Sklep swojskapiwniczka.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
Dane
Nazwa firmy
Swojska Piwniczka
Telefon
795816067
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2016-09-20
opinie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Amanda klasyczna despalada 0,5 kg yerba mate
YERBA MATE uznana jest na świecie jako napój przeciwko depresji i zmęczeniu. Napój ten doskonale chroni przed negatywnymi wpływami nowoczesnej cywilizacji. Roślina ta zwiększa sprawność umysłową i fizyczną, leczy anemię, wyczerpanie nerwowe, poprawia nastrój w przypadku depresji. zwalcza skutki niektórych alergii np. kataru siennego. Działa jako środek przeciwreumatyczny i regeneruje siły w okresie rekonwalescencji. Poprawia przemianę materii i odbudowuje zniszczone tkanki żołądka i jelit. Yerba Mate jest moczopędna, działa wspomagająco w kuracjach odchudzających. Liście Yerba Mate prawie nie zawierają kofeiny, aby uzyskać taką ilość kofeiny jak w szklance kawy potrzeba ok. 300 g Yerba Mate. Yerba Mate posiada liczne sole mineralne, między innymi: sód, magnez, wapń, żelazo, miedź, potas, krzem, fosforany, siarkę. zawiera witaminy: A, B, C, E, i B1, B2, H. Wszystkie te składniki sprawiają, że Yerba Mate stała się ulubionym napojem mieszkańców Ameryki Południowej, oraz narodowym napojem Argentyńczyków. W Ameryce Północnej Yerba Mate jest używana do produkcji napojów orzeźwiających. Bez patyków – sam listek – Amanda Despalada to Yerba Mate, którą charakteryzują grubo cięte listki, bez gałązek co zapewnia pełny, głęboki, klasyczny mocny i aromatyczny smak. założycielem plantacji, na której uprawia się tę Yerba jest Jan Szyszkowski.
Dary Natury: rzepik ziele (agrimoniae herba) BIO - 50g
Certyfikat ekologiczny który posiadają te zioła gwarantuje ich najwyższą jakość i brak szkodliwych związków w ich zawartości.
PRZYTULIA WŁAŚCIWA Ziele Eko 50g. - Dary Natury
Certyfikat ekologiczny który posiadają te zioła gwarantuje ich najwyższą jakość i brak szkodliwych związków w ich zawartości.
Dary Natury: Polecana przy migrenie Globus BIO - 50g
Herbatka "GLOBUS" jest doskonałym środkiem zapobiegającym oraz przynoszącym ulgę w migrenie oraz ogólnie bólach głowy. Podobne herbatki były pite już przez nasze praprababcie przynosząc im ulgę. Naturalne, ekologiczne składniki herbatki powodują, że środek ten nie ma żadnych działań ubocznych. Działa także lekko uspokajająco i relaksująco.Skład: ziele wierzbowki, bukwicy, macierzanki, krwawnika, melisy, korzeń kozłka, kwiat bzu czarnego, lipy, szyszki chmielu w różnych proporcjach.
Dary Natury: Bio-energia BIO - 50g
Herbatka Bio-energia to środek, który pomoże usunąć uczucie przemęczenia, doda Ci wigoru, chęci do życia. Herbatka zwiększa wydolność fizyczną oraz umysłową organizmu, przyśpiesza regenerację sił po przemęczeniu fizycznym oraz umysłowym. Polecana zarówno dla młodzieży, dorosłych jak i osób starszych. Herbatka jest bardzo bogata w minerały i witaminy.Skład: owoc róży, tarniny, rokitnika, korzeń dzięgla leśnego, ziele ostrożenia, owsa, rzepiku: liść pokrzywy, jeżyny, płatki róży, nagietka w różnych proporcjach.

Szczegółowe informacje o sklepie SWOJSKAPIWNICZKA.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Swojska Piwniczka
Adres Zawadka 96A , 34-100 Wadowice
Telefon 795816067
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 5512340730
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik