Sklep sklepmotonet.eu - opinie

12 miesięcy
92% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Oceń ten sklep!
FEBI BILSTEIN 24381
Długość [mm]: 86średnica zewnętrzna [mm]: 24Gwint zewn. [mm]: M12 x 1,75Długość gwintu [mm]: 34Jakość/Klasa: 8.8Rozmiar klucza: 15Długość trzonka...
FEBI BILSTEIN 24362
Długość [mm]: 39średnica zewnętrzna [mm]: 20Gwint zewn. [mm]: M10 x 1,5Jakość/Klasa: 10.9Rozmiar klucza: 13Kształt łba śruby / nakrętki:...
Światła  do jazdy dziennej Magneti Marelli DRL 4 LED 4 W  LPQ080
Wśród producentów samochodów widać w ostatnim czasie tendencję do wyposażania samochodów w światła systemu DRL (Daytime Running Lights) czy...
Valeo Samochodowy Head-Up-Display Speed/Visio nomad
Numer części: VAL632051Uproszczony numer części: VAL632051Numery OEM (Oryginalny Producent Sprzętu):
TEXTAR 96000200 (96000200)
Pojemność [ml]: 500Rodzaj połączenia: Puszka aerozoluDługość opakowania [cm]: 7Szerokość opakowania [cm]: 7Wysokość opakowania [cm]: 24

sklepmotonet.eu - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW - Wszystkich opinii - 240

1/5
Zamówienie nie wysłane od 02.06.2020 - rezygnacja. Do 09.07.2020 nie zwrócili należności, nie odpowiadają na maile, prośby, groźby. Zamówienie U012128/2020/000001 opłacone przelewem. Myślą, że człowiek ma czas angażować swój czas na odzyskanie środków i prosić o to co nie ich. Totalna ignorancja. Obsługa dno, poniżej jakiejkolwiek krytyki.
polecam w 100 %
Na bardzo dobre.
1/5
Towar dotarł, przy zwrocie ogromne problemy,. Towar mimo wprowadzenia VIN, nie pasował do modelu
5/5
Polecam. Ceny na bardzo dobrym poziomie.
Bardzo dobrze
5/5
Szybko i tanio. Pełen profesjonalizm.

5/5
Telefon do odbiorcy poprzedzający próbę doręczenia.Niby nie wiele a jednak można coś zaplanować.
Jest ok.
5/5
Szybka i rzetelna realizacja dobra firma
5/5
Szybka wysyłka,profesjonalna obsługa i brak problemów przy zwrocie.
super
2/5
Bardzo trudno się dodzwonić, zamówiłem łożysko SNR, w opakowaniu otrzymałem SKF made in italy..

1/5
Nr telefonu jaki otrzymałem w sms do kuriera z Inpost był nieprawidłowy, odbierał kurier w zupełni innym rejonie i nikt (w Inpost) nie był mi w stanie podać właściwego numeru abym mógł się skontaktować z kurierem, ani oni sami nie potrafili się z nim skontaktować. Taki ***** mają. Paczka w końcu dotarła, ale dopiero wieczorem..
Wszystko ok. Polecam.

Wszystko super. Polecam.