Sklep sklep.sekretyzdrowia.pl - opinie

Na Ceneo od 2014-11-25
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Mydło Chandrika
Wyprodukowane z ajurwedyjskich wyciągów ziołowych w mieszance z wysokiej jakości olejami roślinnymi takimi jak: olej kokosowy, palmowy, paczula. Unikatowy ajurwedyjski skład oczyszcza skórę pozostawiając ją zdrową i jedwabistą. Oleje eteryczne orzeźwiają i łagodnie perfumują. Mydło to od ponad 70 lat zdobywa zaufanie ludzi na całym świecie dzięki swoim cennym składnikom i ich zbawiennym właściwościom. Ajurwedyjskie mydło zawierające w swoim składzie 7 różnych olejów m.in. olej kokosowy, sandałowy, patchuli oraz olejek z liści cynamonu, olejek pomarańczowy, z czego aż 49% to olej kokosowy. Olej kokosowy – nawilża skórę, łagodzi problemy dermatologiczne związane z łuszczycą i egzemą, posiada właściwości lecznicze, zmniejsza przebarwienia skóry, blizny oraz zmarszczki Dziki imbir – uspokaja, zapobiega występowaniu infekcji i wyprysków Olej ze skórki limonki – orzeźwia, ma efekt chłodzący, wytwarza bogatą pianę Olej pomarańczowy – zwęża pory, zapobiega powstawaniu zaskórniaków Olej sandałowy – chłodzi, regeneruje i łagodnie perfumuje Idealne do suchej skóry, z problemami dermatologicznymi np. egzemą, łuszczycą - łagodzi podrażnienia. Przy produkcji mydeł CHANDRIKA, wyciągi użytych ziół w pełni odpowiadają zasadom stanowionym przez ajurwedę wyroby nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcegomydła CHANDRIKA są wytwarzane ręczniewyprodukowane w Indiach
DARY NATURY Dynia nasiona na kiełki BIO 50g
skład: nasiona dyni na kiełki   EKOLOGICzNE NASIONA NA KIEŁKI - DYNIA  smak: słodkie, lekko chrupiące   Są bogatym źródłem magnezu, cynku, żelaza oraz witamin A i B. Wzmacniają i regulują organizm, pozytywnie oddziaływują na górne drogi oddechowe, regulują metabolizm cukru.     Kiełki są najbardziej życiodajnym pożywieniem na świecie, ponieważ spożywa się je wtedy, kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później. Spożywając je regularnie możemy doświadczyć owej żywotności i przepływu energii. Od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety. Kiełki zawierają skoncentrowane ilości witamin, związków mineralnych, białka, enzymów oraz wielu innych cennych substancji. Wszystkie składniki są łatwo przyswajalne przez organizm. Bezsprzecznie kiełki są doskonałym elementem zdrowej diety.   W warunkach domowych kiełki przygotowujemy w następujący sposób:   Bierzemy płaski talerz, wykładamy go gazą lub innym materiałem chłonącym wodę. Na gazę sypiemy pojedynczą warstwę nasion i podlewamy ją wodą, najlepiej przegotowaną i letnią. Wodę należy uzupełniać tak , aby gaza cały czas była mokra. Nasiona umieszczamy w ciepłym i najlepiej ciemnym miejscu. W zależności od gatunku kiełkowanej rośliny, kiełki ukazują się po 2-4 dniach. Przy nasionach grubych np. groch, soja, cieciorka, itp. lub nasionach z łupiną np. dynia, słonecznik, kiełki ścinamy przed spożyciem, a nasiona drobne używamy w całości.
Dary Natury pszenica nasiona na kiełki eko 50g
PSzENICA - ekologiczne nasiona na kiełki Są bogatym źródłem witaminy E i F, zawierają wiele mikroelementów. Poprawiają stan skóry, jej koloryt, wzmacniają włosy i paznokcie. Kiełki są najbardziej życiodajnym pożywieniem na świecie, ponieważ spożywa się je wtedy, kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później. Spożywając je regularnie możemy doświadczyć owej żywotności i przepływu energii. Od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety. Kiełki zawierają skoncentrowane ilości witamin, związków mineralnych, białka, enzymów oraz wielu innych cennych substancji. Wszystkie składniki są łatwo przyswajalne przez organizm. Bezsprzecznie kiełki są doskonałym elementem zdrowej diety. SPOSÓB UŻYCIA: W warunkach domowych kiełki przygotowujemy w następujący sposób: Bierzemy płaski talerz, wykładamy go gazą lub innym materiałem chłonącym wodę. Na gazę sypiemy pojedynczą warstwę nasion i podlewamy ją wodą, najlepiej przegotowaną i letnią. Wodę należy uzupełniać tak , aby gaza cały czas była mokra. Nasiona umieszczamy w ciepłym i najlepiej ciemnym miejscu. W zależności od gatunku kiełkowanej rośliny, kiełki ukazują się po 2-4 dniach. Przy nasionach grubych np. groch, soja, cieciorka, itp. lub nasionach z łupiną np. dynia, słonecznik, kiełki ścinamy przed spożyciem, a nasiona drobne używamy w całości.
Nasiona na kiełki - FASOLA MUNG
Nasiona na kiełkiFASOLA MUNG Toraf Fasola Mung, zwana również mungo lub fasolą złotą pochodzi z Indii i Chin. Fasola Mung króluje wśród wszystkich nasiona na kiełki ze względu na smak i wartości odżywcze. Jej kiełki są bardzo smaczne i chrupiące, smakiem przypominają świeży groszek. Świetnie nadają się do wszystkich potraw kuchni azjatyckiej z dodatkiem curry, można je dodawać do wszelkiego rodzaju sałatek, makaronów, ryżu, zapiekanek i jarzyn. Zarówno na ciepło jak i na zimno. Kiełki fasoli Mung do bogate źródło składników mineralnych, tj potasu, fosforu, wapnia, magnezu, sodu i cynku. Witamin E, B2, B3 i B6, łatwo przyswajanego białka. Obniżają poziom złego cholesterolu. Są doskonałym uzupełnieniem dla każdego, kto troszczy się o swoje zdrowie, zwłaszcza przy wyczerpującej pracy lub stresie. W czasie kiełkowania zgromadzone w nasionach składniki odżywcze pod wpływem wilgoci, temperatury, a przede wszystkim enzymów ulegają przemianom w związki łatwo i szybko przyswajalne przez organizm. Zawartość tych wszystkich substancji i związków powoduje, że spożywanie kiełków wpływa na wytwarzanie odporności w organizmie. Kiełki powinno spożywać się systematycznie do kanapek, surówek lub pojadania w ciągu dnia. Waga netto: 50g
Nasiona na kiełki KUKURYDZA 40g
Nasiona na kiełkiKukurydza Lobelia W czasie kiełkowania zgromadzone w nasionach składniki odżywcze pod wpływem wilgoci, temperatury, a przede wszystkim enzymów ulegają przemianom w związki łatwo i szybko przyswajalne przez organizm. Zawartość tych wszystkich substancji i związków powoduje, że spożywanie kiełków wpływa na wytwarzanie odporności w organizmie. Kiełki powinno spożywać się systematycznie do kanapek, surówek lub pojadania w ciągu dnia. Waga netto: 40g

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

sklep.sekretyzdrowia.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 0
  1. G...2

Transakcja szybka. Polecam sklep

2. K...K

Niska cena, profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolony zarówno z przebiegu zakupów jak i samych towarów.

3. j...k

Czekalem na realizacje zamowienia dosc dlugo ale to wina dostawy z hurtowni a nie sklepu,zaraz jak towar przyszedl zostalem poinformowany i zlozylem stosowne zamowie,towar dostarczono szybko wiec jest OK.

4. M...a

Jestem bardzo zadowolony z zakupu w tym sklepie. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie.

5. S...a

Bardzo udana transakcja, bardzo szybko i profesjonalnie,towar bez zastrzeżeń, kontakt ze sprzedawcą również, polecam:)

6. S...S

Bardzo dobra

7. b...o

pozytywna

8. k...a

Szybko, sprawnie, doskonale. Nawet okularki mają etui. Bardzo elegancko.

9. D...a

Wszystko przebiegło pomyślnie ;) polecam :)

10. _...m

Nasiona na kiełki, które dostałem od "SEKRETY ZDROWIA" nadają się do wyrzucenia. Nie wzeszło nawet 1% nasion. Stracone 55 zł. Nasiona kiełkuję od lat, przetestowałem wiele rodzai nasion i producentów i powiem jedno- takiego dziadostwa jeszcze nie miałem. Zakupy u nich nauczyły mnie nie kupować towaru "no name" czyli tanich podróbek. Współczuje ludziom co zaczynają kiełkowanie nasion i trafią na taki dziadowski towar- będą niesłusznie winili siebie że nie potrafią tego zrobić. A kiełkowanie jest naprawdę proste... Pozdrawiam Adam

11. A...A

BEZ NAJMNIEJSZYCH ZASTRZEŻEŃ - SUPER SPRZEDAWCA - POLECAM

12. M...n

Transakcja pomyślnie zrealizowana. Polecam:-D

13. K...a

Transakcja przebiegla bez zarzutu. Towar dostarczony szybko i bezpiecznie.

14. G...z

Zakup OK szybko, sprawnie i bez problemów. Natomiast dostawa przez InPost- dla cierpliwych.

15. I...a

produkty super jakości, super obsługa, polecam