Sklep teamsports.pl - opinie

Na Ceneo od 2016-06-24
12 miesięcy
97% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Spalding NBA Tack-Soft
PIŁKA KOSZYKOWA SPALDING NBA TACK SOFT GOLD 2017 76014Z Przedstawiamy najnowszy model oficjalnej piłki meczowej najlepszej ligi świata – NBA . To znakomita piłka treningowa, idealna do gry w hali jak i na zewnątrz. Charakteryzuje się rewelacyjnym chwytem i kontrolą. Powierzchnia została wykonana z najwyższej jakości skóry kompozytowej, co zwiększa odporność na ścieranie i wytrzymałość. Posiada szerokie kanały, co sprzyja odprowadzaniu wilgoci na zewnątrz i poprawia przyczepność. Pod logiem producenta widnieje wytłoczone logo ligi NBA kwalifikujące ją do serii " Gold " oraz podpis komisarza ligi Adama Silver . Materiał: skóra kompozytowa Rozmiar: 7
Adidas World Cup 011040
Buty marki *Adidas* z serii *World Cup*Kolejna legenda ze stajni Adidasa. Wysokiej jakości but wykonany ze *skóry kangurzej*, doskonale układający się do nogi. Świetnie wyważony z podeszwą na klasycznych wkrętach pozwoli Ci poprawić swoje wyniki. Buty produkowane niezmiennie od lat 70-tych XX wieku, zasłużyły na swoją renomę. Nie bez powodu nazwa pochodzi od mistrzostw świata. Jest to kolejny po Copa Mundial, but piłkarski uważany za *najlepszy na świecie.* Polecamy na grząskie i mokre nawierzchnie trawiaste. Specjalna wkładka z *pianki EVA* zadba o Twoje stawy i ograniczy możliwość kontuzji.*Właściwości** Cholewka ze skóry kangura* *Lekkie** Wkładka z pianki EVA gwarantuje komfort* Szybkoschnąca syntetyczna wyściółka* Wkładka z *TPU* daje lekkość i wytrzymałość* *Wkręcane korki*, zapewniające przyczepność na bardzo miękkich nawierzchniach naturalnych* Klasyczne barwy i krój.*Materiał** 100% skóra kangurza.
Adidas Copa Mundial 015110
Buty piłkarskie adidas Copa Mundial FGButy do piłki nożnej marki adidas z serii Copa Mundial.Legendarne już buty Copa Mundial są dla Ciebie na odległość “jednego kliknięcia”. Najwyższej jakości skóra kangurza, daje poczucie ekskluzywności, pozostając jednocześnie w klasycznych barwach. Świetnie wyprofilowane buty z okrągłymi korkami zapewniają rewelacyjną szybkość, zwrotność i przyczepność. Niesamowita wygoda i czucie piłki gwarantowane. Wyjątkowo lekkie, ze szybkoschnąca wkładka i specjalną pianką wewnątrz będą na pewno zakupem na lata. Jeśli chcesz być niezastąpiony na boisku, te buty są właśnie dla Ciebie.WłaściwościGwarantująca trwałość, lekkość i idealne dopasowanie cholewka ze skóry kanguraWkładka z pianki EVA gwarantuje komfortSzybkoschnąca, syntetyczna wyściółkaBezpośrednio natryskiwana podeszwa zewnętrzna zapewnia optymalne dopasowanie i komfortPodeszwa zewnętrzna Durable Firm Ground na twarde, naturalne nawierzchnieKlasyczne koloryNiezastąpiona jakość od dziesięcioleci.Materiał:Skóra naturalna z kangura – 100%Kolor:czarny
Adidas Kaiser 5 Cup 033200
Buty adidas Kaiser 5 Cup SGKlasyka wśród obuwia piłkarskiego.Wykonane z naturalnej wołowej skóry, obuwie piłkarskie przeznaczone do gry na naturalnych nawierzchniach, Cholewka z miękkiej, wytrzymałej naturalnej skóry, podeszwa z tworzywa sztucznego, nitowana. Świetne dopasowanie dzięki zastosowanemu materiałowi pozwoli Ci na lepsze czucie piłki. Odpowiednia budowa buta zapewnia doskonałe trzymanie stopy i odpowiedni komfort. Specjalna wkładka z pianki EVA zadba o Twoje stawy i ograniczy możliwość kontuzji.Właściwości:Idealne dopasowanieWkładka z pianki EVA gwarantuje komfortWykonanie solidne ze skóry wołowejFantastyczne czucie piłkiWkładka z TPU daje lekkość i wytrzymałośćPodeszwa zewnętrzna – wykonana z tworzywa sztucznego dodatkowo nitowana.Materiał:Skóra naturalnaKolor:czarny
Adidas Kaiser 5 Team 677357
Buty piłkarskie adidas Kaiser 5 Team TFTo nowsza wersja modelu do piłki nożnej Mundial Team. Zaprojektowane specjalnie z myślą o twardych i sztucznych powierzchniach. Technologia TRAXION poprzez większą przyczepność buta do podłoża, pozwoli Ci na lepsze prowadzenie piłki. Minimalizacja ryzyka upadku pozwoli ominąć kontuzję i dłużej cieszyć się sportem. Cholewa z naturalnej, gruboziarnistej skóry gwarantuje uczucie miękkości i maksymalnej wygody. Klasyczne buty idealne do trudnych warunków.Właściwościtechnologia TRAXION – zwiększa przyczepność.idealne na zmrożoną nawierzchnięcholewka z naturalnej skórypodeszwa odporna na ścieraniesyntetyczna wyściółka – gwarantuje komfortwkładka z pianki EVA gwarantuje amortyzacjęKolor:czarno-białyMateriałNaturalna skóra.
Adidas Kaiser 5 Goal 677358
Buty halowe adidas Kaiser 5 Goal Leather IN M 677358Kaiser 5 Goal to rozwiązanie dedykowane ceniącym precyzję i dobrą kontrolę miłośnikom futsalu.Kaiser to klasyka w butach do piłki nożnej, od ponad dwudziestu lat cieszą precyzją wykonania i komfortem gry.Halówki ze skórzaną cholewką o klasycznym, designie. To młodszy brat legendarnych już Mundial Goal i Copa mający ten sam design i niebrudzącą podeszwę dostosowaną do profesjonalnej gry na hali.Właściwości:modelowany zapiętek doskonale współpracuje z profilowaną wkładką , gwarantującą prawidłowe ułożenie stopy podczas sportowej walki na hali.dolna część nosa butów halowych Kaiser 5 Goal pokryta zamszem, maksymalizującym precyzję podań i uderzeń oraz kontrolę nad piłką, dając przewagę nad przeciwnikiem w czasie rozgrywki.podeszwa butów oferuje graczowi bardzo dobrą przyczepność do parkietu podczas dynamicznej gry. Jest wysoce wytrzymała i idealnie giętka.podeszwa środkowa zawiera amortyzującą piankę EVA, która doskonale absorbuje wstrząsy i zmniejsza szok przy mocnym i gwałtownym stąpaniu.Materiał:Skóra naturalna – 100%Kolor:czarny

teamsports.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 5585
  1. jon

ok,zainterweniowali jak kurier miał opóźnienie.

Forma dostawy
    pomimo emaila i potwierdzenia telefonicznego że kurier przyjedzie w danym dniu w danym przedziale czasowym-nie przyjechał i nie zadzwonił z wyjaśnieniem, ja na próżno czekałem cały dzień. Przywiózł następnego dnia znienacka.
  2. Kamil

Super ekspresowa przesyłka, towar fabrycznie nowy, zamówilem około 15 a następnego dnia przed południem miałem już przesyłkę. Polecam

3. Renata

zgodnie z moimi oczekiwaniami

sprawna dostawa
  4. Tomphson

Bardzo dobry sklep z szeroką gamą wyboru i ciekawą ofertą.

Bardzo dobrze.
  5. Piter