Sklep the1.pl - opinie

Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
Ocena
Bosch DHI 625 A Srebrny
Okap szufladowy Bosch DHI 625 A to urządzenie, które idealnie wkomponuje się w obraz nowoczesnej kuchni. Wysoka wydajność 260m3/h w błyskawicznym czasie wchłonie wszelkie kuchenne zapachy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje długoletnią żywotność oraz łatwość w czyszczeniu.
Bosch DHL 545 S Srebrny
Okap wyspowy Bosch DHL 545S o maksymalnej wydajności wynoszącej 500 m3/h, przystosowany do pracy w obiegu otwartym lub zamkniętym. Filtr metalowy z ramą aluminiową można bez problemu myć w zmywarce. Dodatkowo 3 stopniowa regulacja siły ssania oraz dodatkowy stopień „intensywny“ pozwalają na dostosowanie pracy urządzenia do aktualnych potrzeb.
Whirlpool WSLESS 66 AS GR
Okap kuchenny AKR606GY marki Whirlpool sprawi, że gotowanie stanie sie jeszcze przyjemniejsze. Dzięki filtrowi przeciwzapachowemu możesz mieć pewność, że w Twojej kuchni nie unoszą się nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo 2 lampy pozwolą Ci na wygodne oświetlenie potraw.
Whirlpool AKR 948 IX
Okap Whirlpool AKR 948 IX szybko i skutecznie rozprawi się z niepożądanymi zapachami w kuchni. Dzięki regulacji mocy wentylatora można dostosować siłę pracy okapu do aktualnych potrzeb - użytkownik ma do wyboru 3-stopniową regulację pochłaniania.Podświetlane przyciski sterujące ułatwiają pracę z urządzeniem. Okap może pracować w obiegu zamkniętym lub otwartym. Maksymalna wydajność wentylatora 630 m3/h przy poziomie hałasu równym 65dB. Oświetlenie stanowiska pracy zapewniają 2 lampy halogenowe o mocy 20 W każda. Metalowy filtr powietrza jest przystosowany do mycia w zmywarce.Praca w trybie „wyciąg”: Powstające w kuchni opary są wyciągane poprzez metalowy filtr, dzięki któremu zostają oczyszczone z tłuszczów. Następnie poprzez instalację wentylacyjną są kierowane na zewnątrz budynku. W zależności od uwarunkowań konstrukcyjnych, instalację wyciągową można doprowadzić do komina wentylacyjnego lub bezpośrednio na zewnątrz poprzez mur domu. Efekt: lepsza cyrkulacja, czystsze powietrze.Praca w trybie „pochłaniacz”: Nie we wszystkich gospodarstwach domowych istnieje możliwość odprowadzenia oparów na zewnątrz. W takich przypadkach okapy Bosch mogą pełnić rolę pochłaniacza. Pochłaniane opary są odtłuszczane za sprawą filtrów. Oczyszczone i zneutralizowane opary powracają do kuchni jako czyste powietrze. Efekt: w obiegu zamkniętym zapewnia czystsze powietrze.Cechy produktu Whirlpool AKR 948 IXDane podstawowe Rodzaj okapu kominowy Typ urządzenia do zabudowy Tryb pracy pochłaniaczwyciąg Wydajność max: 630 m3/h Poziom hałasu 65 dB Regulacja prędkości 3 stopniowa Filtry metalowy, przeciwtłuszczowy Oświetlenie 20 W x 2 Cechy dodatkowe sterowanie mechaniczne Kolor srebrny Wysokość 75,6 cm Szerokość 89,8 cm Głębokość 50 cm - 118 cm Zawartość opakowania filtrkarta okapoświetlenie
Hotpoint-Ariston FT 850.1 (AN)/HA
Hotpoint-Ariston FT 850.1 AN to wielofunkcyjny piekarnik do zabudowy, którego front jest wykonany ze stali nierdzewnej, a drzwi składają sie z 3 szyb. Możliwość wyboru jednej z 7 funkcji ułatwi przygotowywanie różnorodnych potraw. Wbudowany grill umożliwia pieczenie potraw, używając grzałki o zwiększonej mocy, a zastosowanie grilla z termoobiegiem dodatkowo powoduje równomierne rozprowadzenie ciepła we wnętrzu piekarnika.
Hotpoint-Ariston FT 850.1 (OW)/HA
Piekarnik Hotpoint FT 850.1 (OW) /HA S multifunkcyjny, do zabudowy. Urządzenie o szerokości 60 cm i pojemności użytkowej 58 litrów, w energoszczędnej klasie A. Model posiada 7 funkcji i automatycznie dostosowuje wszystkie parametry pieczenia, gwarantując optymalną temperaturę oraz czas trwania cyklu. Program Fast Cooking jest doskonały do przygotowania świeżych i odgrzewania już gotowych potraw. Funkcja Pieczenie Pizzy pozwala, dzięki idealnemu doborowi temperatur na przygotowanie w domu pizzy tak smacznej jak z pieca węglowego. Piekarnik z systemem wentylacji obwodowej, oświetleniem wewnętrznym oraz rożnem obrotowym. Urządzenie chroni łatwoczyszszcząca emalia, a swój niepowtrzalny wygląd Retro zawdzięcza m.in. klasycznemu, analogowemu prgramatorowi.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

the1.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 388
  1. N...l
    nie polecam

kupiłem zmywarkę, zapłaciłem a oni mi dzwonią że towaru nie maja i mieć nie będą. Zaproponowali mi inną drożej niż u konkurencji. Poprosiłem o zwrot kasy to musiałem czekać 2 tygodnie, mimo iż poprosiłem o szybki zwrot. Jeszcze napisali - Powód odrzucenia: REZYGNACJA KLIENTA. To ja pytam, co miałem kupić jak sprzedają coś czego nie mają!!!

Odpowiedź sklepu A'Trade
    SZANOWNY PAN ZOSTAŁ POWIADOMIONY, ŻE MODEL ZMYWARKI, NA KTÓRĄ ZŁOŻYŁ ZAMÓWIENIE NIE JEST JUŻ DOSTĘPNY (PONADTO WIDNIAŁA PRZY NIM INFORMACJA - "ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ") . ZOSTAŁ ZAPROPONOWANY PANU MODEL NOWSZY W NIŻSZEJ CENIE, DOKŁADNIE 290 ZŁ TANIEJ. ZAPROPONOWANY ZOSTAŁ BEZPOŚREDNI NASTĘPCA MODELU, KTÓRYM BYŁ SZANOWNY KLIENT ZAINTERESOWANY, Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ FUNKCJI I BARDZIEJ OSZCZĘDNĄ. WYRAZIŁ ZGODĘ NA ZAMIANĘ, PO CZYM TELEFONUJĄC DO SZANOWNEGO KLIENTA, INFORMUJĄC O WYSYŁCE SPRZĘTU,OTRZYMALIŚMY INFORMACJĘ OD SZANOWNEGO PANA, ŻE JEDNAK JEJ NIE CHCE BO SIĘ ROZMYŚLIŁ. OK SZANUJEMY DECYZJĘ KLIENTA, ALE PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ INFORMACJĘ O REZYGNACJI, GDYŻ W RAZIE NIEODEBRANIA PRZEZ KLIENTA PACZKI, PONOSIMY KOSZTY TRANSPORTU A TOWAR NIEPOTRZEBNIE KRĄŻY PO KRAJU. NA SZCZĘŚCIE DZWONIMY PRZED WYSYŁKĄ, BY POINFORMOWAĆ KLIENTA O WYSYŁCE. STANDARDOWO PROPONUJEMY PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM ZAKUPÓW, MAM NA MYŚLI TU INFORMACJĘ, ŻE NALEŻY OCZEKIWAĆ NA PRZYJĘCIE DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA PRZEZ PRACOWNIKA SKLEPU, PO CZYM MOŻNA ZROBIĆ PRZELEW. WYRAŹNIE RÓWNIEŻ JEST ZAZNACZONE, ŻE ZWROT PIENIĄŻKÓW NASTĘPUJE DO 14 DNI OD WPŁATY. SZANOWNEMU PANU ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT
  2. J...a

Zamówiony towar dostarczony był kurierem. Termin realizacji zamówienia 3 dni a więc błyskawicznie. Od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia towaru sklep informował mnie telefonicznie oraz E-mailowo o kolejnych etapach realizacji oraz terminie dostawy.Sprzęt dostarczono oryginalnie zapakowany, nie uszkodzony i spełniający moje oczekiwania.

3. M...n
    nie polecam

Witam, Moja opinia będzie dla przyszłych kupujących pewną wskazówką przed dokonaniem wyboru sklepu zakupowego w Internecie. Otóż zgodnie z tematem zakupiłem w tej firmie TV, który przyszedł na czas, lecz: 1. Nie było okularów 3D - miały być i nawet była nalepka na kartonie. Sprzedawca poinformował mnie jednak po złożeniu zamówienia, że jednak nie mają już tego modelu z okularami gratis. Sklep działa chaotycznie, bo sam nie wie, co ma na stronie a co fizycznie kupuje od hurtowni lub posiada w magazynie. 2. TV był porysowany z przodu na obwódce oraz miał wgniecenie na tylnej części obudowy. Zauważyłem to później i zaraz zgłosiłem sprzedawcy. Dodatkowo TV nie miał wszystkich folii ochronnych jak do mnie dotarł a baterie w pilocie były już włożone. Początkowo tłumaczenie było następujące, że TV był w firmie sprawdzany przez pracownika sklepu i dlatego może nie było to tak samo zapakowane. 3. TV PO SPRAWDZENIU W SAMSUNG POLSKA BYŁ JUŻ NAPRAWIANY. Sklep sprzedaje używane, powystawowe i naprawiane towary nie informując o tym klienta. Oczywiście tłumaczenie jest proste: " my kupujemy to z hurtowni". Umowa kupna sprzedaży jest jednak pomiędzy klientem a sklepem a nie hurtownią a ja zapłaciłem normalną cenę rynkową za NOWY TV! Drodzy czytelnicy, bądź klienci tego sklepu: sprawdźcie sobie Wasze zakupione produkty lub towary, które dopiero chcecie zakupić w tym lub innym sklepie Internetowym. To proste: dzwonicie do firmy i podajecie „Serial Numer” a następnie uzyskujecie całą historię produktu. Ja nauczyłem się na swoim przypadku i teraz wiem, że firmy w Internecie potrafią nawet przy 87 % zaufanych klientów zrobić PRZEKRĘT, którego nie trzeba dalej już komentować.

Odpowiedź sklepu A'Trade
    Ten komentarz to zwykle pomówienie 40c650 nie jest telewizorem 3d i nie ma w komplecie okularów pod podanym nr zamówiena jest zarejstrowany inny towar
  4. B...a

Polecam.Miła i profesjonalna obsługa,bardzo dobry kontakt,błyskawiczna dostawa,dobre ceny. Zakupy w tym sklepie robiłam po raz pierwszy ale jeszcze tutaj wrócę.

5. L...s

Sklep godny polecenia. Miła i profesjonalna obsługa. Dobry i szybki kontakt. Ceny bardzo konkurencyjne. Telewizor mogłem sobie przetestować przed odebraniem. Ogólnie wszystko super, warto u nich kupować.

6. k...l

Wszystko przebiegło prawidłowo. Długo czekałem, co prawda na potwierdzenie, ale sprzęt był ok. Wszystko było poprawnie.

7. D...a

Polecam!!! To mój drugi zakup w tym sklepie. Wszystko profesjonalnie i bez problemów. Bardzo szybki i dobry kontakt! Miło dokonywac zakupów u takich sprzedawców.

8. n...k
    nie polecam

Kupiłem w sklepie monitor, zamówienie i dostarczenie poszło szybko (co ciekawe problemy, a wręcz uniki, z szybkością odpowiedzi pojawają się przy zgłaszaniu problemów). Natomiast monitor przyszedł w nie firmowym opakowaniu (bez instrukcji producenta etc.). Po jakimś czasie zauważyłem że monitor migota, co nie jest tu takie ważne. Natomiast okazało się że monitor nie ma gwarancji producenta (tj. ma gwarancje firmy która sprowadza monitory innej firmy niż moja). Dalej okazało się że realnym sprzedawcą (wypisanym na gwarancji) jest firma która zajmuje się sprzedarzą monitorów używanych - wystawowych/z naprawy (min. także mojego monitora). Trzecia gorsza rzecz to data sprzedarzy monitora na gwarancji jest 2 tygodnie wcześniejsza niż data mojego zamówienia (w szczególności jest to ciekawe z punktu widzenia faktu iz monitor posiada wadę) -> pomijając fakt czy firma która realnie sprzedała towar, sprzedała go fabrycznie nowym czy też nie, to ten monitor był 2 tygodnie używany Został mi najprawdopodobniej sprzedany towar używany

