Sklep sklep.sekretyzdrowia.pl - opinie

Na Ceneo od 2014-11-25
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
DARY NATURY Len Nasiona na Kiełki BIO 30g
LEN - NASIONA NA KIEŁKI EKO 30GZawierają dużo soli mineralnych, lecytyny, są źródłem witamin C, E i B. Obniżają poziom złego cholesterolu, regulują procesy trawienne. Są polecane przy zaparciach.Kiełki są najbardziej życiodajnym pożywieniem w świecie, ponieważ spożywa się je wtedy, kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później.Spożywając je regularnie możemy doświadczyć owej żywotności i przepływu energii.Od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety. Kiełki zawierają skoncentrowane ilości witamin, związków mineralnych, białka, enzymów oraz wielu innych cennych substancji. Wszystkie składniki są łatwo przyswajalne przez organizm.Bezsprzecznie kiełki są doskonałym elementem zdrowej diety.Sposób użycia:W warunkach domowych kiełki przygotowujemy w następujący sposób:Bierzemy płaski talerz, wykładamy go gazą lub innym materiałem chłonącym wodę.Na gazę sypiemy pojedynczą warstwę nasion i podlewamy wodą, najlepiej przegotowaną i letnią.Wodę należy uzupełniać tak, aby gaza była cały czas mokra.Nasiona umieszczamy w ciepłym i najlepiej ciemnym miejscu.W zależności od gatunku kiełkowalnej rośliny, kiełki ukazują się po 2-4 dniach.Przy nasionach grubych, np. groch, soja, cieciorka itp. lub nasionach z łupiną np. dynia, słonecznik, kiełki ścinamy przed spożyciem, a nasiona drobne używamy w całości.Skład:len nasiona 100%Opakowanie: 30g
DARY NATURY Dynia nasiona na kiełki BIO 50g
skład: nasiona dyni na kiełki   EKOLOGICzNE NASIONA NA KIEŁKI - DYNIA  smak: słodkie, lekko chrupiące   Są bogatym źródłem magnezu, cynku, żelaza oraz witamin A i B. Wzmacniają i regulują organizm, pozytywnie oddziaływują na górne drogi oddechowe, regulują metabolizm cukru.     Kiełki są najbardziej życiodajnym pożywieniem na świecie, ponieważ spożywa się je wtedy, kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później. Spożywając je regularnie możemy doświadczyć owej żywotności i przepływu energii. Od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety. Kiełki zawierają skoncentrowane ilości witamin, związków mineralnych, białka, enzymów oraz wielu innych cennych substancji. Wszystkie składniki są łatwo przyswajalne przez organizm. Bezsprzecznie kiełki są doskonałym elementem zdrowej diety.   W warunkach domowych kiełki przygotowujemy w następujący sposób:   Bierzemy płaski talerz, wykładamy go gazą lub innym materiałem chłonącym wodę. Na gazę sypiemy pojedynczą warstwę nasion i podlewamy ją wodą, najlepiej przegotowaną i letnią. Wodę należy uzupełniać tak , aby gaza cały czas była mokra. Nasiona umieszczamy w ciepłym i najlepiej ciemnym miejscu. W zależności od gatunku kiełkowanej rośliny, kiełki ukazują się po 2-4 dniach. Przy nasionach grubych np. groch, soja, cieciorka, itp. lub nasionach z łupiną np. dynia, słonecznik, kiełki ścinamy przed spożyciem, a nasiona drobne używamy w całości.
Dary Natury pszenica nasiona na kiełki eko 50g
PSzENICA - ekologiczne nasiona na kiełki Są bogatym źródłem witaminy E i F, zawierają wiele mikroelementów. Poprawiają stan skóry, jej koloryt, wzmacniają włosy i paznokcie. Kiełki są najbardziej życiodajnym pożywieniem na świecie, ponieważ spożywa się je wtedy, kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później. Spożywając je regularnie możemy doświadczyć owej żywotności i przepływu energii. Od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety. Kiełki zawierają skoncentrowane ilości witamin, związków mineralnych, białka, enzymów oraz wielu innych cennych substancji. Wszystkie składniki są łatwo przyswajalne przez organizm. Bezsprzecznie kiełki są doskonałym elementem zdrowej diety. SPOSÓB UŻYCIA: W warunkach domowych kiełki przygotowujemy w następujący sposób: Bierzemy płaski talerz, wykładamy go gazą lub innym materiałem chłonącym wodę. Na gazę sypiemy pojedynczą warstwę nasion i podlewamy ją wodą, najlepiej przegotowaną i letnią. Wodę należy uzupełniać tak , aby gaza cały czas była mokra. Nasiona umieszczamy w ciepłym i najlepiej ciemnym miejscu. W zależności od gatunku kiełkowanej rośliny, kiełki ukazują się po 2-4 dniach. Przy nasionach grubych np. groch, soja, cieciorka, itp. lub nasionach z łupiną np. dynia, słonecznik, kiełki ścinamy przed spożyciem, a nasiona drobne używamy w całości.
Dabur Proszek do zębów Red 100 g
PROSZEK DO ZĘBÓW DABUR RED 100g Zdrowe dziąsła, mocne zęby i świeży oddech. Naturalny Proszek do zębów Dabur Red. Proszek do zębów to naturalny sposób ochrony zębów, według receptury medycyny Indyjskiej. Skuteczna naturana alternatywa dla wybielania zębów. Wzmacnia dziąsła i ich odporność na uszkodzenia mechaniczne a także odżywia i wspomaga ich ukrwienie - świetnie działa także na linii - dziąsła-zęby i eliminuje odsłanianie szyjek zębowych.Proszek Dabur Red , czerpie swe składniki z ziół, kory drzew i kwiatów. Regularne używanie proszku jest pomocne przy wzmacnianiu dziąseł i zębów, dezynfekowaniu i leczeniu ran, próchnicy zębów i zapaleniu dziąseł. W naturalny sposób czyści zęby, odświeża oddech, pobudza ukrwienie dziąseł. Proszek może być stosowany przez osoby, które borykają się z takimi problemami, jak: krwawienie, puchnięcia, uszkodzenia, rany i podrażnienia dziąseł, infekcje, owrzodzenia, ropienie, zapalenia jamy ustnej, choroby przyzębia, nadmierne wydzielanie śliny czy nieprzyjemny zapach z ust. Proszek pomaga zwalczać kamień nazębny i przebarwienia walczy z początkami próchnicy, wzmacnia dziąsła oraz skutecznie chroni je przez zapaleniami i krwawieniem. Polecamy także do usuwania bakterii z powierzchni języka.Nie testowana na zwierzętach. Przebadana laboratoryjnie. Produkt 100% wegetariański Skład:avang Ka Tail, Kaali mirchi, Pudina Satva, Pippali, Sunthi, Karpoor and Tomar seed, Sugandhi Dravaya, Kasni, Gairic powder, inne naturalne składniki. Sposób użycia: Umyj zęby pastą do zębów a następnie masuj zęby i dziąsła proszkiem przez około 2 minuty szczoteczką lub lepiej - palcem i pozostaw na kolejne 5 minut. Wypłucz usta wodą.
Ktc Olej kokosowy 500ml
Olej kokosowy z miąższu owoców palmy kokosowej, w 100% naturalny, dzięki czemu zachowuje wszystkie właściwości!Posiada szeroki wachlarz zastosowania - jest opisywany jako "najzdrowszy olej na ziemi". Oprócz kulinarnego zastosowania przynosi wszechstronne korzyści pielęgnacyjne.Idealny do smażenia orientalnych potraw, gotowania, pieczenia ciast i robienia deserów. Nadaje się również do smarowania pieczywa. Świetnie się wchłania w potrawy. Nie ma wpływu na smak przyrządzanej potrawy.Olej kokosowy znalazł również zastosowanie jako środek pielęgnacyjny i kosmetyczny oraz do masaży. Można stosować jako balsam do ciała. Jest idealny do cery suchej i łuszczącej się, swędzącej. Najlepsze rezultaty można uzyskać wcierając olej w jeszcze wilgotna skórę, tuż po kąpieli. Łagodzi objawy związane z łuszczycą, zapaleniem skóry i egzemą. Zmiękcza skórę zapobiegając jej przesuszeniu oraz łuszczeniu się. Zapobiega zmarszczkom, obwisłej skórze oraz plamkom na ciele. Sprzyja zdrowemu i promiennemu wyglądowi skóry. Polecany jest zwłaszcza do bardzo suchej i pękającej skóry, przeznaczony również dla skóry dojrzałej, uszkodzonej przez słońce, a także przy neurodermitis. Olej kokosowy ma działanie "chłodzące" i uspokajające.W przypadku bardzo delikatnej i przesuszonej cery olej jest używany jako preparat do demakijażu oczu i twarzy. Olej można również delikatnie wcierać w skórę twarzy w celu lepszego nawilżenia i nadania jej blasku.Olej kokosowy nakładany na włosy doskonale je pielęgnuje, zapewnia ich odbudowę i ochronę oraz usuwa łupież. Jest idealny dla osób, które mają suche, zniszczone włosy, ze skłonnością do rozdwojonych końcówek. Aby odżywić włosy olejem należy go wmasować na mokre włosy, nałożyć na nie foliowy czepek i owinąć głowę ręcznikiem. Można zostawić na włosach na godzinę lub całą noc, a następnie dokładnie umyć włosy. Świetnie się sprawdza w połączeniu z olejkiem bawełnianym - odżywia włosy, sprawia, że stają się wyjątkowo jedwabiste i miękkie. Olej można używać również bez spłukiwania. Należy jednak uważać z dozowaną ilością, aby nie obciążyć i nie przetłuścić włosów. Odrobina oleju, roztartego palcami i nałożonego na końcówki włosów jest doskonałą pielęgnacją.Zastosowanie:- środek spożywczy- maseczka do włosów- pielęgnacja ciała- masaż odżywczyWłaściwości:- antybakteryjny- antywirusowy- antyseptyczny, wspomaga gojenie ran- reguluję przemianę materii- nie przyczynia się do budowy tkanki tłuszczowej- nie obciąża trzustki- wzmacnia mięsień sercowy- łagodzi dolegliwości cukrzycowe- pomocny w egzemach- odżywia skórę- spowalnia starzenie się skóry i powstawania zmarszczek- likwiduje łupież- nie zawiera cholesterolu- dobry dla diabetyków- posiada neutralny zapachOlej należy trzymać w zakręconym pojemniku, w temperaturze pokojowej. Należy chronić od światła słonecznego i wilgoci. Można przechowywać w lodówce. Przechowywany w temperaturze pokojowej, czyli poniżej 25 C, utwardza się i wygląda jak masło o białej, mlecznej barwie. Nie ma to wpływu na jego jakość. Powyżej temperatury 25 C olej będzie mieć postać płynną. Aby upłynnić olej wystarczy pojemnik z olejem skierować pod strumień ciepłej wody lub umieścić w naczyniu z ciepłą wodą, ewentualnie można postawić koło grzejnika.Kraj pochodzenia: Sri LankaSkład: 100% czystego oleju kokosowego
Legutko Nasiona Na Kiełki Słonecznik 100G
Nasiona na kiełkiSŁONECZNIK 100g Legutko     Kiełki słonecznika doskonale nadają się do sporządzania surówek, sałatek, jako smaczny dodatek do kanapek. Są chętnie spożywane ze wzlęgu na dużą zawartość witamin (A, C, D, PP), składników odżywczych, enzymów soli mineralnych (magnez, cynk, żelazo, sole wapnia). Pozytywnie wpływają na przemianę materii, szczególnie węglowodanów i tłuszczów.   Waga netto: 100g

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

sklep.sekretyzdrowia.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 0
  1. n...t

Wszystko OK

2. e...a

Jestem zadowolona z szybkiej, bezproblemowej realizacji mojego zamówienia. Produkty były dobrze bezpiecznie zapakowane.

3. g...j

Transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bez zakłóceń... Firma godna polecenia.

4. B...a

perfekcyjna

5. b...1

Produkt wysokiej jakości (takie jak kiedyś były dostępne w aptekach - przed wejściem do UE), szybka, miła obsługa, bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam sklep i produkt.

6. M...a

Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

7. K...a

Atrakcyjne ceny, dobry kontakt ze sprzedającym, szybka wysyłka. Polecam.

8. M...a

Pozytywna