, dokładnie oczyszcza krążące w powietrzu opary, nie pozostawiając zapachów ani tłustego osadu. Przyjemny powiew świeżości w kuchni to właśnie zasługa okapu. Praca w trybie „wyciąg": powstające w kuchni opary są wyciągane poprzez metalowe lub akrylowe filtry, dzięki którym zostają oczyszczone z tłuszczów. Następnie poprzez instalację wentylacyjną są kierowane na zewnątrz budynku. W zależności od uwarunkowań konstrukcyjnych, instalację wyciągową można doprowadzić do komina wentylacyjnego lub bezpośrednio na zewnątrz poprzez mur domu. Efekt: lepsza cyrkulacja, czystsze powietrze. Praca w trybie „pochłaniacz": nie we wszystkich gospodarstwach domowych istnieje możliwość odprowadzenia oparów na zewnątrz. W takich przypadkach okapy mogą pełnić rolę pochłaniacza. Pochłaniane opary są wstępnie odtłuszczane za sprawą filtrów aluminiowych lub akrylowych, a następnie prze

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

the1.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 0
  1. P...ł

Transakcję w tym sklepie oceniam na bardzo udaną. Szybki kontakt i informacje o produkcie, wysyłka w ciągu 2 godzin od decyzji, na drugi dzień instalowałem już nowy telewizor w domu.

2. e...e

Zakupiłem tv Samsung LE46B650. Długo szukałem w internecie i sklepach typu Media Markt, Saturn. Produkt cenowo okazał się najtańszy własnie w tym sklepie (przebicie nawet 1000zł). Bardzo jestem zadowolny z zakupu. TV kupiłem w czwartek, w sobotę kurier chciał mi już go dostarczyć, jednak dotarł w pn, gdyż obiawaił sie, ze nie zastanie nikogo w domu. Gorąco polecam ten sklep, zachęcam również do zakupu przez internet zwłaszcza RTV i AGD. Ceny biją zwykłe sklepy "na łeb".

3. K...k

Sklep naprawdę godny polecenia. Kontakt bezproblemowy, po złożeniu zamówienia, mimo że mieszkam w drugim końcu kraju, przesyłka dotarła w mniej niż 48 godz. Towar zgodny z zamówieniem i co najważniejsze najtaniej na rynku. Super sklep i obsługa. Myślę, że to nie ostatni zakup w "the1.pl"

4. T...a

Towar wg opisu. Szybka dostawa oraz znakomity kontakt ze sklepem

5. M...p

W sklepie The1 dokonałem już kilku zakupów. Początkowo małe zakupy takie jak Playstation, potem nagłośnienie, teraz kupiłem TV - za co jestem niezmiernie wdzięczny sprzedawcy - doradził mi profesjonalnie jaki zakup będzie dla mnie najodpowiedniejszy, cenowo daleko zostawili wszytskich w tyle (różnica ponad 500 zł - od drugiego sklepu na ceneo - a ten sam model TV). A na koniec towar dowieźli mi do samego domu ;) Nie pozostaje mi nic innego jak polecić :) Mec

6. Ł...z
    nie polecam

Ponad 2 miesiące temu kupiłem dwie pary spodni, okazało się że niby spodnie rozmiary takie same, a w rzeczywistości bardzo różne. W ciągu 10 dni napisałem e-maila z zapytaniem o wymianie i dostałem odpowiedź "oczywiście wymienimy, proszę tylko dołączyć pieniądze na przesyłkę zwrotną" i tak zrobiłem.... minęły 3 tygodnie od odesłanych spodni, napisałem e-maila, zostałem olany, więc napisałem drugiego. Wtedy jeden z łaskawców napisał mi żebym przypomniał jaki rozmiar ma być spodni, więc napisałem i dalej czekałem. Minęły 2 następne tygodnie, wiec napisałem jeszcze jednego e-maila i zostałem ponownie olany. Więc odesłałem fakturę, i oświadczenie o zwrocie towaru i o żądaniu zwrotu 149 zł + 22 zł. Zostałem olany. Więc postanowiłem jeszcze napisać na gg do jednego z zapracowanych osób w tej firmie. W rozmowie z Panem Karolem M. dowiedziałem się, że nie dostali ode mnie żadnych informacji na temat rozmiaru spodni jakie mają wysłać. W tej sytuacji nic tylko wybuchnąć śmiechem. Przy zwrocie spodni było napisane o rozmiarze i w e-mailu również. Ten Pan jednak tego nigdy nie widział, dziwne. Drodzy Państwo, jeśli macie czyjeś pieniądze ponad 2 miesiące, to przynajmniej powinniście tą sprawę spróbować załatwić, a nie czekać aż klient zapomni o towarze. NIE POLECAM, NIE POLECAM, jeszcze raz NIE POLECAM. Szkoda nerwów i pieniędzy na takich ludzi.

7. r...k

Super sklep, naprawdę godny polecenia. Bardzo dobra komunikacja oraz szybki czas realizacji zamówienia, najlepsza cena na ten produkt. Same plusy!

8. M...a

Mega pozytyw! Odbierałam telewizor osobiście - fajni, kompetentni faceci. Zamówiony towar (po cenie kilkaset niższej niż w sklepach t.zw. stacjonarnych), już następnego dnia był do odbioru. Gorąco polecam.

9. d...a

Profesjonalna i "elastyczna" obsługa, expresowa dostawa - polecam!

10. m...a

najtaniej w polsce blyskawiczna przesylka za pobraniem polecam ten sklep

11. a...k

przyjemny kontakt. błyskawiczna wysyłka. towar ok.

12. K...G
    nie polecam

14.09.2009 zamówilam telewizor,otrzymalam potwierdzenie zlozenia zamowienia z prosba o wplate zaliczki wymaganej przy platnoscie przy odbiorze. Zaliczke wplacilam. Nastepnego dnia na stronie internetowej sklepu znalazla sie informacja, ze "zamowienie zostalo odrzucone". Nikt ze sklepu nie raczyl do mnie nawet napisac maila, nie wspominajac o telefonie. Po napisaniu maila do sklepu otrzymalam w odpowiedzi tylko tylko tyle, ze mam podać numer konta do zwrotu zaliczki, co uczynilam tego samego dnia, tj. 15.09. Do dnia dzisiejszego (21.09) pieniądze nie zostaly zwrocone, nikt ze sklepu nie odpowiada na moje maile, ktore pisalam juz kilkukrotnie.

mall.pl
    Odpowiedź sklepu A'Trade
    KLIENT WBREW REGULAMINOWI ZAKUPÓW WPŁACIŁ ZALICZKĘ BEZ POTWIERDZENIA PRZYJĘCIA ZAMÓWIENIA DO REALIZACJI POPRZEZ PRACOWNIKA SKLEPU. ZGODNIE Z REGULAMINEM PIENIĄŻKI WPŁACAMY PO UPRZEDNIM PRZYJĘCIU ZAMÓWIENIA DO REALIZACJI PRZEZ PRACOWNIKA SKLEPU. JAKO, ŻE PANI ZŁOŻYŁA ZAMÓWIENIE W GODZINACH WIECZORNYCH, PO GODZINACH PRACY SKLEPU, NIKT NIE MÓGŁ ZAMÓWIENIA PRZYJĄĆ DO REALIZACJI. ZGODNIE Z PROCEDURĄ KLIENT ZOSTAŁ POPROSZONY O INFORMACJĘ Z NUMEREM KONTA, NA KTÓRY MAJĄ ZWRÓCONE ŚRODKI. ZGODNIE Z REGULAMINEM SKLEPU ŚRODKI PIENIĘŻNE (POSPIESZNIE WPŁACONE PRZEZ KLIENTA) ZWRACAMY W CIĄGU 14 DNI OD DATY ODRZUCENIA ZAMÓWIENIA. ŚRODKI ZOSTAŁY ZWRÓCONE KLIENTCE PO 8 DNIACH OD ZAKSIĘGOWANIA. PROPONUJEMY SPRAWDZENIE STANU SWOJEGO KONTA PRZED WYSŁANIEM OPINII. POZDRAWIAMY I MIMO WSZYSTKO ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW
  13. W...n

polecam bardzo ,pelny profesjonalizm !!!

14. A...j

Kupiłem kilka dni temu telewizor samsung UE40B6000. Bez żadnych problemów.

15. b...k

Rewelacyjnie szybko zrealizowana tranzakcja na drugi dzień od wpłaty telewizory były u mnie w domu. 46 a 756 najtaniej w polsce 32 niestety troche drożej od najniższej oferty ale za to otrzymalam w ramach rekompensaty kabel hdmi. Polecam ten sklep. Bobek