Sklep sklep.szykownydom.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Szykowny Dom
Telefon
605299937
Adres e-mail
ko... Pokaż
Na Ceneo od 2014-09-18
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
We Love Candles Zapachowa Świeca Sojowa Green Tea S 100 G
Elegancka, zapachowa świeca Green Tea w rozmiarze S (100g). W szklanym minimalistycznym słoju z pokrywą z litego drewna bukowego, pasuje do każdego wnętrza. Wytworzona ze 100% wosku sojowego bez konserwantów. Posiada wyjątkowy drewniany knot, który podczas palenia przyjemnie skwierczy i uwalnia niesamowity aromat. Każda świeca zapakowana jest w kredowy kartonik z logo marki oraz kredową torbę również z emblematem marki. Ze względu na swój wyjątkowy skład świece nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji z tego względu nadają się zarówno dla alergików, jak i fanów produktów eko. Produkt marki We Love Candles.
We Love Candles Zapachowa Świeca Sojowa Ivory Cotton S 100 G
Elegancka, zapachowa świeca Ivory Cotton w rozmiarze S (100g). Kolor świecy naturalny. W szklanym minimalistycznym słoju z pokrywą z litego drewna bukowego, pasuje do każdego wnętrza. Wytworzona ze 100% wosku sojowego bez konserwantów. Posiada wyjątkowy drewniany knot, który podczas palenia przyjemnie skwierczy i uwalnia niesamowity aromat. Każda świeca zapakowana jest w kredowy kartonik z logo marki oraz kredową torbę również z emblematem marki. Ze względu na swój wyjątkowy skład świece nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji z tego względu nadają się zarówno dla alergików, jak i fanów produktów eko. Produkt marki We Love Candles.
We Love Candles Zapachowa Świeca Sojowa Goodnight Sweetheart S 100 G
Elegancka, zapachowa świeca Goodnight Sweetheart w rozmiarze S (100g). Kolor świecy różowy. W szklanym minimalistycznym słoju z pokrywą z litego drewna bukowego, pasuje do każdego wnętrza. Wytworzona ze 100% wosku sojowego bez konserwantów. Posiada wyjątkowy drewniany knot, który podczas palenia przyjemnie skwierczy i uwalnia niesamowity aromat. Każda świeca zapakowana jest w kredowy kartonik z logo marki oraz kredową torbę również z emblematem marki. Ze względu na swój wyjątkowy skład świece nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji z tego względu nadają się zarówno dla alergików, jak i fanów produktów eko. Produkt marki We Love Candles.
We Love Candles Zapachowa Świeca Sojowa Green Tea M 300 G
Elegancka, zapachowa świeca Green Tea w rozmiarze M (300g). W szklanym minimalistycznym słoju z pokrywą z litego drewna bukowego, pasuje do każdego wnętrza. Wytworzona ze 100% wosku sojowego bez konserwantów. Posiada wyjątkowy drewniany knot, który podczas palenia przyjemnie skwierczy i uwalnia niesamowity aromat. Każda świeca zapakowana jest w kredowy kartonik z logo marki oraz kredową torbę również z emblematem marki. Ze względu na swój wyjątkowy skład świece nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji z tego względu nadają się zarówno dla alergików, jak i fanów produktów eko. Produkt marki We Love Candles.
We Love Candles Zapachowa Świeca Sojowa Ivory Cotton M 300 G
Elegancka, zapachowa świeca Ivory Cotton w rozmiarze M (300g). W szklanym minimalistycznym słoju z pokrywą z litego drewna bukowego, pasuje do każdego wnętrza. Wytworzona ze 100% wosku sojowego bez konserwantów. Posiada wyjątkowy drewniany knot, który podczas palenia przyjemnie skwierczy i uwalnia niesamowity aromat. Każda świeca zapakowana jest w kredowy kartonik z logo marki oraz kredową torbę również z emblematem marki. Ze względu na swój wyjątkowy skład świece nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji z tego względu nadają się zarówno dla alergików, jak i fanów produktów eko. Produkt marki We Love Candles.
We Love Candles Zapachowa Świeca Sojowa Frosted Forest S 100 G
Elegancka, zapachowa świeca Frosted Forest w rozmiarze S (100g). Kolor świecy niebieski. W szklanym minimalistycznym słoju z pokrywą z litego drewna bukowego, pasuje do każdego wnętrza. Wytworzona ze 100% wosku sojowego bez konserwantów. Posiada wyjątkowy drewniany knot, który podczas palenia przyjemnie skwierczy i uwalnia niesamowity aromat. Każda świeca zapakowana jest w kredowy kartonik z logo marki oraz kredową torbę również z emblematem marki. Ze względu na swój wyjątkowy skład świece nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji z tego względu nadają się zarówno dla alergików, jak i fanów produktów eko. Produkt marki We Love Candles.

Szczegółowe informacje o sklepie SKLEP.SZYKOWNYDOM.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Szykowny Dom
Adres Henryka Holca 11, 96-300 Żyrardów
Telefon 605299937
Adres e-mail ko... Pokaż
Witryna
NIP 8381028004
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik