Sklep sklep.sekretyzdrowia.pl - opinie

Na Ceneo od 2014-11-25
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Rzeżucha nasiona na kiełki 500 gram 36
Nasiona na kiełkiRZEŻUCHA500g Legutko Kiełki rzeżuchy są źródłem bardzo wielu cennych dla zdrowia człowieka składników odżywczych. Znajdują się wśród nich witaminy: A, C, K, P oraz witaminy z grupy B, dodatkowo zawierają one wiele składników mineralnych w tym: cynk, jod, magnez, fosfor, potas, siarka, wapń oraz olejki eteryczne i białko. Wpływają korzystnie na włosy, paznokcie i cerę, działa krwiotrówczo, moczo- i żółciopędnie, pobudzają przemianę materii oraz regulują zaburzenia tarczycy. W czasie kiełkowania zgromadzone w nasionach składniki odżywcze pod wpływem wilgoci, temperatury, a przede wszystkim enzymów ulegają przemianom w związki łatwo i szybko przyswajalne przez organizm. Zawartość tych wszystkich substancji i związków powoduje, że spożywanie kiełków wpływa na wytwarzanie odporności w organizmie. Kiełki powinno spożywać się systematycznie do kanapek, surówek lub pojadania w ciągu dnia. Waga netto: 500g
Dary Natury pszenica nasiona na kiełki eko 50g
PSzENICA - ekologiczne nasiona na kiełki Są bogatym źródłem witaminy E i F, zawierają wiele mikroelementów. Poprawiają stan skóry, jej koloryt, wzmacniają włosy i paznokcie. Kiełki są najbardziej życiodajnym pożywieniem na świecie, ponieważ spożywa się je wtedy, kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później. Spożywając je regularnie możemy doświadczyć owej żywotności i przepływu energii. Od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety. Kiełki zawierają skoncentrowane ilości witamin, związków mineralnych, białka, enzymów oraz wielu innych cennych substancji. Wszystkie składniki są łatwo przyswajalne przez organizm. Bezsprzecznie kiełki są doskonałym elementem zdrowej diety. SPOSÓB UŻYCIA: W warunkach domowych kiełki przygotowujemy w następujący sposób: Bierzemy płaski talerz, wykładamy go gazą lub innym materiałem chłonącym wodę. Na gazę sypiemy pojedynczą warstwę nasion i podlewamy ją wodą, najlepiej przegotowaną i letnią. Wodę należy uzupełniać tak , aby gaza cały czas była mokra. Nasiona umieszczamy w ciepłym i najlepiej ciemnym miejscu. W zależności od gatunku kiełkowanej rośliny, kiełki ukazują się po 2-4 dniach. Przy nasionach grubych np. groch, soja, cieciorka, itp. lub nasionach z łupiną np. dynia, słonecznik, kiełki ścinamy przed spożyciem, a nasiona drobne używamy w całości.
Nasiona na kiełki - LUCERNA
Kiełki lucerny to cenne źródło fitoestrogenów, hormonów roślinnych, które w naturalny sposób pomagają zwalczać oznaki menopauzy. Szczególnie polecane są kobietom w okresie ciąży i karmienia piersią.
Dabur Olej sezamowy do masażu 500 ml
Wygładza i napina skórę, nadaje gładkość i elastyczność, ujędrnia i likwiduje drobne zmarszczki. Najlepszy olej przeznaczony do masażu całego ciała - oczyszcza organizm z toksyn oraz nadaje skórze blask i jedwabista gładkość.
Bartpol Propolis i miód, pastylki do ssania API-GARDIN FORTE - Bartpol
Api Gardin Forte, propolis, miód, 16 pastylek do ssania - opis produktuSuplement diety, którego składniki wspomagają gardło i krtań.Zastosowanie: infekcje gardła i krtani.Zalecane spożycie: 3 – 5 pastylek dziennie.Składniki: cukier, syrop glukozowy, miód pszczeli 2,4%, koncentrat propolisu 2% – substancje czynne.1 pastylka zawiera: koncentrat propolisu 0,07g, miód pszczeli 0,084g.Ważne wskazówki:Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.Preparat należy przechowywać w temperaturze od 2 - 25 stopni Celsjusza.Osoby uczulone na produkty pszczele nie powinny stosować.Zawiera cukier.Zawiera syrop glukozowy.Producent: BARTPOL s.c.Brzoza 22 D64-553 Grzebienisko
Legutko Nasiona Na Kiełki Słonecznik 100G
Nasiona na kiełkiSŁONECZNIK 100g Legutko     Kiełki słonecznika doskonale nadają się do sporządzania surówek, sałatek, jako smaczny dodatek do kanapek. Są chętnie spożywane ze wzlęgu na dużą zawartość witamin (A, C, D, PP), składników odżywczych, enzymów soli mineralnych (magnez, cynk, żelazo, sole wapnia). Pozytywnie wpływają na przemianę materii, szczególnie węglowodanów i tłuszczów.   Waga netto: 100g

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

sklep.sekretyzdrowia.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 0
  1. n...t

Wszystko OK

2. e...a

Jestem zadowolona z szybkiej, bezproblemowej realizacji mojego zamówienia. Produkty były dobrze bezpiecznie zapakowane.

3. g...j

Transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bez zakłóceń... Firma godna polecenia.

4. B...a

perfekcyjna

5. b...1

Produkt wysokiej jakości (takie jak kiedyś były dostępne w aptekach - przed wejściem do UE), szybka, miła obsługa, bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam sklep i produkt.

6. M...a

Pełen profesjonalizm, gorąco polecam.

7. K...a

Atrakcyjne ceny, dobry kontakt ze sprzedającym, szybka wysyłka. Polecam.

8. M...a

Pozytywna