Sklep sklep.hojoclean.pl - opinie

3,5
Dane
Nazwa firmy
Sklep HOJOclean markowe środki czystości
Telefon
22 827 86 28
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2013-09-04
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Dr. Beckmann środek Do Czyszczenia Kuchenek Ceramicznych 250Ml
MLECZKO DO KUCHENEK CERAMICZNYCH 250ML DR.BECKMANNDr. Beckmann mleczko do płyt ceramicznych.Twoja kuchnia, aby zachować estetyczny i schludny wygląd, musi być regularnie czyszczona.Nic nie pozwala na osiągnięcie takiego poziomu czystości, jak mleczko do płyt ceramicznych Dr. Beckmann.Mleczko skutecznie czyści, nie powoduje zarysowań i jest bardzo wydajne.Nadaje się również do płyt indukcyjnych.Pozostawia kuchenki czyste i pachnące oraz zabezpieczone przed bakteriami.Pojemość: 250ml
Dr. Beckmann Odkamieniacz Do Urządzeń Kuchennych 250Ml 372816
Osadzanie się kamienia może wpłynąć na funkcjonowanie urządzeń, a także zwiększyć zużycie energii. Środek do odkamieniania stosowany regularnie likwiduje kamień oraz zapobiega awariom. Idealny do urządzeń elektrycznych, takich jak: zaawansowane technologicznie i tradycyjne ekspresy do kawy, czajniki, kotły wodne, parowe, żelazka i grzałki.szybki i skutecznyczyści, chroni, pielęgnujedo zautomatyzowanych ekspresów do kawydo wszystkich urządzeń gospodarstwa domowegoSposób użycia:Przed użyciem zawsze zapoznaj się z instrukcją obsługi urządzenia.Ekspresy i urządzenia do parzenia kawy i herbaty:- Wlać 500 ml wody do zbiornika i dodać 50 ml (ok. 1⁄4 szklanki) środka. Dla bardzo dużych lub silnie zakamienionych urządzeń należy proporcjonalnie zwiększyć ilość produktu.- Włączyć urządzenie i rozpocząć program odkamieniania lub pozwolić roztworowi przepłynąć przez urządzenie.- Po zakończeniu procesu odkamieniania dwukrotnie przepłukać urządzenie czystą wodą (cały zbiornik).Czajniki:- Wlać 50 ml środka do czajnika (około 1⁄4 szklanki) i dolać 500 ml wody. Nie podgrzewać. Spienione pęcherzyki natychmiast rozpoczynają oczyszczanie.- W celu usunięcia ciężkiego, uporczywego kamienia wlać 100 - 150 ml środka do czajnika, uzupełnić wodą powyżej poziomu kamienia i pozostawić na 10 - 15 minut.- Pusty czajnik opłukać dokładnie czystą wodą.Żelazka parowe, stacje żelazek parowych, urządzenia do gotowania ryżu i parownice, urządzenia do gotowania jaj:- Przed rozpoczęciem odkamieniania zapoznaj się z instrukcją obsługi urządzenia.Ważne informacjeNierozcieńczony produkt może uszkadzać powierzchnie i materiały, które są wrażliwe na działanie kwasów lub są uszkodzone (np. marmur, emalia, srebro, ocynkowania). Jeśli urządzenie jest wyposażone w filtr do wody należy go usunąć przed rozpoczęciem odkamieniania.Uwaga! Może powodować korozję metali. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczu: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Fairy Płyn Do Mycia Naczyń Cytryna 500Ml
Płyn do mycia naczyń Fairy to świetna jakość w dobrej cenie. Gęsty i aktywny płyn Fairy usuwa każdy tłuszcz, którego się dotknie. Z niezwykłą siłą pieni się i zwalcza tłuszcz. Płyn do mycia naczyń Orzeźwiająca Cytryna usunie tłuste resztki jedzenia o nieprzyjemnym zapachu i sprawi, że naczynia będą świeże i lśniąco czyste. Cytrynowy Fairy Scent-Sensation pobudza zmysły podczas zmywania. Płyny z kolekcji Fairy to gama przyjemnych zapachów kojarzących się z naturą.
Fairy Płyn Do Naczyń Cytrynowy 1L
Płyn do naczyń Fairy to efektywnie skoncentrowana formuła
Finish Płyn Do Czyszczenia Zmywarek 250Ml
Zwiększa wydajność zmywarki i przedłuża czas jej użytkowania! Calgonit Środek do Czyszczenia Zmywarek likwiduje tłuszcz, kamień oraz inne zabrudzania i pozostawia Twoją zmywarkę higienicznie czystą. Usuwa tłuszcz i kamień nawet z tak trudno dostępnych miejsc, jak ramię natryskowe, grzałka czy filtr. Sprawia, że zmywarka lśni jak nowa.
Dywanlux Odplamiacz 2W1 Odplamiacz Do Dywanów Spray 500Ml
Preparat poza usuwaniem najtrudniejszych zabrudzeń z dywanów, wykładzin czy materiałowych tapicerek, radzi sobie również z pochłanianiem brzydkich zapachów. Przy tym jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonego materiału – chroni włókna, nie niszczy kolorów – a także pozostawia na nim przyjemny świeży zapach. Produkt w dużym, półlitrowym opakowaniu, doskonale sprawdza się w domach i obiektach, w których podłogi, a w szczególności dywany lub tapicerki, podatne są na zabrudzenia i plamy.Właściwości produktu:doskonale odplamia,pozostawia piękny i długotrwały zapach,bezpieczny dla tkanin,łatwy w aplikacji.Sposób zastosowania:Osuszoną plamę spryskać preparatem. Zabrudzoną powierzchnię wyczyścić używając gąbki lub miękkiej ścierki. W przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć. Po wyschnięciu dokładnie odkurzyć powierzchnię.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

z 48

sklep.hojoclean.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 8
 1. Ania
  polecam

  4/5 Wystawiono

  Dobry sklep, dobre ceny i szeroki asortyment, ale jednak ma problem z szybką wysyłką zamówień.

  Forma dostawy
  Obsługa bardzo profesjonalna i uprzejma, ale niestety od czasu wyruszenia paczki do jej dotarcia do kiosku, minęło trochę czasu.
 2. creation-2007
  polecam

  5/5 Wystawiono

  Jest super.

  Forma dostawy
  Jest OK
 3. Artur
  polecam

  5/5 Wystawiono

  B.dobry kontakt, szybka dostawa, sprzęt ok. Polecam.

  Forma dostawy
  Ok
 4. teresa
  polecam

  5/5 Wystawiono

  W porzadku

  Forma dostawy
  Nie dotrzymuje terminow dostawy
 5. Bogumila
  polecam

  5/5 Wystawiono

  Super skleo i super towary

  Forma dostawy
  polecam
 6. ALINA
  polecam

  4/5 Wystawiono

  godny polecenia

  Forma dostawy
  super,bardzo dobry kontakt z kurierem
 7. Aga
  polecam

  5/5 Wystawiono

  Wszystko ok

  Forma dostawy
  ok
 8. ArAS
  nie polecam

  2/5 Wystawiono

  Na stronie internetowej były dostępne środki firmy Clinex które zamówiłem, niestety dostałem odpowiedź że nie mogą zrealizować zamówienia, czekam na zwrot kasy

 9. kris
  polecam

  5/5 Wystawiono

  ok

  Forma dostawy
  ok
 10. Użytkownik Ceneo
  polecam

  5/5 Wystawiono

  To było moje trzecie zamówienie. Choć przy drugim były pewne perturbacje, dwa pozostałe wzorcowo.

  Forma dostawy
  Od dawna korzystam z ich usług i polecam wszystkim.
 11. Jolanta
  polecam

  5/5 Wystawiono

  Zamówienie zostało zrealizowane szybko, sprawnie i solidnie.

  Forma dostawy
  OK
 12. Maria
  polecam

  5/5 Wystawiono

  polecam oceniam pozytywnie

  Forma dostawy
  pozytywna
 13. Marcin
  polecam

  5/5 Wystawiono

  mogę polecić w 100%, miły kontakt i pełen profesjonalizm :)

  Forma dostawy
  kierowca uprzejmy
 14. Renata
  polecam

  5/5 Wystawiono

  Wszystko przebiegło ok.

  Forma dostawy
  Ok.
 15. amotka72
  polecam

  5/5 Wystawiono

  ...

  Forma dostawy
  ...