Odpowiedź sklepu A'Trade
    Monitor nie był używany zostal zakupiony do naszego sklepu ale okazalo sie ze jest za duzy, zaslania klientów :) i zostal zapakowany i wystawiony u nas w sklepie gdzie czekal na klienta wiec te 2 tyg różnicy to wlaśnie ten okres. Jeśli monitor posiada jakąs wade należy zglośić to do gwaranta od tego jest gwarancja, u nas w sklepie przy uruchomieniu nie zauważylismy zadnych wad fakt ze byl właczony tylko przez chwile. Nie sprzedajemy sprzetów używanych, poleasingowych tylko fabrycznie nowe ten przypadek wynika jedynie z tego ze ten monitor byl zakupiony do uzytku u nas w sklepie. PozdrawiaM
  9. R...n
    nie polecam

Zamówiłem kuchenkę gazowo-elektryczną zgodnie z ofertą na stronie internetowej sklepu. Na drugi dzień przedstawiciel firmy zadzwonił do mnie i stwierdził, że cena na stronie jest "historyczna" (cytuję dosłownie) i jeżeli chcę zamówienie zrealizować to muszę zapłacić cenę wyższą o 60 zł, lub z zamówienia rezygnuję. Zapłaciłem wyższą cenę i czekałem na towar. Niestety w dniu dostawy kuchenki musiałem zrezygnować z zakupu z przyczyn losowych (dostałem w tym dniu wypowiedzenie z pracy). Zadzwoniłem do firmy i poinformowałem że zgodnie z regulaminem rezygnuję z realizacji zakupu (przeprosiłem, wyjaśniłem przyczyny). Zostałem potraktowany bardzo niegrzecznie, pan powiedział, że nie obchodzi go to, on ma kuchenkę już na samochodzie i już ją do mnie wiezie. Po mojej ostrej reprymendzie, że takie jest moje prawo, oświadczył iż pieniądze otrzymam za 14 dni, ponieważ takie są przepisy. OK, zgodziłem się, transakcja została anulowana, przesłano mi fakturę korygującą w której ostateczny termin zwrotu gotówki był wyznaczony na 04-06-2010. Dziś jest 08-06-2010, pieniędzy nie widać, na maile przypominające nie odpowiadają. W mojej sytuacji kwota 1400 zł jest sumą znaczącą. NIE POLECAM!!! A lot of trouble!

Odpowiedź sklepu A'Trade
    Szanowny klient umówił sie na odbiór o godzinie 17 a o 18 jak auto bylo pod blokiem z dostawa to juz mial wypowiedzenie :) oczywiscie pieniadze zwrócimy w terminie 14 dni roboczych od otrzymania podpisanej korekty / szkoda ze nie można oceniać takich klientów na szczescie nie trafiaja sie zbyt czesto :)
  10. M...n

Szybki kontakt, profesjonalna obsługa i pomoc, atrakcyjna cena. Pozdrawiam

11. a...1

Szybka realizacja, bezproblemowa komunikacja. Ogólnie sklep godny polecenia.

12. w...n

Zdecydowanie polecam. Kontakt telefoniczny jak i mailowy byl wzorowy. Czas realizacji również, na moja prosbe jeszcze bardziej przyspieszono wysylke - chcialem zdazyc przed konczaca sie promocja u BOSCHa -5lat gwarancji. Bardzo solidny Sprzedawca.

13. k...s

ekspresowa realizacja, gorąco polecam

14. d...0

Szybko i sprawnie, świetna obsługa klienta. Kompetentni i zaangażowani w swoją pracę ludzie.

15. h...a

Szybka dostawa, bardzo dobry kontakt POLECAM