Sklep sklep.hojoclean.pl - opinie

Na Ceneo od 2013-09-04
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Dr. Beckmann środek Do Czyszczenia Kuchenek Ceramicznych 250Ml
MLECZKO DO KUCHENEK CERAMICZNYCH 250ML DR.BECKMANNDr. Beckmann mleczko do płyt ceramicznych.Twoja kuchnia, aby zachować estetyczny i schludny wygląd, musi być regularnie czyszczona.Nic nie pozwala na osiągnięcie takiego poziomu czystości, jak mleczko do płyt ceramicznych Dr. Beckmann.Mleczko skutecznie czyści, nie powoduje zarysowań i jest bardzo wydajne.Nadaje się również do płyt indukcyjnych.Pozostawia kuchenki czyste i pachnące oraz zabezpieczone przed bakteriami.Pojemość: 250ml
Dr. Beckmann Odkamieniacz Do Urządzeń Kuchennych 250Ml 372816
Osadzanie się kamienia może wpłynąć na funkcjonowanie urządzeń, a także zwiększyć zużycie energii. Środek do odkamieniania stosowany regularnie likwiduje kamień oraz zapobiega awariom. Idealny do urządzeń elektrycznych, takich jak: zaawansowane technologicznie i tradycyjne ekspresy do kawy, czajniki, kotły wodne, parowe, żelazka i grzałki.szybki i skutecznyczyści, chroni, pielęgnujedo zautomatyzowanych ekspresów do kawydo wszystkich urządzeń gospodarstwa domowegoSposób użycia:Przed użyciem zawsze zapoznaj się z instrukcją obsługi urządzenia.Ekspresy i urządzenia do parzenia kawy i herbaty:- Wlać 500 ml wody do zbiornika i dodać 50 ml (ok. 1⁄4 szklanki) środka. Dla bardzo dużych lub silnie zakamienionych urządzeń należy proporcjonalnie zwiększyć ilość produktu.- Włączyć urządzenie i rozpocząć program odkamieniania lub pozwolić roztworowi przepłynąć przez urządzenie.- Po zakończeniu procesu odkamieniania dwukrotnie przepłukać urządzenie czystą wodą (cały zbiornik).Czajniki:- Wlać 50 ml środka do czajnika (około 1⁄4 szklanki) i dolać 500 ml wody. Nie podgrzewać. Spienione pęcherzyki natychmiast rozpoczynają oczyszczanie.- W celu usunięcia ciężkiego, uporczywego kamienia wlać 100 - 150 ml środka do czajnika, uzupełnić wodą powyżej poziomu kamienia i pozostawić na 10 - 15 minut.- Pusty czajnik opłukać dokładnie czystą wodą.Żelazka parowe, stacje żelazek parowych, urządzenia do gotowania ryżu i parownice, urządzenia do gotowania jaj:- Przed rozpoczęciem odkamieniania zapoznaj się z instrukcją obsługi urządzenia.Ważne informacjeNierozcieńczony produkt może uszkadzać powierzchnie i materiały, które są wrażliwe na działanie kwasów lub są uszkodzone (np. marmur, emalia, srebro, ocynkowania). Jeśli urządzenie jest wyposażone w filtr do wody należy go usunąć przed rozpoczęciem odkamieniania.Uwaga! Może powodować korozję metali. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczu: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Fairy Płyn Do Mycia Naczyń Cytryna 500Ml
Płyn do mycia naczyń Fairy to świetna jakość w dobrej cenie. Gęsty i aktywny płyn Fairy usuwa każdy tłuszcz, którego się dotknie. Z niezwykłą siłą pieni się i zwalcza tłuszcz. Płyn do mycia naczyń Orzeźwiająca Cytryna usunie tłuste resztki jedzenia o nieprzyjemnym zapachu i sprawi, że naczynia będą świeże i lśniąco czyste. Cytrynowy Fairy Scent-Sensation pobudza zmysły podczas zmywania. Płyny z kolekcji Fairy to gama przyjemnych zapachów kojarzących się z naturą.
Fairy Płyn Do Naczyń Cytrynowy 1L
Płyn do naczyń Fairy to efektywnie skoncentrowana formuła
Finish Płyn Do Czyszczenia Zmywarek 250Ml
Zwiększa wydajność zmywarki i przedłuża czas jej użytkowania! Calgonit Środek do Czyszczenia Zmywarek likwiduje tłuszcz, kamień oraz inne zabrudzania i pozostawia Twoją zmywarkę higienicznie czystą. Usuwa tłuszcz i kamień nawet z tak trudno dostępnych miejsc, jak ramię natryskowe, grzałka czy filtr. Sprawia, że zmywarka lśni jak nowa.
Dywanlux Odplamiacz 2W1 Odplamiacz Do Dywanów Spray 500Ml
Preparat poza usuwaniem najtrudniejszych zabrudzeń z dywanów, wykładzin czy materiałowych tapicerek, radzi sobie również z pochłanianiem brzydkich zapachów. Przy tym jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonego materiału – chroni włókna, nie niszczy kolorów – a także pozostawia na nim przyjemny świeży zapach. Produkt w dużym, półlitrowym opakowaniu, doskonale sprawdza się w domach i obiektach, w których podłogi, a w szczególności dywany lub tapicerki, podatne są na zabrudzenia i plamy.Właściwości produktu:doskonale odplamia,pozostawia piękny i długotrwały zapach,bezpieczny dla tkanin,łatwy w aplikacji.Sposób zastosowania:Osuszoną plamę spryskać preparatem. Zabrudzoną powierzchnię wyczyścić używając gąbki lub miękkiej ścierki. W przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć. Po wyschnięciu dokładnie odkurzyć powierzchnię.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

sklep.hojoclean.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 8
  1. Ania

Dobry sklep, dobre ceny i szeroki asortyment, ale jednak ma problem z szybką wysyłką zamówień.

Forma dostawy
    Obsługa bardzo profesjonalna i uprzejma, ale niestety od czasu wyruszenia paczki do jej dotarcia do kiosku, minęło trochę czasu.
  2. creation-2007

Jest super.

Jest OK
  3. Artur

B.dobry kontakt, szybka dostawa, sprzęt ok. Polecam.

Ok
  4. teresa

W porzadku

Nie dotrzymuje terminow dostawy
  5. Bogumila

Super skleo i super towary

6. ALINA

godny polecenia

Forma dostawy
    super,bardzo dobry kontakt z kurierem
  7. Aga

Wszystko ok

8. ArAS
    nie polecam

Na stronie internetowej były dostępne środki firmy Clinex które zamówiłem, niestety dostałem odpowiedź że nie mogą zrealizować zamówienia, czekam na zwrot kasy

9. kris

Forma dostawy

To było moje trzecie zamówienie. Choć przy drugim były pewne perturbacje, dwa pozostałe wzorcowo.

Forma dostawy
    Od dawna korzystam z ich usług i polecam wszystkim.
  11. Jolanta

Zamówienie zostało zrealizowane szybko, sprawnie i solidnie.

OK
  12. Maria

polecam oceniam pozytywnie

pozytywna
  13. Marcin

mogę polecić w 100%, miły kontakt i pełen profesjonalizm :)

kierowca uprzejmy
  14. Renata