Sklep the1.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Whirlpool ARG 590/3
Chłodziarka z zamrażalnikiem do zabudowy o pojemności całkowitej 129 l.
Bosch DHI 625 A Srebrny
Okap szufladowy Bosch DHI 625 A to urządzenie, które idealnie wkomponuje się w obraz nowoczesnej kuchni. Wysoka wydajność 260m3/h w błyskawicznym czasie wchłonie wszelkie kuchenne zapachy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje długoletnią żywotność oraz łatwość w czyszczeniu.
Bosch DHL 545 S Srebrny
Okap wyspowy Bosch DHL 545S o maksymalnej wydajności wynoszącej 500 m3/h, przystosowany do pracy w obiegu otwartym lub zamkniętym. Filtr metalowy z ramą aluminiową można bez problemu myć w zmywarce. Dodatkowo 3 stopniowa regulacja siły ssania oraz dodatkowy stopień „intensywny“ pozwalają na dostosowanie pracy urządzenia do aktualnych potrzeb.
Whirlpool WSLESS 66 AS GR
Okap kuchenny AKR606GY marki Whirlpool sprawi, że gotowanie stanie sie jeszcze przyjemniejsze. Dzięki filtrowi przeciwzapachowemu możesz mieć pewność, że w Twojej kuchni nie unoszą się nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo 2 lampy pozwolą Ci na wygodne oświetlenie potraw.
Hotpoint-Ariston FT 850.1 (AN)/HA
Hotpoint-Ariston FT 850.1 AN to wielofunkcyjny piekarnik do zabudowy, którego front jest wykonany ze stali nierdzewnej, a drzwi składają sie z 3 szyb. Możliwość wyboru jednej z 7 funkcji ułatwi przygotowywanie różnorodnych potraw. Wbudowany grill umożliwia pieczenie potraw, używając grzałki o zwiększonej mocy, a zastosowanie grilla z termoobiegiem dodatkowo powoduje równomierne rozprowadzenie ciepła we wnętrzu piekarnika.
Hotpoint-Ariston FT 850.1 (OW)/HA
Piekarnik Hotpoint FT 850.1 (OW) /HA S multifunkcyjny, do zabudowy. Urządzenie o szerokości 60 cm i pojemności użytkowej 58 litrów, w energoszczędnej klasie A. Model posiada 7 funkcji i automatycznie dostosowuje wszystkie parametry pieczenia, gwarantując optymalną temperaturę oraz czas trwania cyklu. Program Fast Cooking jest doskonały do przygotowania świeżych i odgrzewania już gotowych potraw. Funkcja Pieczenie Pizzy pozwala, dzięki idealnemu doborowi temperatur na przygotowanie w domu pizzy tak smacznej jak z pieca węglowego. Piekarnik z systemem wentylacji obwodowej, oświetleniem wewnętrznym oraz rożnem obrotowym. Urządzenie chroni łatwoczyszszcząca emalia, a swój niepowtrzalny wygląd Retro zawdzięcza m.in. klasycznemu, analogowemu prgramatorowi.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

the1.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 388
  1. Paweł

Transakcję w tym sklepie oceniam na bardzo udaną. Szybki kontakt i informacje o produkcie, wysyłka w ciągu 2 godzin od decyzji, na drugi dzień instalowałem już nowy telewizor w domu.

2. empe

Zakupiłem tv Samsung LE46B650. Długo szukałem w internecie i sklepach typu Media Markt, Saturn. Produkt cenowo okazał się najtańszy własnie w tym sklepie (przebicie nawet 1000zł). Bardzo jestem zadowolny z zakupu. TV kupiłem w czwartek, w sobotę kurier chciał mi już go dostarczyć, jednak dotarł w pn, gdyż obiawaił sie, ze nie zastanie nikogo w domu. Gorąco polecam ten sklep, zachęcam również do zakupu przez internet zwłaszcza RTV i AGD. Ceny biją zwykłe sklepy "na łeb".

3. Krzysiek

Sklep naprawdę godny polecenia. Kontakt bezproblemowy, po złożeniu zamówienia, mimo że mieszkam w drugim końcu kraju, przesyłka dotarła w mniej niż 48 godz. Towar zgodny z zamówieniem i co najważniejsze najtaniej na rynku. Super sklep i obsługa. Myślę, że to nie ostatni zakup w "the1.pl"

4. Teresa

Towar wg opisu. Szybka dostawa oraz znakomity kontakt ze sklepem

5. Mec Group

W sklepie The1 dokonałem już kilku zakupów. Początkowo małe zakupy takie jak Playstation, potem nagłośnienie, teraz kupiłem TV - za co jestem niezmiernie wdzięczny sprzedawcy - doradził mi profesjonalnie jaki zakup będzie dla mnie najodpowiedniejszy, cenowo daleko zostawili wszytskich w tyle (różnica ponad 500 zł - od drugiego sklepu na ceneo - a ten sam model TV). A na koniec towar dowieźli mi do samego domu ;) Nie pozostaje mi nic innego jak polecić :) Mec

6. Łukasz
    nie polecam

Ponad 2 miesiące temu kupiłem dwie pary spodni, okazało się że niby spodnie rozmiary takie same, a w rzeczywistości bardzo różne. W ciągu 10 dni napisałem e-maila z zapytaniem o wymianie i dostałem odpowiedź "oczywiście wymienimy, proszę tylko dołączyć pieniądze na przesyłkę zwrotną" i tak zrobiłem.... minęły 3 tygodnie od odesłanych spodni, napisałem e-maila, zostałem olany, więc napisałem drugiego. Wtedy jeden z łaskawców napisał mi żebym przypomniał jaki rozmiar ma być spodni, więc napisałem i dalej czekałem. Minęły 2 następne tygodnie, wiec napisałem jeszcze jednego e-maila i zostałem ponownie olany. Więc odesłałem fakturę, i oświadczenie o zwrocie towaru i o żądaniu zwrotu 149 zł + 22 zł. Zostałem olany. Więc postanowiłem jeszcze napisać na gg do jednego z zapracowanych osób w tej firmie. W rozmowie z Panem Karolem M. dowiedziałem się, że nie dostali ode mnie żadnych informacji na temat rozmiaru spodni jakie mają wysłać. W tej sytuacji nic tylko wybuchnąć śmiechem. Przy zwrocie spodni było napisane o rozmiarze i w e-mailu również. Ten Pan jednak tego nigdy nie widział, dziwne. Drodzy Państwo, jeśli macie czyjeś pieniądze ponad 2 miesiące, to przynajmniej powinniście tą sprawę spróbować załatwić, a nie czekać aż klient zapomni o towarze. NIE POLECAM, NIE POLECAM, jeszcze raz NIE POLECAM. Szkoda nerwów i pieniędzy na takich ludzi.

7. rabek

Super sklep, naprawdę godny polecenia. Bardzo dobra komunikacja oraz szybki czas realizacji zamówienia, najlepsza cena na ten produkt. Same plusy!

8. Magdalena

Mega pozytyw! Odbierałam telewizor osobiście - fajni, kompetentni faceci. Zamówiony towar (po cenie kilkaset niższej niż w sklepach t.zw. stacjonarnych), już następnego dnia był do odbioru. Gorąco polecam.

9. ddra

Profesjonalna i "elastyczna" obsługa, expresowa dostawa - polecam!

10. mala

najtaniej w polsce blyskawiczna przesylka za pobraniem polecam ten sklep

11. artek

przyjemny kontakt. błyskawiczna wysyłka. towar ok.

12. KG
    nie polecam

14.09.2009 zamówilam telewizor,otrzymalam potwierdzenie zlozenia zamowienia z prosba o wplate zaliczki wymaganej przy platnoscie przy odbiorze. Zaliczke wplacilam. Nastepnego dnia na stronie internetowej sklepu znalazla sie informacja, ze "zamowienie zostalo odrzucone". Nikt ze sklepu nie raczyl do mnie nawet napisac maila, nie wspominajac o telefonie. Po napisaniu maila do sklepu otrzymalam w odpowiedzi tylko tylko tyle, ze mam podać numer konta do zwrotu zaliczki, co uczynilam tego samego dnia, tj. 15.09. Do dnia dzisiejszego (21.09) pieniądze nie zostaly zwrocone, nikt ze sklepu nie odpowiada na moje maile, ktore pisalam juz kilkukrotnie.

mall.pl
    Odpowiedź sklepu A'Trade
    KLIENT WBREW REGULAMINOWI ZAKUPÓW WPŁACIŁ ZALICZKĘ BEZ POTWIERDZENIA PRZYJĘCIA ZAMÓWIENIA DO REALIZACJI POPRZEZ PRACOWNIKA SKLEPU. ZGODNIE Z REGULAMINEM PIENIĄŻKI WPŁACAMY PO UPRZEDNIM PRZYJĘCIU ZAMÓWIENIA DO REALIZACJI PRZEZ PRACOWNIKA SKLEPU. JAKO, ŻE PANI ZŁOŻYŁA ZAMÓWIENIE W GODZINACH WIECZORNYCH, PO GODZINACH PRACY SKLEPU, NIKT NIE MÓGŁ ZAMÓWIENIA PRZYJĄĆ DO REALIZACJI. ZGODNIE Z PROCEDURĄ KLIENT ZOSTAŁ POPROSZONY O INFORMACJĘ Z NUMEREM KONTA, NA KTÓRY MAJĄ ZWRÓCONE ŚRODKI. ZGODNIE Z REGULAMINEM SKLEPU ŚRODKI PIENIĘŻNE (POSPIESZNIE WPŁACONE PRZEZ KLIENTA) ZWRACAMY W CIĄGU 14 DNI OD DATY ODRZUCENIA ZAMÓWIENIA. ŚRODKI ZOSTAŁY ZWRÓCONE KLIENTCE PO 8 DNIACH OD ZAKSIĘGOWANIA. PROPONUJEMY SPRAWDZENIE STANU SWOJEGO KONTA PRZED WYSŁANIEM OPINII. POZDRAWIAMY I MIMO WSZYSTKO ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW
  13. Wman

polecam bardzo ,pelny profesjonalizm !!!

14. Andrzej

Kupiłem kilka dni temu telewizor samsung UE40B6000. Bez żadnych problemów.

15. bobek

Rewelacyjnie szybko zrealizowana tranzakcja na drugi dzień od wpłaty telewizory były u mnie w domu. 46 a 756 najtaniej w polsce 32 niestety troche drożej od najniższej oferty ale za to otrzymalam w ramach rekompensaty kabel hdmi. Polecam ten sklep. Bobek