Sklep superusmiech.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
SuperUsmiech.pl
Telefon
71 723 46 92
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2014-03-07
opinie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
WATERPIK WP-100E ULTRA
Irygator WATERPIK WP-100E ULTRA z 8 końcówkamiNaszym i fachowców zdaniem najlepszy irygator spośród dostępnych obecnie na rynku !!!Opis produktu:- klinicznie sprawdzony, w 93% skuteczniejszy niż czyszczenie nitką dentystyczną w profilaktyce zapalenia dziąseł.- badania naukowe dowiodły że po 28 dniach używania irygatora nastąpiło w 40%-93% obniżenie krwawienia i zapalenia dziąseł.- zdrowsze dziąsła już po 14 dniach.- usuwa bakterie głęboko między zębami i poniżej dziąseł, gdzie czyszczenie tradycyjną szczoteczką nie daje rezultatów.- masuje dziąsła, w efekcie zyskują silny i zdrowy wygląd.- idealny do czyszczenia wokół stałych aparatów ortodontycznych, dzięki zastosowaniu specjalnej końcówki.- 10 stopni regulacji ciśnienia.- nowy wygląd oraz 20% cichszy niż poprzednie modele.- zbiornik z pokrywą ułatwia utrzymanie go w czystości i przechowywanie akcesoriów.Prezentacja działania irygatora Waterpik:Zestaw zawiera:- 3 standardowe końcówki do irygacji- 3 końcówki do czyszczenia języka- 1 końcówka do irygacji poddziąsłowej PIK POCKET- 1 końcówka do czyszczenia wokół aparatów ortodontycznychNa irygator wystawiana jest pisemna gwarancja 12 miesięcy od daty zakupu.W ofercie sklepu są również dodatkowe końcówki do irygatora!
BLANX BIOREPAIR NIGHT pasta 75ml
Pasta intensywnie naprawia powierzchnię szkliwa w nocy, kiedy Ty śpisz. Właśnie nocą Twoje zęby są narażone na szkodliwe działania kwasów pochodzących z napojów i żywności. Nawet po umyciu zębów kiedy sądzisz , że zapewniłeś swoim zębom odpowiednią ochronę resztki pokarmów lub bakterie zlokalizowane w tych partiach uzębienia, których nie da się oczyścić szczoteczką mogą powodować demineralizowanie szkliwa a także prowadzić w dłuższej perspektywie do tworzenia się próchnicy, kamienia nazębnego i ubytków.Pasta do zębów BioRepair Night jest niezwykłą pastą intensywnie pielęgnująca Twoje zęby w nocy i zapobiegająca powstawaniu nieświeżego oddechu. Regularne stosując pastę BioRepair Night zapewniasz swoim zębom najlepszą ochronę przeciwbakteryjną, a rano, kiedy wstajesz czujesz świeżość swojego oddechu.Pasta BioRepair Night zawiera cząsteczki MICROREPAIR (mikrokryształy hydroksyapatytu), które ze względu na swój unikalny skład (są całkowicie identyczne z elementami mineralnymi tworzącymi zębinę i szkliwo) mogą przenikać głęboko do mikroskopijnych pęknięć i uszkodzeń szkliwa i zębiny. Tam wiążą się z powierzchnią tych powierzchownych uszkodzeń i skutecznie remineralizują zęby. Specjalna formuła łącząca działanie bioaktywnych cząsteczek MICROREPAIR oraz jonów cynku szczególnie skutecznie zwalcza także chorobę nieświeżego oddechu (halitozę).Pasta zawiera mikrokryształy hydroksyapatytu. Nie zawiera fluoru.
BIOREPAIR PLUS Pasta do zębów wrażliwych 75ml
Wskazania i działaniePasta do zębów BlanX BioRepair Sensitive Teeth naprawia powierzchnię szkliwa. Pasta do codziennego stosowania, opracowana specjalnie do wrażliwych zębów.Odbudowuje naturalną barierę, która zmniejsza wrażliwość zębów. Każdego dnia zęby są narażone na działanie bodźców mechanicznych (szczoteczka do zębów) i chemicznych (pokarmy i kwasy), powodujących mikroskopijne, niezauważalne zarysowania, pęknięcia i szczeliny, w których gromadzi się osad, bakterie i barwniki. Z czasem może to prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, takich jak próchnica oraz starcie i utrata połysku szkliwa. Pasta do zębów BlanX BioRepair Sensitive Teeth (Wrażliwe Zęby) zawiera aktywne mikrocząsteczki o takiej samej strukturze i składzie jak struktura zębów. Mikrocząsteczki te tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, odczuwany w czasie jedzenia gorących lub zimnych pokarmów lub mycia zębów. Zawiera 46% bioaktywnych cząsteczek MicrorepairR naprawiających szkliwo. BlanX BioRepair Sensitive Teeth (Wrażliwe Zęby) skutecznie zwalcza również płytkę i kamień nazębny. CZYM SĄ CZĄSTECZKI MICROREPAIR® to niezwykle małe cząsteczki, zbudowane z substancji chemicznej zwanej substytutem apatytu węglanowego cynku, która jest głównym składnikiem mineralnym zębów. BioRepair został opracowany w laboratoriach BlanX we współpracy z laboratorioum LEBSC Uniwersytetu w Bolonii. Informacje dodatkowe W razie pytań lub wątpliwości służymy Państwu pomocą pod adresem sklep@cefarm24.pl.
Curaden Curaprox CS5460 Ortho Szczoteczka ortodontyczna do zębów ultra miękka
Na główce tej szczotki umieszczono ponad 5460 ultracienkich, ciasno stłoczonych włosków o grubości 0,1 mm każdy. Wyjątkowo delikatne włoski wykonane z tworzywa Curen docierają do każdego miejsca wokół zęba i dziąsła, nie wycierając przy tym szyjki zęba. Doskonale czyści powierzchnię zęba, masuje dziąsła nie powodując krwawień - jest idealna do czyszczenia zębów metodą Bass.Włosie Curen nie sztywnieje pod wpływem wilgoci, dzięki czemu zachowuje swą naturalną delikatność i miękkość.Szczoteczka jest bardzo miękka, dzięki dużej ilości włosków na główce doskonale i gruntownie usuwa płytkę nazębną. Jest idealna dla osób ceniących delikatność w pielęgnacji zębów i dziąseł. Specjalna konstrukcja główki zapewnia doskonałe czyszczenietrudno dostępnych powierzchni zębów pod aparatem ortodontycznym.
Email Diamant Rouge pasta wybielająca 50ml
Opis producenta EMAIL DIAMANT Rouge (pasta dla aktorów i modelek)Email Diamant Rouge to luksusowa, Francuska, czerwona, legendarna pasta do zębów o niespotykanym, skutecznym, wybielającym działaniu.Po umyciu zębów

Szczegółowe informacje o sklepie SUPERUSMIECH.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy SuperUsmiech.pl
Adres ul.G. Zapolskiej 1/212, 50-032 Wrocław
Telefon 71 723 46 92
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 8971068022
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik