Sklep the1.pl - opinie

Na Ceneo od 2008-05-08
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Bosch VarioPerfect WAB2021JPL
Pralka Bosch WAB2021JPL w klasie energetycznej A+++ o wsadzie 6 kg wyposażona jest w pełni elektroniczne sterowanie z możliwością programowania czasu rozpoczęcia prania. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję VarioPerfect, którą można regulować czas prania oraz zmniejszyć zużycie energii.
Ferguson Noble
Głośniki serii Noble dostarczają bogatych wrażeń dźwiękowych, zarówno podczas oglądania filmów w systemie dźwięku przestrzennego, jak i podczas odsłuchiwania nagrań muzycznych stereo. Dźwięk jest pełen, dynamiczny i bez zniekształceń. Dzięki technologii EP-CONE zminimalizowano rozmiary głośników, niewielkie głośniki niskotonowy dostarczają głębokich ale dynamicznych basów. Unikalna stylistyka głośników, elementy chromowane połączone z pokrytymi eleganckim czarnym lakierem fortepianowym pozwoli im wpasować się w każde wnętrze. Zarówno nowoczesne, jak i urządzone klasycznie.Rodzaj konstrukcji front: Trójdrożna, 4 głośnikiGłośnik niskotonowy front: Dwa 5-caloweGłośnik średniotonowy front: Jeden 5-calowyGłośnik wysokotonowy front: Jeden 1-calowy, jedwabna kopułka SCOSCzęstotliwość podziału front: 1 kHz / 3,5 kHzWymiary (wysokość x szerokość x głębokość) front: 106 x 20 x 22 cmRodzaj konstrukcji centralny: Dwudrożna, 3 głośnikiGłośnik niskotonowy centralny: Dwa 4-caloweGłośnik wysokotonowy centralny: Jeden 1-calowy, jedwabna kopułka SCOSCzęstotliwość podziału centralny: 2,7 kHzWymiary (wysokość x szerokość x głębokość) centralny: 14 x 35 x 14 cmRodzaj konstrukcji satelita: Dwudrożna, 2 głośnikiGłośnik niskotonowy satelita: Jeden 4-calowyGłośnik wysokotonowy satelita: Jeden 1-calowy, jedwabna kopułka SCOSCzęstotliwość podziału satelita: 3,5 kHzWymiary (wysokość x szerokość x głębokość) satelita: 30 x 14 x 14 cm
Bosch SPS 53E02EU
Zmywarka marki Bosch o szerokości 45 cm, w klasie energetycznej A+. Urządzenie posiada 5 programów zmywania: Garnki 70 st.C, Eco 50 st.C, Skrócony 45 st.C, Auto 45-65 st.C oraz program Mycie wstępne. Przydatną funkcją zmywania jest opcja VarioSpeed, która skraca czas każdego programu do 50 procent, bez obniżenia jakości zmywania. SPS 53E02EU posiada zewnętrzny panel sterowania, wyświetlacz elektroniczny oraz wskaźnik barku soli i środka nabłyszczającego. Model ten wyposażony został w system Aqua Stop, jest to automatyczne zabezpieczenie odcinające dopływ wody bezpośrednio przy kranie. Chroni przed wydostaniem się wody na zewnątrz urządzenia oraz przed wyciekiem wody z przyłącza (np. na skutek pęknięcia węża doprowadzającego wodę). Aqua Stop gwarantuje pełne zabezpieczenie mieszkania przed zalaniem. Jednorazowo w tym modelu można pozmywać 9 kompletów naczyń. Czas rozpoczęcia zmywania można maksymalnie odroczyć o 24 godziny.
Bosch KGV36VW30E
Chłodziarko-zamrażarka Bosch KGV36VW30E z dolnym zamrażalnikiem została sklasyfikowana w klasie energetycznej A++, posiada funkcję automatycznego odszraniania w chłodziarce, co oznacza mniejszy wysiłek przy utrzymaniu urządzenia w pełnej funkcjonalności i czystości. Dzięki CrisperBox przechowywane produkty dłużej zachowają swoja świeżość.
Hotpoint-Ariston FT 850.1 (OW)/HA
Piekarnik Hotpoint FT 850.1 (OW) /HA S multifunkcyjny, do zabudowy. Urządzenie o szerokości 60 cm i pojemności użytkowej 58 litrów, w energoszczędnej klasie A. Model posiada 7 funkcji i automatycznie dostosowuje wszystkie parametry pieczenia, gwarantując optymalną temperaturę oraz czas trwania cyklu. Program Fast Cooking jest doskonały do przygotowania świeżych i odgrzewania już gotowych potraw. Funkcja Pieczenie Pizzy pozwala, dzięki idealnemu doborowi temperatur na przygotowanie w domu pizzy tak smacznej jak z pieca węglowego. Piekarnik z systemem wentylacji obwodowej, oświetleniem wewnętrznym oraz rożnem obrotowym. Urządzenie chroni łatwoczyszszcząca emalia, a swój niepowtrzalny wygląd Retro zawdzięcza m.in. klasycznemu, analogowemu prgramatorowi.
Siemens LB75564 Srebrny
Cechy: komfort i bezpieczeństwo3 zakresy wydajności + stopień intensywnyMetalowy filtr przeciwtłuszczowy do mycia również w zmywarcedesignSrebrzystoszaryOświetlenie halogenowe: 2 x 20 Wtyp pracy, moc urządzeniaDo montażu pod przystosowaną do tego szafką, kominem, a także nad kuchnią o zabudowie wyspowejPraca w obiegu otwartym lub zamkniętymMaksymalna wydajność wentylatora - 650m3/h,Głosność (obieg otwarty, stopień normalny): 56 dBWyposażenie dodatkowe:LZ73050 - filtr aktywnyWymiary urządzenia: (S x W x G) 730 x 255 x 380 (mm)

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

the1.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 0
  1. P...ł

Transakcję w tym sklepie oceniam na bardzo udaną. Szybki kontakt i informacje o produkcie, wysyłka w ciągu 2 godzin od decyzji, na drugi dzień instalowałem już nowy telewizor w domu.

2. e...e

Zakupiłem tv Samsung LE46B650. Długo szukałem w internecie i sklepach typu Media Markt, Saturn. Produkt cenowo okazał się najtańszy własnie w tym sklepie (przebicie nawet 1000zł). Bardzo jestem zadowolny z zakupu. TV kupiłem w czwartek, w sobotę kurier chciał mi już go dostarczyć, jednak dotarł w pn, gdyż obiawaił sie, ze nie zastanie nikogo w domu. Gorąco polecam ten sklep, zachęcam również do zakupu przez internet zwłaszcza RTV i AGD. Ceny biją zwykłe sklepy "na łeb".

3. K...k

Sklep naprawdę godny polecenia. Kontakt bezproblemowy, po złożeniu zamówienia, mimo że mieszkam w drugim końcu kraju, przesyłka dotarła w mniej niż 48 godz. Towar zgodny z zamówieniem i co najważniejsze najtaniej na rynku. Super sklep i obsługa. Myślę, że to nie ostatni zakup w "the1.pl"

4. T...a

Towar wg opisu. Szybka dostawa oraz znakomity kontakt ze sklepem

5. M...p

W sklepie The1 dokonałem już kilku zakupów. Początkowo małe zakupy takie jak Playstation, potem nagłośnienie, teraz kupiłem TV - za co jestem niezmiernie wdzięczny sprzedawcy - doradził mi profesjonalnie jaki zakup będzie dla mnie najodpowiedniejszy, cenowo daleko zostawili wszytskich w tyle (różnica ponad 500 zł - od drugiego sklepu na ceneo - a ten sam model TV). A na koniec towar dowieźli mi do samego domu ;) Nie pozostaje mi nic innego jak polecić :) Mec

6. Ł...z
    nie polecam

Ponad 2 miesiące temu kupiłem dwie pary spodni, okazało się że niby spodnie rozmiary takie same, a w rzeczywistości bardzo różne. W ciągu 10 dni napisałem e-maila z zapytaniem o wymianie i dostałem odpowiedź "oczywiście wymienimy, proszę tylko dołączyć pieniądze na przesyłkę zwrotną" i tak zrobiłem.... minęły 3 tygodnie od odesłanych spodni, napisałem e-maila, zostałem olany, więc napisałem drugiego. Wtedy jeden z łaskawców napisał mi żebym przypomniał jaki rozmiar ma być spodni, więc napisałem i dalej czekałem. Minęły 2 następne tygodnie, wiec napisałem jeszcze jednego e-maila i zostałem ponownie olany. Więc odesłałem fakturę, i oświadczenie o zwrocie towaru i o żądaniu zwrotu 149 zł + 22 zł. Zostałem olany. Więc postanowiłem jeszcze napisać na gg do jednego z zapracowanych osób w tej firmie. W rozmowie z Panem Karolem M. dowiedziałem się, że nie dostali ode mnie żadnych informacji na temat rozmiaru spodni jakie mają wysłać. W tej sytuacji nic tylko wybuchnąć śmiechem. Przy zwrocie spodni było napisane o rozmiarze i w e-mailu również. Ten Pan jednak tego nigdy nie widział, dziwne. Drodzy Państwo, jeśli macie czyjeś pieniądze ponad 2 miesiące, to przynajmniej powinniście tą sprawę spróbować załatwić, a nie czekać aż klient zapomni o towarze. NIE POLECAM, NIE POLECAM, jeszcze raz NIE POLECAM. Szkoda nerwów i pieniędzy na takich ludzi.

7. r...k

Super sklep, naprawdę godny polecenia. Bardzo dobra komunikacja oraz szybki czas realizacji zamówienia, najlepsza cena na ten produkt. Same plusy!

8. M...a

Mega pozytyw! Odbierałam telewizor osobiście - fajni, kompetentni faceci. Zamówiony towar (po cenie kilkaset niższej niż w sklepach t.zw. stacjonarnych), już następnego dnia był do odbioru. Gorąco polecam.

9. d...a

Profesjonalna i "elastyczna" obsługa, expresowa dostawa - polecam!

10. m...a

najtaniej w polsce blyskawiczna przesylka za pobraniem polecam ten sklep

11. a...k

przyjemny kontakt. błyskawiczna wysyłka. towar ok.

12. K...G
    nie polecam

14.09.2009 zamówilam telewizor,otrzymalam potwierdzenie zlozenia zamowienia z prosba o wplate zaliczki wymaganej przy platnoscie przy odbiorze. Zaliczke wplacilam. Nastepnego dnia na stronie internetowej sklepu znalazla sie informacja, ze "zamowienie zostalo odrzucone". Nikt ze sklepu nie raczyl do mnie nawet napisac maila, nie wspominajac o telefonie. Po napisaniu maila do sklepu otrzymalam w odpowiedzi tylko tylko tyle, ze mam podać numer konta do zwrotu zaliczki, co uczynilam tego samego dnia, tj. 15.09. Do dnia dzisiejszego (21.09) pieniądze nie zostaly zwrocone, nikt ze sklepu nie odpowiada na moje maile, ktore pisalam juz kilkukrotnie.

mall.pl
    Odpowiedź sklepu A'Trade
    KLIENT WBREW REGULAMINOWI ZAKUPÓW WPŁACIŁ ZALICZKĘ BEZ POTWIERDZENIA PRZYJĘCIA ZAMÓWIENIA DO REALIZACJI POPRZEZ PRACOWNIKA SKLEPU. ZGODNIE Z REGULAMINEM PIENIĄŻKI WPŁACAMY PO UPRZEDNIM PRZYJĘCIU ZAMÓWIENIA DO REALIZACJI PRZEZ PRACOWNIKA SKLEPU. JAKO, ŻE PANI ZŁOŻYŁA ZAMÓWIENIE W GODZINACH WIECZORNYCH, PO GODZINACH PRACY SKLEPU, NIKT NIE MÓGŁ ZAMÓWIENIA PRZYJĄĆ DO REALIZACJI. ZGODNIE Z PROCEDURĄ KLIENT ZOSTAŁ POPROSZONY O INFORMACJĘ Z NUMEREM KONTA, NA KTÓRY MAJĄ ZWRÓCONE ŚRODKI. ZGODNIE Z REGULAMINEM SKLEPU ŚRODKI PIENIĘŻNE (POSPIESZNIE WPŁACONE PRZEZ KLIENTA) ZWRACAMY W CIĄGU 14 DNI OD DATY ODRZUCENIA ZAMÓWIENIA. ŚRODKI ZOSTAŁY ZWRÓCONE KLIENTCE PO 8 DNIACH OD ZAKSIĘGOWANIA. PROPONUJEMY SPRAWDZENIE STANU SWOJEGO KONTA PRZED WYSŁANIEM OPINII. POZDRAWIAMY I MIMO WSZYSTKO ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW
  13. W...n

polecam bardzo ,pelny profesjonalizm !!!

14. A...j

Kupiłem kilka dni temu telewizor samsung UE40B6000. Bez żadnych problemów.

15. b...k

Rewelacyjnie szybko zrealizowana tranzakcja na drugi dzień od wpłaty telewizory były u mnie w domu. 46 a 756 najtaniej w polsce 32 niestety troche drożej od najniższej oferty ale za to otrzymalam w ramach rekompensaty kabel hdmi. Polecam ten sklep. Bobek