Sklep sklep.jkmuzyczny.pl - opinie

Na Ceneo od 2017-02-23
12 miesięcy
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
AKG K 240 Monitor
"AKG K 240 Studio. Od sześćdziesięciu lat firma AKG jest wiodącym producentem mikrofonów studyjnych, sprzętu emisyjnego i estradowego, a także słuchawek o najwyższej jakości i niezawodności.Jej oferta kierowana jest na rynek studyjny, nagraniowy, broadcast, koncertowy, konferencyjny, instalacyjny i konsumencki, do zastosowań profesjonalnych, komercyjnych i domowych. Doświadczenie i wiedza inżynieryjna są fundamentem zarówno unikalnego brzmienia produktów AKG, jak i reputacji i popularności tej marki.AKG K 240 Studio to półotwarte, profesjonalne, klasyczne słuchawki stereofoniczne cenione za naturalny i mocny dźwięk. Wyróżniają się zarówno silnym basem, jak i czystą górą oraz doskonałym komfortem użytkowania. Wyposażone są w powiększone przetworniki XXL z membranami wykonanymi w technice Varimotion. Zapewnia to wysoką efektywność, szerokie, równomierne pasmo akustyczne i dużą dynamikę. Słuchawki znakomicie nadają się do długiej pracy, np. w studiu, nie męczą uszu. Niska impedancja pozwala na zastosowanie ich w połączeniu z przenośnymi urządzeniami, takimi jak: odtwarzacze CD, rejestratory DAT, notebooki i inne.Charakterystyka:Doskonały naturalny dźwięk HI-FI z mocnym basem i czystą górą oraz wysoką skalą głosuPowiększone przetworniki XXL z membranami wykonanymi w technice Varimotion Wymienny kabel sygnałowy idący tylko do jednej słuchawki Idealne zarówno do zastosowań profesjonalnych, np. w studiu, jak i urządzeń przenośnych i stacjonarnych odtwarzaczy CD/MP3 i multimediów Miękkie superdopasowane skórzane poduszki nauszneCzysty i mocny dźwięk THD (zniekształcenia harmoniczne) <0,3%Masa słuchawek bez kabla: 240 g."
Historia muzyki cz 1
Najnowszy podręcznik do historii muzyki. zgodny z podstawą programową, przygotowujący do egzaminu końcowego z historii muzyki i do nowej matury. Liczne powtórki materiału i zadania. Bogata ikonografia. Przykłady nutowe. Propozycje nagrań. Adresy stron internetowych. Obszerna literatura. Słowniczek trudniejszych terminów.
Harmonia cz.1
Podręcznik przeznaczony jest dla średniej szkoły muzycznej, a podział na dwie części odpowiada podziałowi na pierwszy i drugi rok nauczania harmonii ogólnej.
Shure Beta 58A
Od ponad 80 lat nazwa SHURE jest nierozerwalnie związana z przemysłem rozrywkowym, a w szczególności z mikrofonami. W każdej dziedzinie muzycznej, nagłośnieniowej, radiowej, telewizyjnej, czy filmowej - produkty Shure oferują czysty, naturalny dźwięk, praktyczną, solidną konstrukcję i całkowitą niezawodność.Mająca swoją siedzibę w Niles (Chicago), w stanie Illinois - USA, firma Shure produkuje szeroki zakres produktów przeznaczonych dla wszelkiego rodzaju zastosowań i na każdą kieszeń.Począwszy od standardu estradowego - SM 58, będącego najlepiej sprzedającym się mikrofonem na świecie, po jedyne w swoim rodzaju miksery automatyczne i osprzęt profesjonalny.Artyści, śpiewający we wszystkich możliwych stylach, politycy, koronowane glowy i kościelni dostojnicy, mają jedną wspólną cechę - od dziesięcioleci używają mikrofonów Shure. Wystarczy włączyć telewizję, lub przejrzeć gazety, aby się o tym przekonać.Najwyższa kontrola jakości, nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń sprawiły, że produkty firmy Shure są bezkonkurencyjnym liderem na rynku światowym.Popularna seria Shure Beta składa się z siedmiu znakomitych mikrofonów o wypróbowanej jakości działania. Nadzwyczajna czułość mikrofonów serii Beta, a zwłaszcza ich maksymalna izolacyjność i minimalne zakolorowanie dźwięków dobiegających z boku osi, powodują, że są to najbardziej poważane i najszerzej używane mikrofony na świecie. Tak jak tradycyjny już SM58, dynamiczny mikrofon Shure Beta 58A jest najczęściej wybierany przez wokalistów i profesjonalnych estradowych realizatorów dźwięku.
Shure Beta 87A
Dołączyliśmy do wyselekcjonowanej grupy punktów sprzedaży detalicznej SHURE CENTER. W naszym SHURE CENTER klienci znajdą szeroką gamę produktów najbardziej renomowanego producenta sprzętu estradowego na świecie! Nasza przeszkolona obsługa zawsze udzieli fachowej porady. SHURE CENTER to gwarancja dostępności, niskie ceny oraz regularne promocje!Mikrofony Beta to niezmiennie podstawowy wybór najlepszych wykonawców na świecie. Znane ze swojego ciepłego brzmienia i wrażliwości na najdrobniejsze szczegóły, przetworniki Beta posiadają starannie kształtowane charakterystyki przenoszenia częstotliwości tak lubiane przez artystów i realizatorów dźwięku.Shure Beta 87A to najwyżej jakości ręczny pojemnościowy mikrofon wokalowy o charakterystyce superkardioidalnej, który posiada niezwykle wyrównaną charakterystykę częstotliwością oraz możliwość pracy z wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego. Jest on idealnym wyborem dla wokalistów oraz osób śpiewających w chórkach, zarówno na scenie, jak również w studiu nagrań.Beta 87A posiada kontrolowane podcięcie niskich częstotliwości, które kompensuje efekt zbliżeniowy i zapobiega powstawaniu efektu dudnienia, który często pojawia się przy bardzo bliskim omikrofonowaniu źródła dźwięku. Specjalnie ukształtowana charakterystyka częstotliwościowa z lekkim wzmocnieniem pasm prezencji powoduje rozjaśnienie górnego środka i ułatwia wokaliście przebić się w miksie sygnałów. Spójna superkardioidalnacharakterystyka kierunkowości zapewnia maksymalną izolację od innych wokalistów oraz instrumentów, a jednocześnie daje minimalną zmianę brzmienia przy ustawieniu mikrofonu pod kątem względem źródła dźwięku.Charakterystyka:Wyrównana charakterystyka częstotliwościowa z podkreśleniem pasma prezencjiBardzo spójna superkardioidalnacharakterystyka kierunkowości, która zapewnia wysoki poziom czułości przed pojawieniem się sprzężeń zwrotnychElektroniczne podcięcie niskich częstotliwości kompensujące efekt zbliżeniowySzeroki zakres dynamiki (117 dB) oraz niski poziom zniekształceńBardzo mała podatność na zakłócenia radiowe oraz elektromagnetyczneZaawansowany system antywstrząsowy wkładki mikrofonowej skutecznie pochłania drgania mechaniczne i zmniejsza zakłócenia wynikające z operowania mikrofonemWbudowany filtr pop zmniejsza poziom szumów powodowanych przez podmuchy wiatru oraz oddechLegendarna jakość i użyteczność ShureSpecyfikacja techniczna:Typ przetwornika : PojemnościoweWykres kierunkowości: SuperkardioidaPasmo przenoszenia: 50 Hz - 20 kHzCzułość (1 kHz): -52,5 dBV/Pa / 2,37 mV/PaRównoważny szum własny:23,5 dB(A)Ciśnienie akustyczne:140,5 dBWaga: 207 g W zestawie:Adapter obrotowy (Część nr: A25D)Pokrowiec (Część nr: 26A13)
Shure Beta 87C
Dołączyliśmy do wyselekcjonowanej grupy punktów sprzedaży detalicznej SHURE CENTER. W naszym SHURE CENTER klienci znajdą szeroką gamę produktów najbardziej renomowanego producenta sprzętu estradowego na świecie! Nasza przeszkolona obsługa zawsze udzieli fachowej porady. SHURE CENTER to gwarancja dostępności, niskie ceny oraz regularne promocje!Beta 87C Mikrofon wokalowyTen mikrofon wokalowy ma niezwykle wyrównaną i dostrojoną charakterystykę częstotliwościową w celu zapewnienia ciepłego i naturalnego brzmienia głosu. Ogranicza on dźwięki docierające z tyłu mikrofonu, co sprawia, że jest idealnym wyborem podczas korzystania z monitorowania dousznego.Shure Beta 87C jest najwyższej jakości ręcznym pojemnościowym mikrofonem wokalowym o charakterystyce kardioidalnej, z niezwykle wyrównaną charakterystyką częstotliwościową i możliwością pracy z wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego. Znakomicie nadaje się on dla wokalistów oraz osób śpiewających w chórkach, zarówno na scenie podczas nagrań na żywo, jak również w studiu nagrań. Kardioidalnacharakterystyka kierunkowości sprawia, że doskonale sprawdza się on we współpracy z monitorowaniem dousznym.Czym Beta 87C różni się od Beta 87A?Obydwa mikrofonu mają tę samą charakterystykę brzmieniową. Różnica tkwi w charakterystyce kierunkowości. BETA87C posiada charakterystykę kardioidalną, natomiast BETA87A ma charakterystykę superkardioidalną.Właściwości:Wyrównany, szeroki zakres częstotliwości pracy z nieznacznie podkreślonym pasmem prezencjiJednolita kardioidalnacharakterystyka kierunkowości zapewniająca maksymalną izolację od innych dźwiękówMinimalna zmiana brzmienia przy pracy poza osią mikrofonuPodcięcie niskich częstotliwości kompensujące efekt zbliżeniowyTrzystopniowy filtr pop minimalizujący dźwięki oddechu oraz inne szumyAdapter statywu z zabezpieczeniem przed wypadnięciemZakres częstotliwości: 50 do 20000 HzSpecyfikacje:Typ przetwornika : PojemnościoweWykres kierunkowości:Pasmo przenoszenia: 50 Hz - 20 kHzCzułość (1 kHz): -51 dBV/Pa / 2,8 mV/PaRównoważny szum własny:22 dB(A)Ciśnienie akustyczne:139 dBWaga: 207 gCharakterystyka częstotliwościowa:W zestawie:Adapter obrotowy (Część nr: A25D)Pokrowiec ochronny (Część nr: 26B21)

sklep.jkmuzyczny.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 11
  1. Marko

Bardzo profesjonalni, szybcy, mogłem wybrać dowolnego kuriera. Telefon ze sklepu po kilkunastu minutach, sprawdzenie dostępności na miejscu, sprawdzenie miejsca wysyłki. Zapakowane starannie, bezpiecznie. Kupiłem w czwartek po dwunastej, następnego dnia o 10-tej rano gitara była u mnie. Brawo!

2. Magda

Solidny sprzedający

3. Bartek

super sprzedawcy, doradzili bardzo dobrą gitarkę (y)

4. Lidia

barszo fajny

5. xyz

Profesjonalizm, rzetelność, dobre podejście do klienta :)

6. Kos

Szybka realizacja, paczka świetnie zabezpieczona, dziękuję i polecam wszystkim

Ze sklepem można negocjować ceny, to najbardziej mi się spodobało. Fachowa i miła obsługa. Perfekcyjnie !