Sklep supersound.pl - opinie

5,0 (znakomity) Zaufane opinie Dbam
o klienta
Wysyłka
w 1 dzień
Skuteczności
zamówień
Dane
Nazwa firmy
SUPERSOUND sp. z o.o.
Telefon
22 12 303 77
Adres e-mail
bi... Pokaż
Na Ceneo od 2013-01-31
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Oceń ten sklep!
Popularne produkty
Presonus Eris E3.5 - Para Monitorów
Uznałeś, że nagrywanie dźwięku to dziedzina, którą chcesz na poważnie zajmować się w przyszłości? Świetnie - przyszła pora, by sięgnąć po monitory...
Klark Teknik DW20BR
Klark Teknik DW20BR to bezprzewodowy odbiornik sygnału stereo Bluetooth dla przesyłu sygnału audio wysokiej jakości. Stereofoniczny odbiornik...
Rode PSA1 Studio Arm
RODE PSA1 Studio Arm pozwala na profesjonalne zamocowanie mikrofonu do stołu, a dzięki ruchomym połączeniom możliwe jest obracanie statywu w...
Rode Wireless Go
Rode Wireless Go 790,00
Typ: Dynamiczne
Rode NT-1 Kit
Rode NT-1 Kit 1060,00
NT1 to zupełnie nowy mikrofon pojemnościowy marki RØDE, wyposażony w membranę 1-calową. Chociaż NT1 wyglądem bardzo przypomina model NT1-A, jest...
Partnerzy

supersound.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW - Wszystkich opinii - 2899

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 28.09.2020 opinia została wycofana.

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 25.09.2020 opinia została wycofana.

Opinia ukryta dnia 07.09.2020. Kupujący nie zareagował na wielokrotne prośby sklepu dotyczące wyjaśnienia okoliczności wystawienia opinii.

Opinia ukryta dnia 19.08.2020. Kupujący nie zareagował na wielokrotne prośby sklepu dotyczące wyjaśnienia okoliczności wystawienia opinii.

2/5 Opinia wyjaśniana w programie
Transakcja nie doszła do skutku z powodu braku instrumentu wystawionego w ofercie. Po tygodniu zadzwonił pracownik z informacją. Pieniądze zwrócono na konto.
Stworzyliśmy dla klienta specjalną ofertę z rabatem w systemie. Jednak w momencie kiedy zdecydował się z niej skorzystać produkt przestał być dostępny. Zamówienie złożone w czwartek a w poniedziałek środki były zwrócone do Klienta. Najmocniej przepraszamy za niedogodności, jednak od czasu pandemii trudno o ciągłość w dostawach wszelkich produktów. Pozdrawiamy:)

Opinia ukryta dnia 16.08.2020. Kupujący nie zareagował na wielokrotne prośby sklepu dotyczące wyjaśnienia okoliczności wystawienia opinii.

Opinia ukryta dnia 19.08.2020. Kupujący nie zareagował na wielokrotne prośby sklepu dotyczące wyjaśnienia okoliczności wystawienia opinii.

Opinia ukryta dnia 15.08.2020. Kupujący nie zareagował na wielokrotne prośby sklepu dotyczące wyjaśnienia okoliczności wystawienia opinii.

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 01.07.2020 opinia została wycofana.

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 25.06.2020 opinia została wycofana.

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 11.07.2020 opinia została wycofana.

1/5 Opinia wyjaśniana w programie
Horrible
lub Idź do sklepu

Kupujący i Sklep doszli do porozumienia. Dnia 05.06.2020 opinia została wycofana.

Opinia ukryta dnia 03.07.2020. Kupujący nie zareagował na wielokrotne prośby sklepu dotyczące wyjaśnienia okoliczności wystawienia opinii.

1/5 Opinia wyjaśniana w programie
Moje doświadczenia są takie, że tak niepoważnego podejścia sklepu internetowego nie widziałem od lat. Dnia 05.05.2020 r. zamówiłem produkt, dwa dni później dotarł do mnie wraz z uprzejmą wkładką i teczką na dokumenty gwarancyjne. Rzecz w tym, że ten produkt okazał się nie być możliwy do podłączenia ze względów technicznych (przy 5 m kablu, ostatnia jego część - rozdwojona - prowadząca do dwóch monitorów studyjnych ma 30 cm, więc monitory musiałyby stać 30 cm od siebie, podczas gdy stoją ok. 2 od siebie - po to kabel 5-metrowy). W dniu odbioru, czyli 07.05 wysłałem do firmy pierwszego maila tłumacząc, że produkt u mnie nie zadziała, muszę go odesłać, ale oczywiście chętnie kupię taki jaki będzie odpowiedni. Tu zapytałem, czy firma oferuje dostosowany do moich potrzeb produkt zwracając uwagę na to, dlaczego ten obecny się nie sprawdzi. Poprosiłem również o wytyczne do zwrotu przesyłki oraz w domyśle o konieczną korektę faktury. Zero odzewu. Kolejna wiadomość wysłana została na ten sam adres e-mail 11.05. Też zignorowana. Następna już na 3 różne adresy e-mail (biuro@supersound.pl, zwroty@supersound.pl, info@supersound.pl) poszła w dniu 13.05 z wezwaniem do potwierdzenia przyjęcia informacji o zwrocie. W chwili pisania tej opinii jest koniec dnia roboczego 15.05, sklep zapadł się pod ziemię, a ja zostałem z moim zamówieniem. Nie mogę nikomu polecić jakiegokolwiek kontaktu, a tym bardziej zakupów w tym sklepie. W międzyczasie pilnie musiałem złożyć zamówienie w innym sklepie internetowym, w którym również mailowo otrzymałem pomoc w wyborze. Inaczej czekałbym z bezużytecznym sprzętem nie wiadomo jak długo. Moim zdaniem to dowód wyjątkowo nieprofesjonalnego działania sklepu internetowego supersound.pl. To był mój pierwszy i ostatni zakup tam i dzielę się tą opinią, aby nikt z Państwa nie popełnił mojego błędu, bo w przypadku drobnych zamówień nie ma tragedii, ale sklep ma w swojej ofercie również bardziej wymagające produkty i nie chciałbym znaleźć się na miejscu tych, którzy zostaną z kłopotami lub w potrzebie związanej z gwarancją z takimi produktami. Następnym krokiem z mojej strony będzie odesłanie towaru na wskazany w regulaminie adres. Najprawdopodobniej będę "lżejszy" o zapłatę za produkt, za wysyłkę i bez jakiegokolwiek towaru. Cały pech wynikł z tego, że opis i zdjęcia produktów na stronie są nieprecyzyjne i nie było tam informacji technicznej, która następnie okazała się problematyczna i uniemożliwiła mi używanie sprzętu. To też pokazuje jakość podejścia do sprzedaży. Zdecydowanie odradzam więc każdemu kłopot i ryzyko związane z robienie "biznesu" z tą firmą, bo w dzisiejszych czasach takie podejście jest poniżej krytyki i warto aby potencjalni klienci wiedzieli co ich może spotkać.
Najmocniej przepraszamy za brak odpowiedzi. System do obsługi zgłoszeń automatycznie oznaczył nam tą sprawę jako rozwiązaną i nie trafiła do żadnego z naszych pracowników- sprawdzamy dlaczego tak się stało. W ramach rekompensaty zaproponowaliśmy klientowi zwrot środków bez konieczności odsyłania kabelka. ps. informacje na temat zwrotów są dostępne na naszej stronie w zakładce zwroty oraz można je uzyskać dzwoniąc na infolinię). Pozdrawiamy, Zespół Supersound.pl