Sklep the1.pl - opinie

Na Ceneo od 2008-05-08
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Bosch DHI 625 A Srebrny
Okap szufladowy Bosch DHI 625 A to urządzenie, które idealnie wkomponuje się w obraz nowoczesnej kuchni. Wysoka wydajność 260m3/h w błyskawicznym czasie wchłonie wszelkie kuchenne zapachy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje długoletnią żywotność oraz łatwość w czyszczeniu.
Bosch DHL 545 S Srebrny
Okap wyspowy Bosch DHL 545S o maksymalnej wydajności wynoszącej 500 m3/h, przystosowany do pracy w obiegu otwartym lub zamkniętym. Filtr metalowy z ramą aluminiową można bez problemu myć w zmywarce. Dodatkowo 3 stopniowa regulacja siły ssania oraz dodatkowy stopień „intensywny“ pozwalają na dostosowanie pracy urządzenia do aktualnych potrzeb.
Whirlpool WSLESS 66 AS GR
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: Funkcja powerBoost Brak Panel dekoracyjny Nie dotyczy Rodzaj fitlra przeciwtłuszczowego Kaseta Liczba lamp 2 Przepustnica Brak Wyciąg powietrza powerBoost (m3/h) 0 Obieg powietrza powerBoost (m3/h) 0 Typ lampki kontrolnej Stopniowe Filrt przeciwzapachowy Tak Pilot Brak LICZBA PRĘDKOŚCI PRACY 3 Sterowanie Mechaniczne Filtr przeciwtłuszczowy Filtr zmywalny aluminium Rodzaj oświetlenia Halogene bulb To Be Translated DANE TECHNICZNE: Moc przyłączeniowa (W) 256 Długość kabla przyłączeniowego (cm) 150 Natężenie (A) 1,1 Głębokość urządzenia (mm) 289 Głębokość niszy (mm) 0 Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 254 Wysokość urządzenia (mm) 166 Maksymalna wysokość niszy (mm) 0 Minimalna wysokość niszy (mm) 0 Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 383 Wysokość urządzenia, bez komina (mm) 166 Moc oświetlenia (W) 56 Maksymalna wydajność wywiewu (m3/h) 380 Maksymalna wydajność obiegu (m3/h) 235 Poziom hałasu db(A) 67 Moc oświetlenia (W) 200 Waga brutto (kg) 6.35 Waga netto (kg) 5.25 Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 599 Rodzaj urzadzenia Do zabudowy Moc akustyczna przy prędkości maks. (2010/30/EC) 63 Kod EAN 8003437748578 Szerokość urządzenia 524 Maksymalna szerokość niszy (mm) 0 Minimalna szerokość niszy (mm) 0 EFEKTYWNOŚĆ Roczne zużycie energii (kWh) 152 Klasa efektywności energetycznej E Klasa wydajności przepływu dynamicznego (2010/30/EC) F Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń (2010/30/EC) D Klasa sprawności oświetlenia (2010/30/EC) G
Hotpoint-Ariston FT 850.1 (AN)/HA
DANE TECHNICZNELinia FamilytimeKolor AntracytRodzaj piekarnika ElektrycznyFizyczneFront Styl retroWysokość [cm] 59.5Szerokość [cm] 59.5Głębokość [cm] 56.9Instalacja Zabudowa w słupkuPanel sterującyWygląd 2 pokrętłaSterowanie płytą nieFunkcjeProgramowanie Zegar analogowyTermoregulator [st. C] Max 240Grill takWymuszony obieg powietrza takIlość funkcji 7Rodzaje funkcji Fast Cooking Ogrzewanie górne i dolne Termoobieg Grill elektryczny Grill + termoobieg Pieczenie delikatne Funkcja Pizza Rożen obrotowy nieTermosonda nieMocPrzyłączeniowa [kW] 2.8Grilla [kW] 2.25Klasa energetyczna ARodzaj zasilania 230 VTechnicznePojemność piekarnika [l] 56Chłodzenie obudowy takIlość szyb w drzwiach 3Oświetlenie wnętrza TakZalecany model płyty Nie dotyczyWyposażenieZałączone wyposażenie 2 ruszty1 blacha
Hotpoint-Ariston FT 850.1 (OW)/HA
Piekarnik Hotpoint FT 850.1 (OW) /HA S multifunkcyjny, do zabudowy. Urządzenie o szerokości 60 cm i pojemności użytkowej 58 litrów, w energoszczędnej klasie A. Model posiada 7 funkcji i automatycznie dostosowuje wszystkie parametry pieczenia, gwarantując optymalną temperaturę oraz czas trwania cyklu. Program Fast Cooking jest doskonały do przygotowania świeżych i odgrzewania już gotowych potraw. Funkcja Pieczenie Pizzy pozwala, dzięki idealnemu doborowi temperatur na przygotowanie w domu pizzy tak smacznej jak z pieca węglowego. Piekarnik z systemem wentylacji obwodowej, oświetleniem wewnętrznym oraz rożnem obrotowym. Urządzenie chroni łatwoczyszszcząca emalia, a swój niepowtrzalny wygląd Retro zawdzięcza m.in. klasycznemu, analogowemu prgramatorowi.
Siemens LB 54564 Srebrny
Zestaw SIEMENS LB 54564 + SIEMENS DO CZYSZCZENIA I POLEROWANIA POWIERZCHNI ZE STALI SZLACHETNEJ + DARMOWA DOSTAWA + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Okap LB 54564 to niezastąpiony element wyposażenia każdej kuchni, dokładnie oczyszcza krążące w powietrzu opary, nie pozostawiając zapachów ani tłustego osadu. Przyjemny powiew świeżości w kuchni to właśnie zasługa okapu. Praca w trybie „wyciąg": powstające w kuchni opary są wyciągane poprzez metalowe lub akrylowe filtry, dzięki którym zostają oczyszczone z tłuszczów. Następnie poprzez instalację wentylacyjną są kierowane na zewnątrz budynku. W zależności od uwarunkowań konstrukcyjnych, instalację wyciągową można doprowadzić do komina wentylacyjnego lub bezpośrednio na zewnątrz poprzez mur domu. Efekt: lepsza cyrkulacja, czystsze powietrze. Praca w trybie „pochłaniacz": nie we wszystkich gospodarstwach domowych istnieje możliwość odprowadzenia oparów na zewnątrz. W takich przypadkach okapy mogą pełnić rolę pochłaniacza. Pochłaniane opary są wstępnie odtłuszczane za sprawą filtrów aluminiowych lub akrylowych, a następnie prze

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

the1.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 0
  1. L...W

Szybka realizacja zamówienia. Towar w bardzo przystępnej cenie. Gorąco polecam.

2. A...K

DO TEJ PORY NAJLEPSZY SKLEP INTERNETOWY-W JAKIM ROBIŁEM ZAKUPY,A TROCHĘ KUPUJĘ.KONTAKT WZOROWY,SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA.POLECAM SKLEP-SAM BEDĘ SZUKAŁ ASORTYMENTU W TYM SKLEPIE.POZDRAWIAM

3. j...2

Bardzo dobry sklep. Kontakt bez zarzutu. Polecam.

4. Q...H

Bezproblemowa obsługa. Choć po pierwszym pewnie automatycznym mailu ja zareagowałem nerwowo, wszystko udało się wyjaśnić od razu mimo weekendu. Po weekendowym zamówieniu w poniedziałek potwierdzenie i we wtorek odebrałem przesyłkę. TV był najtańszy w tym sklepie i po sprawdzeniu na stronie dostępności nie było problemów z doręczeniem. Dzięki. P.S. Faktura Vat opieczętowana i podpisana, co jest nie bez znaczenia dla gwarancji i nie tak całkiem niestety powszechne.

5. G...z

Jestem bardzo zadowolony, a szczególnie z: Super cena (prawie 1500 PLN taniej, niż w sklepie znanej sieci), doskonały kontakt, świetna obsługa klienta. Polecam innym.

6. M...a

Produkt oczywiście świetny i całkowicie zgodny z oczekiwaniami, ale nie po to umieszczam tę opinię. Chciałam napisać o tym sklepie. To co wymaga podkreślenia to wspaniała obsługa !!! Rzeczowo, kontaktowo, bardzo szybko, z super bezpiecznym i szybkim dowozem pod sam dom !!! Dokumenty (faktura, gwarancja, instrukcja) w komplecie. Jednym słowem - jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i serdecznie polecam innym !!! Jeżeli tylko kiedykolwiek będę czegoś szukać to z pewnością zacznę od przejrzenia oferty tego sklepu.

7. w...2

Gorąco polecam!!!

8. J...k

Zamówienie i potwierdzenie zamówienia w poniedziałek, wysyłka we wtorek, dostarczenie we środę - wszystko OK Błyskawica. Wyrazy uznania dla sklepu oraz firmy kurierskiej DPD (stały kontakt telefoniczny) Polecam jak najbardziej

9. R...t

Bardzo profesjonalna obsługa, świetny kontakt. Polecam wszystkim.

10. r...g

Polecam, szybko i sprawnie zalatwiona sprawa. Minus dla firmy kurierskiej (DHL), ktora nie chciala poczatkowo doreczyc paczki tlumaczac, ze zbyt ciezka (!) i ze za duzo pieniedzy do pobrania przez kuriera, summa summarum wszystko zakonczylo sie zgodnie z planem :)

11. F...p
    nie polecam

Zamówiłem telewizor i wpłaciłem zaliczkę (cała płatność miała być przy odbiorze). Po kilku dniach okazało się, że telewizora nie ma. Zalezalo mi na tym konkretnie modelu więc zrezygnowałem z zakupu i poprosiłem o zwrot zaliczki (200 PLN). Nigdy jej nie dostałem. Było to rok temu. Na maile nie odpowiadają a przez telefon zawsze mowią, że muszą sprawdzić i najlepiej napisać maila. Nie będę dawał sprawy do sądu bo mi się nie chce walczyć o 200 zł ale fakt że mnie oszukali jest bezsprzeczny. Nie polecam.

12. R...t

Sklep bardzo profesjonalnie podchodzi do obsługi klienta. Świetny kontakt i rzetelna informacja. Szczerze mogę polecić innym.

13. L...a

Zdecydowanie polecam, jest to kolejny zakup w tym sklepie, szybko sprawnie miło.

14. Y...m

Współpraca na najwyższym poziomie. Po upewnieniu się telefonicznie, czy towar jest dostępny, dokonałem zakupu i odebrałem przesyłkę niespełna po dwóch dniach. POLECAM!!!

15. k...w
    nie polecam

Sklep może i dobry ale gdy zamówiłem produkt który był najtańszy na Caneo oczywiście go nie było telefonicznie mnie otym poinformowano i zaproponowano inny o podobnych parametrach ja chyba za szybko się na to zgodziłem na wycofanie się było za póżno i tak zostałem posiadaczem wcale nie najtańszego naCaneo telewizora którego w innej sytuacji bym nie wybrał .

mall.pl
    Odpowiedź sklepu A'Trade
    Zaproponowaliśmy klientowi zamiast starego modelu 42PV80 model 42C10Y, wyposażony w dekoder MPEG-4 oraz lepsze parametry, a przede wszystkim jest to nowy model. Rozumiemy, że Panu zależało nie na jakości i nowym modelu a na najwyższej pozycji w ceneo. My zaproponowaliśmy taniej, lepiej i nowocześniej...same plusy. Poza tym przedstawiliśmy kupującemu telefonicznie korzyści i nikt nie zmuszał do zakupu proponowanego przez nas modelu - klient zgodził się dobrowolnie i mamy nadzieję, że docenia w tej chwili lepszą jakość, możliwość oglądania naziemnej DVB-T bez dodatkowych kosztów itd. Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów