Sklep sklepdlaogrodu.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Garden e-commerce
Telefon
583501850
Adres e-mail
bi... Pokaż
Na Ceneo od 2011-04-20
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
89% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Marolex Mini 1000
Spryskiwacze Mini-500 i Mini-1000 to urządzenia o pojemności 500 i 1000 ml służące do ręcznego zraszania, opryskiwania i pielęgnacji roślin w szklarniach, ogrodach, na tarasach i balkonach.Spryskiwacze posiadają dysze o regulowanym kącie rozpylenia. Idealnie nadają się do dolistnego nawożenia, zabiegów pielęgnacyjnych oraz zraszania wodą. Wszystkie elementy opryskiwacza wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej.Specjalna główka pozwala na uzyskanie bardzo drobnokroplistego rozpylenia "bez kroplenia".- precyzyjna dysza gwarantująca idealne rozpylenie cieczy - ergonomiczna główka z lekko pracującym spustem - filtr zamocowany na rurce zasysającej
Fiskars Szpadel Ergo ostry 131410 1700-902002
Narzędzie ogrodnicze – Zaprojektowane z myślą o różnorodnych warunkach pracy i potrzebach każdego użytkownika, szpadel Fiskars charakteryzuje się ergonomią, wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Szpadel ergonomiczny gwarantuje prawidłową postawę podczas pracy dzięki odpowiednio wyprofilowanemu trzonkowi.
Fiskars Szpadel Ergo Prosty 2001 131400
Narzędzie ogrodnicze – Zaprojektowane z myślą o różnorodnych warunkach pracy i potrzebach każdego użytkownika, szpadel Fiskars charakteryzuje się ergonomią, wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Szpadel ergonomiczny gwarantuje prawidłową postawę podczas pracy dzięki odpowiednio wyprofilowanemu trzonkowi.
Fiskars Widły 4 Zębne 250
Klasyczne narzędzie – Wytrzymałe i ergonomiczne widły Fiskars ułatwią rozbijanie gleby po przekonaniu, będą pomocne przy spulchnianiu gleby, zbieraniu słomy, siana czy nakładaniu obornika. Widły tradycyjne łączą klasyczne wzornictwo i nowoczesne technologie.
Fiskars Sekator Nożycowy Fingerloop (9644)
Sekatory Fiskars dzięki ergonomicznej konstrukcji są komfortowe i łatwe w użyciu. Ich ergonomiczne rączki zrobiono z niezwykle wytrzymałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Ostrza ze stali nierdzewnej są chronione bezpiecznym zamknięciem w czasie przechowywania i transportu.Oferta sekatorów jednoręcznych składa się z kilku wyjątkowych serii. Praktyczną linię Fingerloop wyróżnia bezpieczny uchwyt chroniący palce. Zaprojektowane specjalnie dla kobiet niewielkie sekatory z dźwignią PowerLever™ charakteryzuje niezwykła lekkość cięcia. Sekatory z obrotową rączką to narzędzia szczególnie polecane do długotrwałej pracy - konstrukcja rączki pozwala używać wszystkich palców jednocześnie, a unikalny mechanizm dźwigniowy PowerGear™, zintegrowany z rączką ostrzem, wspomaga siłę cięcia. Rewolucyjny mechanizm sekatorów PowerStep™ pozwala na automatyczne dobieranie ilości roków potrzebnych do przycięcia gałęzi.Charakterystyka produktu:Kształt dolnej rączki zabezpiecza palce przed ewentualnymi urazamiGórna rączka pokryta powtoką antypoślizgową SoftGripOstrze pokryte powłoką PTFEDo cięcia świeżych gałęziDane techniczne:Ciężar (g): 154Długość (mm): 201Średnica cięcia (mm): 20Wyposażenie dodatkowo płatne:Sprężyna do sekatorów (111447)
Fiskars Nóż Okulizak (5770)
Charakterystyka produktu:Ostrze z wysokowęglowej staliRączka z plastiku, wtórnie przetworzonego, przymocowana mosiężnym nitemSłuży do szczepienia rośliny metodą okulizacji, czyli oczkowaniaPosiada końcówkę do podnoszenia i odchylania naciętej koryKolor rączki noża może się różnić od widocznego na zdjęciuDane techniczne:Ciężar (g): 50Długość (mm): 170

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie SKLEPDLAOGRODU.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Garden e-commerce
Adres Norwida 47, 84-240 Reda
Telefon 583501850
Adres e-mail bi... Pokaż
Witryna
NIP 5882439484
KRS 0000735323
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik