Sklep technotop.net.pl - opinie

in... Pokaż
Na Ceneo od 2008-08-11
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
MODECOM Mysz komputerowa MC-WM4 (M-MC-0WM4-100)
Mysz MODECOM MC-WM4 CzarnyMC-WM4 o kodzie M-MC-0WM4-100 to optyczna mysz firmy Modecom w kolorze czarnym. Komunikuje się z komputerem bezprzewodowo, za pomocą odbiornika USB. Mysz dedykowana jest do użytkowników praworęcznych jak i leworęcznych. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Mysz została stworzona specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników ceniących wygodę pracy. Posiada ergonomiczny kształt. Wyposażona została w 3 przyciski i rolkę przewijania. Czułość sensora wynosi 800/1600dpi regulowana przy pomocy przycisku. Posiadają perforowane boki urządzenia, pokryte dodatkowo specjalną matową farbą, zapewniają pewny i komfortowy chwyt myszki.ParametryGwarancja24 miesiąceKolorCzarnyFizyczneTyp myszyOptycznaDla graczyNieZasięg [m]8InterfejsUSBKomunikacja z komputeremBezprzewodowaTechniczneLiczba przycisków3Liczba rolek1Rozdzielczość800 dpi, 1600 dpiNazwa producenta/importeraMODECOMZnak zgodności
HP Value 16.1" Top Load (QB681AA#AAB)
Kod Producenta:QB681AA,Typ:Etui,Dedykacja do notebooka:16,1 cale,Pasek na ramię:TAK,Ilość komór:1 szt.,Rodzaj materiału:Nylon,Kolor:Szary,Waga:0,74 kg,Wymiary zewnętrzne (wys x szer x gr):63 x 412 x 304 mm,Opis:Perfekcyjnie zaprojektowana torba HP Value Top Load o przekątnej 40,9 cm (16,1 cala), z wyściełaną przegrodą na notebooka, dużą liczbą kieszeni i regulowanym paskiem na ramię.Praktyczna i stylowa torba HP Value Top Load o przekątnej 40,9 cm (16,1 cali) jest wyposażona w wewnętrzną, wyściełaną komorę na netbooka, która chroni komputer przed pyłem, uderzeniami i zadrapaniami.Przednie i tylne kieszenie umożliwiają łatwy i wygodny dostęp do telefonu komórkowego, kluczy i biletów lotniczych, a część organizacyjna zawiera miejsca na wizytówki, pióra i długopisy, oraz przydatne kieszenie na telefony, dokumenty i przewody.HP Top Load zapewnia wyjątkowy styl i trwałość. Dostępny jest w modnych, uniseksowych kolorach. To idealne połączenie nowoczesnego stylu i klasycznej funkcjonalności.
HP 4740s (B6N57EA)
Pamięć RAM: 4GB, Rodzina procesora: Intel Core i5, Przekątna ekranu: 17,3 cala
HP ProBook 4340s PC (B6M41EA)
Pamięć RAM: 3GB, Przekątna ekranu: 13,3 cala
HP 4740S 500GB Windows 7 (C4z69EA)
Podstawowe cechy:Natywna rozdzielczość:1600 x 900Przekątna ekranu [cal]:17.3Praca bezprzewodowa:WiFi 802.11 b/g/nBluetoothKarta graficzna:Pamięć: 1 GBAMD Radeon HD 7650MPamięć RAM:4 GBZłącza A/V:Wyjście HDMIWyjście słuchawkoweWejście mikrofonoweWyjście D-Sub (VGA)Dysk twardy:500 GBObr. 7200Złącza USB:2x 2.02x 3.0Procesor:Intel Core i5-3210MSystem operacyjny:Windows 8 ProWindows 7 Professional (downgrade z Windows 8 Pro)
HP Probook 4340S (H4R68EA)
Twój partner biznesowy. Ten cienki i lekki laptop to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. Jest wyposażony w ekran o przekątnej 33,8 cm (13,3 ") HD, narzędzia multimedialne, łatwe w obsłudze zabezpieczenia oraz aluminiową obudowę zapewniającą ochronę.Ochrona wewnątrz i na zewnątrz.HP ProBook 4340s możesz z łatwością zabrać na spotkanie w innej części miasta lub nawet kraju. Ekran o przekątnej 33,8 cm (13,3 ") HD oraz cienka, lekka konstrukcja gwarantują łatwość transportu.Aluminiowa obudowa zapewnia zwiększoną wytrzymałość odpowiednią dla komputerów przenośnych. Odporne na otarcia i zarysowania wykończenie HP DuraFinish pozwala zachować wypolerowany wygląd obudowy w kolorze szary metallic.Odporna na zalanie klawiatura pomaga chronić ważne elementy elektroniczne i kluczowe komponenty przed zalaniem niewielką ilością płynu dzięki cienkiemu warstwie folii Mylar pod klawiszami.Wypadki się zdarzają. Technologia HP 3D DriveGuard pomaga chronić dysk twardy laptopa przed skutkami wstrząsów, uderzeń i upadków, zapewniając dodatkowe zabezpieczenie dla danych.Łatwe w obsłudze, lecz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa chronią Twoje dane przed dostępem nieupoważnionych użytkowników. Od wymogu linii papilarnych przez przesunięcie palca do rozpoznawania twarzy, notebook jest chroniony.Z odpowiednimi narzędziami biznesowymi można osiągnąć więcej.Dodaj wyjątkowości Twoim prezentacjom i dokumentom. Dołącz barwne wizualizacje dzięki oddzielnej karcie graficznej komputera.Odtwarzaj, edytuj i nagrywaj pliki audio i wideo z pakietem ArcSoft Total Media Suite.Połącz pracę z przyjemnością.Oglądaj filmy szkoleniowe w pracy i ulubione filmy w domu – dzięki fabrycznie zainstalowanemu oprogramowaniu multimedialnemu. Korzystając z portu HDMI podłącz komputer do dużego ekranu w domu, aby wyświetlić film pobrany na dysk komputera.Kontakt twarzą w twarz ma znaczenie. Wykorzystaj lepszą komunikację dzięki wbudowanej kamerze internetowej HD do odtwarzania wideo i prowadzenia wideokonferencji w jakości HD. Oprogramowanie ArcSoft Total Media Suite może być także użyte do inicjowania kamery internetowej oraz edycji zdjęć i rejestrowania wideo.Po długim dniu w pracy zrelaksuj się przy doskonałej jakości dźwiękach muzyki płynących bezpośrednio z układu SRS Premium Sound komputera.

technotop.net.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 0
  1. B...a

2. S...n

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Wszelkie wątpliwości i kłopoty ze sposobem płatności zostały wyjaśnione szybko i dokładnie.

3. i...a

4. A...j

5. f...p

6. P...r

Transakcja przebiegła pomyślnie. Świetne ceny. Polecam.

7. K...a

Transakcja przebiegła: szybko, sprawnie i sympatycznie :) Polecam!

8. A...

Komunikacja ze sklepem bardzo dobra, miło i wyczerpująco odpowiedziano mi na wszystkie pytania. Laptop przyszedł już na drugi dzień. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze nie raz zdecyduję się na zakup w tym sklepie! :)

9. S...a

10. R...t

CAŁA TRANSAKCJA PRZEBIEGŁA SZYBKO I SPRAWNIE.

11. j...s

12. K...R

Transakcja przebiegła pomyślnie I BEZ ZARZUTU. Polecam.

13. s...8

14. M...l

Mega szybko. zamowilem laptop w poniedzialek o 23 a w srode o 10 byl u mnie.

15. Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 24.01.2014 opinia została wycofana.