Sklep technotop.net.pl - opinie

in... Pokaż
Na Ceneo od 2008-08-11
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
MODECOM Mysz komputerowa MC-WM4 (M-MC-0WM4-100)
Modecom MC-WM4 to bezprzewodowa mysz optyczna w kolorze czarnym. Zaprojektowana wedle zasad ergonomii, a więc idealnie wyprofilowana tak aby dłoń nie męczyła się nawet po wielogodzinnej pracy. Istnieje możliwość wyboru trybu pracy 800 lub 1600 DPI. Wysoka rozdzielczość powoduje iż nawigowanie kursorem jest płynne i dokładne. Mysz jest wyposażona w 3 przyciski oraz wygodną rolkę do przewijania. Nano odbiornik USB jest niezwykle mały tak że nie musimy go praktycznie wyjmować z portu USB oraz wykorzystuje technologię plug and play.
MODECOM MC-WM4 (M-MC-0WM4-200)
MODECOM MC-WM4 to wysokiej jakości bezprzewodowa mysz optyczna oferująca znakomitą ergonomię pracy z komputerem. Dzięki wyposażeniu jej w bezprzewodowy interfejs radiowy korzystający z odbiornika typu nano oraz szerokiemu wachlarzowi wspieranych systemów operacyjnych, można z niej korzystać praktycznie z każdym komputerem dostępnym na rynku.W myszy zastosowano sensor optyczny o wysokiej rozdzielczości z możliwością przełączania trybu pracy między 800 i 1600DPI. Do przełączania służy wygodny przycisk umieszczony na górnej pokrywie urządzenia.MC-WM4 zasilana jest przy użyciu jednej baterii i co warte podkreślenia, bateria ta znajduje się w zestawie z urządzeniem.Jednocześnie instalacja urządzenia jest bardzo prosta i sprowadza się jedynie do podłączenia odbiornika myszki do jednego z wolnych portów USB, bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników czy oprogramowania.Informacje o produkcieSzerokość w milimetrach 130Wysokość w milimetrach 200Głębokość w milimetrach 70Przeznaczenie (myszy / podkładki) BiuroSensor myszy OptycznyKolor (wyliczeniowy) BiałyLiczba przycisków 3Liczba rolek 1Połączenie BezprzewodoweInterfejs USBObsługiwane systemy operacyjneWindows: 98/ME/2000/XP/Vista/7LinuxMac OS XPozostałe parametryPerforowane boki urządzenia, pokryte dodatkowo specjalną matową farbą, zapewniają pewny i komfortowy chwyt myszkiWymiary98 × 70 × 38 mm
HP Value 16.1" Top Load (QB681AA#AAB)
Kod Producenta:QB681AA,Typ:Etui,Dedykacja do notebooka:16,1 cale,Pasek na ramię:TAK,Ilość komór:1 szt.,Rodzaj materiału:Nylon,Kolor:Szary,Waga:0,74 kg,Wymiary zewnętrzne (wys x szer x gr):63 x 412 x 304 mm,Opis:Perfekcyjnie zaprojektowana torba HP Value Top Load o przekątnej 40,9 cm (16,1 cala), z wyściełaną przegrodą na notebooka, dużą liczbą kieszeni i regulowanym paskiem na ramię.Praktyczna i stylowa torba HP Value Top Load o przekątnej 40,9 cm (16,1 cali) jest wyposażona w wewnętrzną, wyściełaną komorę na netbooka, która chroni komputer przed pyłem, uderzeniami i zadrapaniami.Przednie i tylne kieszenie umożliwiają łatwy i wygodny dostęp do telefonu komórkowego, kluczy i biletów lotniczych, a część organizacyjna zawiera miejsca na wizytówki, pióra i długopisy, oraz przydatne kieszenie na telefony, dokumenty i przewody.HP Top Load zapewnia wyjątkowy styl i trwałość. Dostępny jest w modnych, uniseksowych kolorach. To idealne połączenie nowoczesnego stylu i klasycznej funkcjonalności.
HP ProBook 4740s PC (B6N55EA)
Pamięć RAM: 4GB, Przekątna ekranu: 17 cali
HP Mini 200-4200sw (B3R62EA)
Procesor Intel®Atom®, który należy do rodziny energooszczędnych procesorów przeznaczonych głównie do netbooków. Idealnie współpracuje z urządzeniami, których działanie opiera się na łączności z internetem.320 GB pojemności dysku twardego, co pozwala Ci na przechowywanie w laptopie dużej ilości danych, np: filmów, muzyki, gier i innych plików.Niewielkie rozmiary netbooka, które pozwolą Ci na swobodne przemieszczanie się z nim. Mała, zgrabna i lekka obudowa zapewnia komfort podróżowania.Ekran oferujący maksymalną rozdzielczość WSVGA 1024 x 600 pikseli (16:9), dzięki której można wygodnie pracować lub używać multimediów.Bezprzewodową komunikację Bluetooth, która pozwala na szybką wymianę danych z urządzeniami lub akcesoriami, które są w niedalekiej odległości i również posiada tę technologię.
Apple iPhone 5 16GB Czarny
Smartfon Apple iPhone 5 wyposażony w zdumiewający wyświetlacz Retina o przekątnej 4" i rozdzielczości 1136×640 pikseli, który zapewnia niesamowity obraz najwyższej jakości. Nowy układ A6 gwarantuje najwyższą wydajność urządzenia. Dodatkowo system operacyjny iOS6 sprawia, że obsługa Smartfona staje się jeszcze bardziej intuicyjna niż do tej pory.

technotop.net.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 1
  1. B...a

2. S...n

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Wszelkie wątpliwości i kłopoty ze sposobem płatności zostały wyjaśnione szybko i dokładnie.

3. i...a

4. A...j

5. f...p

6. P...r

Transakcja przebiegła pomyślnie. Świetne ceny. Polecam.

7. K...a

Transakcja przebiegła: szybko, sprawnie i sympatycznie :) Polecam!

8. A...

Komunikacja ze sklepem bardzo dobra, miło i wyczerpująco odpowiedziano mi na wszystkie pytania. Laptop przyszedł już na drugi dzień. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze nie raz zdecyduję się na zakup w tym sklepie! :)

9. S...a

10. R...t

CAŁA TRANSAKCJA PRZEBIEGŁA SZYBKO I SPRAWNIE.

11. j...s

12. K...R

Transakcja przebiegła pomyślnie I BEZ ZARZUTU. Polecam.

13. s...8

14. M...l

Mega szybko. zamowilem laptop w poniedzialek o 23 a w srode o 10 byl u mnie.

15. Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 24.01.2014 opinia została wycofana.