Sklep sklep.elektrosound.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
ELEKTROSOUND Sklep muzyczny
Telefon
534883176
Adres e-mail
bi... Pokaż
Na Ceneo od 2015-11-13
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Shure SM 57-LCE
SM57-LCE Profesjonalny mikrofon dla perkusji, Do instrumentów perkusyjnych i wzmacniaczy instrumentalnych. Dynamiczny kardioidalny Pasmo przenoszenia: 40 do 15000 Hz. SM57-LC (bez przewodu) Nadzwyczajna jakość i rozpiętość zastosowań powodują, że SM57 jest prawdziwym koniem roboczym na wszystkich estradach i we wszystkich studiach na świecie.Kształtowana charakterystyka przenoszenia zapewnia klarowne i selektywne odtwarzanie instrumentów, jak również bogate brzmienie wokali.
Shure SM 58-LCE
Ten stawiany stale na pierwszym miejscu przez wykonawców z całego świata mikrofon stanowi standard światowy i prawdziwą legendę. Łagodna prezencja w zakresie średnich częstotliwości zapewnia charakterystyczne, znane na całym świecie brzmienie SM58.Wytrzymała konstrukcja zapewnia skrajną niezawodność. Dynamiczny kardioidalny. Pasmo przenoszenia: 50 do 15000 Hz.
Shure SM 58SE
Ten stawiany stale na pierwszym miejscu przez wykonawców z całego świata mikrofon stanowi standard światowy i prawdziwą legendę. Od ponad 75 lat nazwa SHURE jest nierozerwalnie związana z przemysłem rozrywkowym, a w szczególności z mikrofonami. W każdej dziedzinie muzycznej, nagłośnieniowej, radiowej, telewizyjnej, czy filmowej - produkty Shure oferują czysty, naturalny dźwięk, praktyczną, solidną konstrukcję i całkowitą niezawodność.Mająca swoją siedzibę w Evanston (Chicago), w stanie Illinois - USA, firma Shure produkuje szeroki zakres produktów przeznaczonych dla wszelkiego rodzaju zastosowań i na każdą kieszeń.Począwszy od standardu estradowego - SM 58, będącego najlepiej sprzedającym się mikrofonem na świecie, po jedyne w swoim rodzaju miksery automatyczne i osprzęt profesjonalny.
Behringer DX 626
3-kanałowy Mikser DJOpracowany i Zaprojektowany przez BEHRINGER GermanyOpis:DX626 - Profesjonalny 3-kanałowy mikser DJ-ski z licznikiem BPM i crossfaderem VCA.Cechy: Profesjonalny 3-kanałowy ultra-niskoszumowy mikser DJ z nowoczesnymi przedwzmacniaczami gramofonowymi.Inteligentny, podwójny licznik tempa BPM.Super płynnie działające tłumiki Ultraglide o wysokiej żywotności (do 500.000 cykli).Crossfader kontrolowany przez VCA zapewniający najwyższą niezawodność i doskonałe możliwości brzmieniowe.3-pasmowa korekcja z odcięciem (-32dB) z regulacją poziomu wzmocnienia na każdym kanale.Funkcja Manual TalkoverWejście mikrofonowe o jakości studyjnej.Funkcja monitorowa z Master/PFL mix.Dokładny miernik poziomu przesterowania z dedykowanym wskaźnikiem słupkowym.Gniazdo BNC do lampki na "gęsiej szyi".Pozłacane złącza RCA.Wysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja zapewniające długotrwałe użytkowanie.
Neutrik NP2X-B
Wtyk duży jack mono 6,3mm renomowanej firmy Neutrik z serii X, NP2X-B. Pozłacane 24 karatowym złotem styki. Do zastosowania na przewodach o grubości od 4 mm do 7 mm.
Neutrik NC3MXX-B
Wtyk kablowy męski XLR renomowanej firmy Neutrik NC3FXX-B. Pozłacane 24 karatowym złotem styki, średnica zewnętrzna zastosowanego kabla od 3,5mm do 8mm.

Szczegółowe informacje o sklepie SKLEP.ELEKTROSOUND.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy ELEKTROSOUND Sklep muzyczny
Adres Pelplińska 139/9, 85-794 Bydgoszcz
Telefon 534883176
Adres e-mail bi... Pokaż
Witryna
NIP 5542927598
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik
;