Sklep sklep.mat-electronics.pl - opinie

2,5
Dane
Nazwa firmy
Mat-Electronics
Telefon
513098596
Adres e-mail
ma... Pokaż
Na Ceneo od 2019-04-05
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Oceń ten sklep!
Popularne produkty
PRUMEL prodiż PPG-92
Prodiż elektryczny PPG 92Prodiż elektryczny jest energooszczędnym i funkcjonalnym piekarnikiemsłużącym do wypieku ciast, zapiekania oraz pieczenia mięs i drobiu.Niski koszt i łatwa obsługa są szczególnymi zaletami tego wyrobu. Prodiżjest niezastąpionym sprzętem w gospodarstwach domowych. Potrawyprzyrządzane w prodiżu są smaczne i zdrowe. Dzięki możliwości grzania odstrony pokrywki jak również od strony podstawki potrawy będą miałyidealne możliwości pieczenia. Grzanie od strony podstawki umożliwiarównież podgrzewanie/utrzymywanie ciepła już przygotowanych potraw.Przeznaczenie:Prodiż elektryczny służy do pieczenia i zapiekania ciast, drobiu,mięs i podobnych potraw. Niski koszt eksploatacji i łatwa obsługa sąszczególnymi zaletami prodiży elektrycznych.Budowa:Prodiż wykonany jest z taśmy aluminiowej. Składa się z pokrywy,pojemnika podstawki oraz wyposażenia. W pokrywce umieszczony jestizolowany element grzejny oraz wmontowana szybka ze szkła żaroodpornego,które ułatwia pogląd przyrządzanych potraw. Otwory w nitach łączącychpokrywy pozwalają ujść nadmiarowi pary wytwarzanej podczas pieczenia.Wyposażenie:PojemnikPokrywkaPodstawkaPrzewód podwójnyPARAMETRY TECHNICZNE:napięcie znamionowe 230 Vmoc znamionowa 650 Wmoc pokrywa 450 Wmoc podstawka 200 Wklasa izolacji: Ipojemność 3,5 lgabaryt Ø320x230 mmmasa ~2,6 kgProdukt wyprodukowany w Polsce
Dezal 301.4
Gofrownica Dezal 301.4 jest wykonana z solidnych i trwałych materiałów. Jej głównym atutem jest przeznaczenie do pracy ciągłej, wynikające z dużej mocy 1300 W. Temperatura robocza, przy zamkniętych płytach – 195 stopni C, pozwoli przygotować idealnie wypieczone gofry. Z pewnością znajdzie miejsce w każdej kuchni.
Philips HD4649/00 Biały
Nowoczesny, bezprzewodowy czajnik elektryczny Philips HD ze wskaźnikiem 1 filiżanki pozwoli zagotować tyle wody, ile potrzebujesz, a tym samym zaoszczędzić do 66% energii. Wygodny uchwyt do nawijania przewodu pozwoli na oszczędność miejsca. Szybkie gotowanie i łatwe czysczenie zapewni płaski element grzejny.
De'Longhi KG 89
Młynek do kawy DeLonghi KG 89 to pomocne urządzenie dla osób, które cenią sobie świeżo mieloną i parzoną kawę o poranku. Żarna zapewniają odpowiedni stopień zmielenia dając Ci pełnię aromatu Twojej kawy. Nóżki antypoślizgowe i zwijany w podstawie przewód ułatwiają obsługę młynka.
MPM MSG-01
Suszarka do grzybów MPM MSG-01 wyposażona została w silnik o mocy 250 W umożliwiający precyzyjne suszenie składników. 5 tac suszących z możliwością regulacji wysokości pozwala na jednoczesne suszenie większej ilości produktów.
ESET Smart Security 1U 3Lata BOX (ESSN1D3Y)
ESET ESET SMART SECURITY 6 (1 ST. 36 MIES.) + DARMOWA DOSTAWA ESET Smart Security 6 to pakiet, którego podstawowym zadaniem jest ochrona komputera przed rozmaitymi zagrożeniami, takimi jak: wirusy, spyware, ataki hakerów czy próby kradzieży poufnych informacji. Poszczególne elementy pakietu są w pełni zintegrowane i działają jako jeden proces co zmniejsza obciążenie systemu.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie SKLEP.MAT-ELECTRONICS.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Mat-Electronics
Adres ZMW WICI 17 , 13-200 Działdowo
Telefon 513098596
Adres e-mail ma... Pokaż
Witryna
NIP 5711677082
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik