Sklep sklep.anderski.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
4.5
Dane
Nazwa firmy
ANDERSKI
Telefon
324555515
Adres e-mail
ar... Pokaż
Na Ceneo od 2010-12-03
opinie
50% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Shure Beta 58A
Od ponad 80 lat nazwa SHURE jest nierozerwalnie związana z przemysłem rozrywkowym, a w szczególności z mikrofonami. W każdej dziedzinie muzycznej, nagłośnieniowej, radiowej, telewizyjnej, czy filmowej - produkty Shure oferują czysty, naturalny dźwięk, praktyczną, solidną konstrukcję i całkowitą niezawodność.Mająca swoją siedzibę w Niles (Chicago), w stanie Illinois - USA, firma Shure produkuje szeroki zakres produktów przeznaczonych dla wszelkiego rodzaju zastosowań i na każdą kieszeń.Począwszy od standardu estradowego - SM 58, będącego najlepiej sprzedającym się mikrofonem na świecie, po jedyne w swoim rodzaju miksery automatyczne i osprzęt profesjonalny.Artyści, śpiewający we wszystkich możliwych stylach, politycy, koronowane glowy i kościelni dostojnicy, mają jedną wspólną cechę - od dziesięcioleci używają mikrofonów Shure. Wystarczy włączyć telewizję, lub przejrzeć gazety, aby się o tym przekonać.Najwyższa kontrola jakości, nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń sprawiły, że produkty firmy Shure są bezkonkurencyjnym liderem na rynku światowym.Popularna seria Shure Beta składa się z siedmiu znakomitych mikrofonów o wypróbowanej jakości działania. Nadzwyczajna czułość mikrofonów serii Beta, a zwłaszcza ich maksymalna izolacyjność i minimalne zakolorowanie dźwięków dobiegających z boku osi, powodują, że są to najbardziej poważane i najszerzej używane mikrofony na świecie. Tak jak tradycyjny już SM58, dynamiczny mikrofon Shure Beta 58A jest najczęściej wybierany przez wokalistów i profesjonalnych estradowych realizatorów dźwięku.
Shure PG 48
Jeden z nowej serii mikrofonów Shure PG, zaprojektowany specjalnie do wokalu. Wytrzymały (metalowa konstrukcja) i łatwy w użyciu. Posiada włącznik/wyłącznik. W komplecie kabel XLR i uchwyt.Cechy:Posiada szerokie pasmo przenoszenia: 70Hz do 15kHzWysoki poziom wyjściaNiski poziom zniekształceńRedukcja ewentualnych dźwięków nie związanych z wokalem (np. szum wiatru)Włącznik/wyłącznikKabel o długości 4,5 m
Shure PG 81
Mikrofon instrumentalny. Czuły mikrofon pojemnościowy o płaskiej charakterystyce, idealny dla instrumentów akustycznych.ZastosowanieGitara akustycznaCzyneleFortepianInstrumenty smyczkoweInstrumenty dęteZespołyPasmo przenoszenia 40 Hz - 18 kHzCharakterystyka kierunkowa kardioidalnaImpedancja wyjściowa (przy 1kHz) 600 omówPoziom wyjściowy (przy 1kHz) -48 dB/V (4,0 mV); 1 Pa=94 dB SPLMax. poziom SPL (przy 1 kHz, obciążenie 2 kiloomy) 131 dB (przy zasilaniu phantom); 127 dB (przy baterii)Szumy własne 20 dB typowoZasilanie 11do 52 V lub bateria AA (R6)1,5 V żywotność bateriido 10.000 godzinWaga netto 250 g (bez baterii)
Shure SM 58-LCE
Ten stawiany stale na pierwszym miejscu przez wykonawców z całego świata mikrofon stanowi standard światowy i prawdziwą legendę. Łagodna prezencja w zakresie średnich częstotliwości zapewnia charakterystyczne, znane na całym świecie brzmienie SM58.Wytrzymała konstrukcja zapewnia skrajną niezawodność. Dynamiczny kardioidalny. Pasmo przenoszenia: 50 do 15000 Hz.
Shure SM 58SE
Ten stawiany stale na pierwszym miejscu przez wykonawców z całego świata mikrofon stanowi standard światowy i prawdziwą legendę. Od ponad 75 lat nazwa SHURE jest nierozerwalnie związana z przemysłem rozrywkowym, a w szczególności z mikrofonami. W każdej dziedzinie muzycznej, nagłośnieniowej, radiowej, telewizyjnej, czy filmowej - produkty Shure oferują czysty, naturalny dźwięk, praktyczną, solidną konstrukcję i całkowitą niezawodność.Mająca swoją siedzibę w Evanston (Chicago), w stanie Illinois - USA, firma Shure produkuje szeroki zakres produktów przeznaczonych dla wszelkiego rodzaju zastosowań i na każdą kieszeń.Począwszy od standardu estradowego - SM 58, będącego najlepiej sprzedającym się mikrofonem na świecie, po jedyne w swoim rodzaju miksery automatyczne i osprzęt profesjonalny.
Sennheiser E 935
Model e 935 to w pełni profesjonalny mikrofon wokalny o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej, który został zaprojektowany pod kątem pracy na scenach o dużym poziomie głośności.Cechy:Solidny metalowy korpus mikrofonu.Zaawansowana konstrukcja antywstrząsowa.Stała reakcja na dźwięki dochodzące w osi mikrofonu i poza nią.Druga cewka redukująca zakłócenia elektromagnetyczne.Wyprodukowany w Niemczech.W pakiecie znajduje się pokrowiec oraz uchwyt mikrofonu.Zawartość pakietu:mikrofon e 935uchwyt mikrofonu MZQ 800pokrowiecinstrukcja obsługikarta gwarancyjnaSpecyfikacja :Przetwornik, typ mikrofonu : dynamicznyCharakterystyka kierunkowa : kardioidalnaCharakterystyka częstotliwościowa : 40.....18000 HzCzułość w polu swobodnym, bez obciążenia (1kHz) : 2,8mV/Pa = -51dB (0 dB = 1V/Pa) = -71 dB (0 dB = 1V/?bar)Impedancja nominalna : 350 OhmMinimalna impedancja zamknięcia obwodu : 1000 OhmZłącze audio : XLR-3Wymiary : 47 x 151 mmMasa : 355g

Szczegółowe informacje o sklepie SKLEP.ANDERSKI.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy ANDERSKI
Adres ul. Gliwicka 246, 44-207 Rybnik
Telefon 324555515
Adres e-mail ar... Pokaż
Witryna
NIP 6470521308
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 2 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik