Sklep sklep.auroks.pl - opinie

bi... Pokaż
Na Ceneo od 2016-09-16
12 miesięcy
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Galmet Neptun SG 80 E (01-088000)
Galmet Neptun SG 120 E (01-128000)
Galmet SGW 20-084700
Wygodna instalacjaWymiennik dwupłaszczowy SGW(L)P to najwydajniejszy, w swojej klasie, wymiennik poziomy. Zapewnia szybkie ogrzanie wody użytkowej i komfortowe użytkowanie. Płaszcz zewnętrzny umieszczony niemal na całej powierzchni zbiornika ściśle przylega do jego powierzchni. Taka konstrukcja gwarantuje wydajną pracę i ogranicza straty ciepła. Przyłącza w dolnej i górnej części, mocowanego w poziomie zbiornika, zapewniają łatwą obsługę i wygodny montaż. W dennicy wymiennika zastosowano mufę cyrkulacyjną, która umożliwia podłączenie zewnętrznej pompy cyrkulacyjnej oraz mufę pod czujkę kotła c.o. Wymiennik dwupłaszczowy SGW(L)P oferowany jest w pojemnościach: 80, 100, 120 lub 140 litrów. Maksymalna temperatura pracy zbiornika to 100°C.Sprawdzona izolacjaOszczędne i wydajne funkcjonowanie wymiennika c.w.u. gwarantowane jest przez stosowanie opatentowanej technologii izolacji. Gruba warstwa gęstej pianki zapewnia podwyższoną izolację a tym samym długie utrzymanie temperatury wody i oszczędność energii.Ocieplenie:Żółta, twarda pianka poliuretanowa (w opcji z płaszczem z białego twardego tworzywa) – do 140 litrów.Czarna, twarda pianka polistyrenowa – do 140 litrów.Zabezpieczenie antykorozyjneNajwyższej jakości emalia ceramiczna EXTRA GLASS® nakładana metodą „na mokro” i długo wypalana gwarantuje dokładne zabezpieczenie powierzchni zbiornika. Chroni przed korozją i zapewnia higieniczne użytkowanie. O zwiększone zabezpieczenie antykorozyjne zbiornika i grzałki elektrycznej dba wymienna anoda magnezowa. Stosowana opcjonalnie aktywna anoda tytanowa działa bezobsługowo i nie wymaga serwisowania.ZasilanieŹródłem ciepła w wymienniku może być dowolny kocioł c.o., opcjonalnie także grzałka elektryczna. Komplet elektryczny GE z grzałką i sterownikiem zapewnia komfort użytkowania ciepłej wody niezależnie od pracy kotła c.o. Instalowany jest w dennicy, co pozwala na łatwy montaż w dowolnym momencie.Kompletne wyposażenie dodatkoweW ofercie również:Wsporniki.Osłony czujnika.Naczynia wyrównawcze c.o. do układów otwartych, malowane (w opcji także ocieplone).Komplety elektryczne GE z grzałką i termostatem.Gwarantowana jakośćNajlepsze surowce, zaawansowana technologia produkcji i wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom 72 miesięce gwarancji (szczegóły w karcie gwarancyjnej).
Marolex Mini 1000
Spryskiwacze Mini-500 i Mini-1000 to urządzenia o pojemności 500 i 1000 ml służące do ręcznego zraszania, opryskiwania i pielęgnacji roślin w szklarniach, ogrodach, na tarasach i balkonach.Spryskiwacze posiadają dysze o regulowanym kącie rozpylenia. Idealnie nadają się do dolistnego nawożenia, zabiegów pielęgnacyjnych oraz zraszania wodą. Wszystkie elementy opryskiwacza wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej.Specjalna główka pozwala na uzyskanie bardzo drobnokroplistego rozpylenia "bez kroplenia".- precyzyjna dysza gwarantująca idealne rozpylenie cieczy - ergonomiczna główka z lekko pracującym spustem - filtr zamocowany na rurce zasysającej
Marolex Mini 500
Galmet Neptun Lux Elektronik 40L (01-048700)
UWAGA!!! ZDJĘCIE JEST ZDJĘCIEM POGLĄDOWYM - STEROWNIK MANUALNY!!! Pojemny ogrzewacz elektryczny o sprawdzonej konstrukcji. Dostarcza od 40 do 140 litrów ciepłej wody. Wydajna grzałka elektryczna umożliwia szybkie podgrzewanie wody użytkowej. Technologia PLASTIC-SLEEVE® dba o stabilną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza pozwalają na łatwy i estetyczny montaż w pozycji pionowej. Sprawdzona izolacja Technologia ocieplenia w połączeniu z wysokiej jakości użytymi materiałami oraz inteligentnym sterowaniem gwarantuje szybki i nieprzerwany dostęp do ciepłej wody użytkowej oraz dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza. Bezpieczne użytkowanie Wypalana, w wysokiej temperaturze, emalia ceramiczna EXTRA GLASS® chroni wnętrze zbiornika przed korozją i zapewnia higieniczne użytkowanie. Zainstalowana w dennicy wydajna grzałka elektryczna umożliwia szybkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w ustalonej temperaturze. Zbiornik ogrzewacza posiada również aktywne zabezpieczenie antykorozyjne w postaci wysokiej jakości anody magnezowej. Wygodne sterowanie Sterownik ogrzewacza elektrycznego Neptun² zapewnia płynną regulację temperatury w zależności od zapotrzebowania użytkowników. Umiejscowiony jest w dolnej części ogrzewacza, co pozwala na szybki dostęp i wygodne sterowanie.Ogrzewacz Neptun oferowany jest z 3 wersjami sterownika: Neptun² Elektronik - sterownik wyposażony w cyfrowy wyświetlacz LED prezentujący bieżącą temperaturę wody. Sterownik manualny z termostatem. Neptun² SMART – sterownik z dużym wyświetlaczem LCD prezentującym parametry pracy ogrzewacza. Dopasowuje się do dobowego rytmu życia domowników, co pozwala na znaczne oszczędności wody i energii (do 16% w skali roku). Idealny do każdego domu Trwała, metalowa obudowa ogrzewacza, gwarantuje jego długie i bezproblemowe użytkowanie. Ogrzewacze Neptun² i Neptun² Elektronik idealnie wkomponują się w projekt każdego pomieszczenia dzięki zastosowaniu obudowy w kolorze śnieżnobiałym lub w jednym z 4 kolorów dodatkowych*. Gwarantowana jakość Najlepsze surowce, zaawansowana technologia produkcji i wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość produktów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy Neptun² 60 miesięcy gwarancji.** * Opcja za dopłatą ** Szczegóły w karcie gwarancyjnej

sklep.auroks.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 222
  1. Marek

Bardzo wszystkim polecam.

2. Radosław

Szybka transakcja, wolne doręczenie przesyłki

3. Aldona

Dostałam paczkę ogólnie po 8 dniach od zamówienia . Karton był używany ,podarty i posklejany , i był za mały do tej osłony / zamawiałam osłonę dolną do kotła / więc pakujący zagiął na siłę boki tak żeby się zmieściła i tym sposobem została wygięta i zniekształcona...Obsługa klienta to pan : arogancki , bezczelny , chamski ... pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem...

4. Natalia

Wszystko jest ok👋

5. S

celująco

6. lipinka

Pełny profesjonalizm

Bez zarzutu
  7. Piotr

Miła obsługa. Wszystko zostało zrealizowane według zamówienia. Polecam sprzedawcę.

8. edi

hihi
  9. plytka

Jestem bardzo zadowolony z zakopow w tym sklepie, mila i profesjonalna obsluga

10. Adam

Bardzo dobry sklep, profesjonalni sprzedawcy w czasie całego zakupu częsty kontakt i rzetelne podejście do klienta.

11. Heniu

Ok

Ok
  12. Igor

solidnie i fachowo.

13. Jacek

Szybka przesyłka, dobrze zapakowana. Widać, że się starają o klienta.

14. Adek

Dobrze

Dobrze
  15. XXX

Błyskawiczna przesyłka. Towar 100% zgodny z opisem. Zero problemu, zero utrudnień.POLECAM.