Sklep sklepdlaogrodu.pl - opinie

Na Ceneo od 2011-04-20
12 miesięcy
94% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Marolex Mini 1000
Spryskiwacze Mini-500 i Mini-1000 to urządzenia o pojemności 500 i 1000 ml służące do ręcznego zraszania, opryskiwania i pielęgnacji roślin w szklarniach, ogrodach, na tarasach i balkonach.Spryskiwacze posiadają dysze o regulowanym kącie rozpylenia. Idealnie nadają się do dolistnego nawożenia, zabiegów pielęgnacyjnych oraz zraszania wodą. Wszystkie elementy opryskiwacza wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej.Specjalna główka pozwala na uzyskanie bardzo drobnokroplistego rozpylenia "bez kroplenia".- precyzyjna dysza gwarantująca idealne rozpylenie cieczy - ergonomiczna główka z lekko pracującym spustem - filtr zamocowany na rurce zasysającej
Fiskars Szpadel Ergo ostry 131410 1700-902002
Narzędzie ogrodnicze – Zaprojektowane z myślą o różnorodnych warunkach pracy i potrzebach każdego użytkownika, szpadel Fiskars charakteryzuje się ergonomią, wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Szpadel ergonomiczny gwarantuje prawidłową postawę podczas pracy dzięki odpowiednio wyprofilowanemu trzonkowi.
Fiskars Szpadel Ergo Prosty 2001 131400
Fiskars Widły 4 Zębne 250
Klasyczne narzędzie – Wytrzymałe i ergonomiczne widły Fiskars ułatwią rozbijanie gleby po przekonaniu, będą pomocne przy spulchnianiu gleby, zbieraniu słomy, siana czy nakładaniu obornika. Widły tradycyjne łączą klasyczne wzornictwo i nowoczesne technologie.
Fiskars Szpadel Ostry 64S
Dane techniczne:Szerokość głowicy: 180 mmDługość: 1150 mmCiężar: 1500 gOpis:Szpadel ostry.Cechy charakterystyczne:- Hartowana głowica z najwyższej jakości stali- Trzonek z selekcjonowanego drewna- Wygodna rączka z tworzywa.Uwaga Szanowy Kliencie! Informujemy, iż ze względu na zbyt obszerny kształt, ciężar tego narzędzia jest liczony jako waga gabarytowa, a nie jako waga rzeczywista produktu. Przed zakupem prosimy pytać o dostępność!
Fiskars Sekator Nożycowy Fingerloop (9644)
Sekatory Fiskars dzięki ergonomicznej konstrukcji są komfortowe i łatwe w użyciu. Ich ergonomiczne rączki zrobiono z niezwykle wytrzymałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Ostrza ze stali nierdzewnej są chronione bezpiecznym zamknięciem w czasie przechowywania i transportu.Oferta sekatorów jednoręcznych składa się z kilku wyjątkowych serii. Praktyczną linię Fingerloop wyróżnia bezpieczny uchwyt chroniący palce. Zaprojektowane specjalnie dla kobiet niewielkie sekatory z dźwignią PowerLever™ charakteryzuje niezwykła lekkość cięcia. Sekatory z obrotową rączką to narzędzia szczególnie polecane do długotrwałej pracy - konstrukcja rączki pozwala używać wszystkich palców jednocześnie, a unikalny mechanizm dźwigniowy PowerGear™, zintegrowany z rączką ostrzem, wspomaga siłę cięcia. Rewolucyjny mechanizm sekatorów PowerStep™ pozwala na automatyczne dobieranie ilości roków potrzebnych do przycięcia gałęzi.Charakterystyka produktu:Kształt dolnej rączki zabezpiecza palce przed ewentualnymi urazamiGórna rączka pokryta powtoką antypoślizgową SoftGripOstrze pokryte powłoką PTFEDo cięcia świeżych gałęziDane techniczne:Ciężar (g): 154Długość (mm): 201Średnica cięcia (mm): 20Wyposażenie dodatkowo płatne:Sprężyna do sekatorów (111447)

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

sklepdlaogrodu.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 905
  1. piotrx123

Szybka dostawa. Towar też super.

Tanio i wygodnie
  2. Paulina

Super kontakt, szybka dostawa. Bez zarzutu!

Ok
  3. Jola

Polecam, transakcja przebiegła bardzo szybko.

Polecam.
  4. Zbigniew

Profesjonalnie i bezproblemowo - polecam

Dobry kontakt z klientem - profesjonalnie i bez problemowo Polecam
  5. Grażyna

Polecam :)

Bez zastrzeżeń
  6. Ewa

Szybka dostawa towar zgodny z opisem.

Forma dostawy
    Bardzo profesjonalna obsługa kurierzy uprzejmi,mili.
  7. Darek

Ok.

Super
  8. Sandra
    nie polecam

Produkty nie dotarły.Kurier dpd był podobno z przesyłką 2razy (kontakt telefoniczny tylko raz) stwierdził że przesyłka zostanie odesłana jeśli nie odbiorę jej teraz, już.Ze względu na pracę nie byłam w stanie.Radzę zmienić firmę doręczającą zamówienia sklep tylko traci przez takich kurierów.

9. Viyo

Bardzo dobrze. Polecam.

Polecam.
  10. Ewelina

Serdecznie polecam zakupy w sklepie!!!

Forma dostawy
    Najwygodniejszy i niezawodny jak dotąd sposób dostaw! Serdecznie polecam!!!
  11. Teresa

Sklep bez zarzutu

Profesjonalizm
  12. Leszek

bardzo dobrze

bardzo sprawna obsługa
  13. Kazimierz

Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Polecam innym nabywcom.

DPD dostarcza mi wiele przesyłek. Jestem zadowolony z DPD
  14. Beata

Bez zarzutów. Wszystkie oczekiwania zostały spełnione.

Forma dostawy
    Wszystkie oczekiwania zostały spełnione.
  15. qaz

Gorąco polecam....