Sklep tanieagd.pl - opinie

Ocena
First FA 5411-1
Pojemność: 1,8 l, Moc: 2000 W
First FA-8114 masażer do stóp
Masażer do stóp First FA-8114 . Doskonałe urządzenie, które umożliwi Ci relaks w postaci masażu, wibracji, bąbelków oraz łaźni wodnej, a przy tym ulepszy dokrwienie Twojej skóry i układu krążenia stóp.Moc 60 W, 2 możliwości:masaż wibracyjny,masaż wibracyjny + bąbelkowy + łaźnia wodna,dodatkowe końcówki do masażu, Dostępny w dwóch kolorach: niebieski, różowy,
Sapir SP-1115-GP Biały
Mixser z misą obrotową o pojemności 2,5 Litra z napędemtrwałe, wysokiej jakości materiały,ergonomiczne wzornictwo ułatwiające użytkowanie i czyszczenie,wydajny silnik prądu stałego,Zasilanie - 230V - 50HzMoc - 200W5 stopni prędkościPrzycisk TURBO umożliwiający uzyskanie maksymalnej prędkościPrzycisk do szybkiego demontażu końcówek
Kinghoff zestaw garnków 16 el kh4201
Dno termiczne - 3 warstwowe zachowujące ciepło.Wewnątrz praktyczne miarki ułatwiające użytkowanie.Pokrywy z termometrami.Umożliwia szybkie podgrzanie żywności i przez dłuższy czas utrzymuje temperaturę.Zdrowe przyrządzanie jedzenia. Gotowanie w niewielkiej ilości wody i smażenie z oszczędnym użyciem tłuszczu minimalizuje utratę witamin, minerałów i smaku.Szczególnie odpowiedni w przypadku menu dietetycznego, kiedy jedzenie nie może być solone.Praktyczny profil brzegu garnka zapobiega rozlewaniu się płynów podczas gotowania.Uchwyty nitowane, nie nagrzewają się.Żywność i cząstki tłuszczu nie gromadzą się w rogach.Można bezpiecznie używać w zmywarkach do naczyń.Można używać na wszystkich rodzajach kuchni.W zestawie:- 24 x 6,5 cm 2.9 L patelnia z pokrywką- 24 x 13,5 cm 6.1 L garnek z pokrywką- 20 x 10,5 cm 3.2 L garnek z pokrywką- 16 x 8,5 cm 1.7 L garnek z pokrywką- 16 x 8,5 cm 1.7 L rondel z pokrywką- 20 x 8 cm wkład parowy- 20 x 8 cm misa z plastikową przykrywką- 1 szt. podstawka odporna na ciepło- 1 szt. koszyk do smażenia
Kinghoff chlebak z satyną kh-3203
Chlebak z satynąProsty w użyciu po otwarciu nie wymaga dodatkowej powierzchniPokrywa łagodnie otwiera się i zamykaLekka i solidna konstrukcjaPrzeznaczony do bezpiecznego przechowywania wszystkich rodzajów pieczywa a nawet pączkówWersja/model: KH-3203
Kinghoff chlebak stal nierdzewna kh-3206
EKSKLUZYWNY, OBSZERNY CHLEBAKpojemnik wyposażony w silikonowe nóżki,chlebak wykonany z wysokiej jakości STALI NIERDZEWNEJ 18/10WYMIARY POJEMNIKA :długość 43cmwysokość 20cmgłębokość 27cmWersja/model: KH-3206

tanieagd.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 149
  1. wojtek

2. M.

3. Małgorzata

Przesyłki jeszcze nie otrzymałam

4. Cezus

• 0

Przesyłka szła około 10 dni. Brak informacji ze strony sklepu o stanie zamówienia, więc byłem zaskoczony o obecności kuriera pod domem. Wygląd zamówionego towaru znacznie gorszy od tego na zdjęciu. Poza tym OK.

5. MAJKA

6. Basia

• 0

W przeciągu doby nie dostałam żadnej informacji dotyczącej moich zakupów w tym sklepie. Nie dodzwoniłam się do sklepu. Przezornie wybrałam płatność przelewem po otrzymaniu potwierdzenia zakupów. Zakupy zrobiłam w innym sklepie.

7. ooo

8. agu

• 0

Transakcja nie doszła do skutku. Nie polecam!

9. Any

10. Joanna

• 1

Transakcja przebiegła pomyślnie.Ekspresowa dostawa. Polecam.!

11. Dorota

12. karlos77

13. gosia

• 1

Transakcja przebiegła pomyślnie. Wszystko zgodnie z opisem na stronie.Polecam.

14. Agnieszka

• 0

Zmiana statusu zamówienia z "w trakcie realizacji " na gotowe do odbioru , w siódmym dniu od złożenia zamówienia - po mojej interwencji telefonicznej przy odbiorze osobistym , płatność tylko gotówką ......ale nie mają z czego wydać reszty i odsyłają od okienka aby rozmienić ..........ech

15. tedi

• 0

Nie dostarczono do dnia dzisiejszego 29.12.2014 zamówionego towaru , data zamówienia 13.12.2014. Nie polecam zakupów w tym sklepie.