Sklep sklep-pokerowy.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Sklep Pokerowy
Telefon
884900303
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2011-05-09
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
88% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Już Czytam
GRANNA GRA JUŻ CZYTAM to edukacyjna gra, dzięki której dziecko dzięki zabawie ma możliwość nauczenia się literek i składania wyrazów.Gra Już czytam zawiera 12 portretów zwierząt. Każdy obrazek jest podpisany. Nazwa każdego zwierzęcia składa się z 4 liter.Dziecko może samodzielnie układać obrazek i próbować przeczytać nazwę zwierzęcia. W wersji dla większej ilości graczy można użyć kostki i zaproponowanych w instrukcji reguł rozgrywki.W instrukcji gry Już Czytam znajduje się 12 zabawnych wierszyków.Zawartość pudełka GRANNA GRA JUŻ CZYTAM:12 obrazków (każdy złożony z 4 elementów)książeczka z wierszykami do samodzielnego czytaniakostkainstrukcjaGra Już Czytam należy do serii Klub Przedszkolaka: prostych, powszechnie lubianych gier dla małych dzieci i przedszkolaków. Każda z gier w tej serii rozwija inną umiejętność - wyrabia sprawność ręki, uczy cyfr, literek, nazw zwierząt. Gry Granna z serii Klub Przedszkolaka uczą szlachetnej rywalizacji - raz wygrywam, raz przegrywam!Wiek graczy: 4 - 8 latLiczba graczy: 1 - 4 osoby
Granna Gra Lotto 029GR
Gra Łowcy SmokówŁowcy smoków to gra o przebiegłości i dyplomacji w świecie, gdzie za każdym rogiem spotykamy smoki.Każdy z graczy prowadzi drużynę łowców smoków - wojowniczkę, rycerza, złodzieja i czarodzieja. Jak wszyscy pogromcy smoków, mają oni tylko jeden cel. Zdobyć mnóstwo magicznych przedmiotów i łupów! Samo zabicie smoka to tylko początek. Najtrudniejsza część zadania zaczyna się kiedy opadnie pył, a smok leży pokonany. Właśnie wtedy trzeba uzgodnić podział łupów! Jeżeli gracze tego nie uczynią zanim upłynie wyznaczony czas, skarby przepadną.Kiedy zabite zostaną wszystkie smoki, a skarby zostaną podzielone lub przepadną, gra się kończy. Następnie gracze zliczają punkty za swoje zdobycze.Zawartość pudełka:18 kart smoków24 karty łowców smoków24 karty magicznych przedmiotów6 zasłonek gracza6 kart punktacjipłócienna sakiewka na znaczniki skarbówminutowa klepsydraIlość graczy: 3-6Wiek: 8+
Granna Gra Mała Wielka Myszka 063GR
W trakcie gry dzieci wymyślać będą hasła pasujące do zadanych tematów.Ten rodzaj zabawy pozytywnie wpływa na rozwój słownictwa oraz stymuluje kreatywne myślenie.Ukryta klepsydra pomoże w wyćwiczeniu orientacji czasowej, a rozbudowana siatka połączeń na planszy wzmocni orientację przestrzenną.Gra zawiera kilka wariantów rozgrywki, dzięki czemu można ją łatwo dopasować do wybranej grupy wiekowej.Gra, która świetnie sprawdzi się w grupie młodszych graczy, jak i w rodzinnym gronie.Pięknie ilustrowane karty kategorii, cztery warianty rozgrywki sprawią, że Tempo Junior na dobre zagości na stołach fanów lekkiej, ale wymagającej rozrywki.Wylosuj jedną z 60 pięknie ilustrowanych kategorii.Podaj jak najwięcej słów z nią związanych.Każde z nich przybliża Cię do mety.Na planszy znajdziesz też żetony z literami.Jeśli wymyślisz hasło zaczynające się na jedną z nich czeka Cię nagroda w postaci dodatkowych punktów!Trzeba się śpieszyć, bo na wymyślenie słów masz zaledwie 30 sekund!Czas odmierza ukryta klepsydra.Czy warto obrać prostą drogę do mety, czy może skupić się na zdobywaniu punktów.Liczy się nie tylko wymyślanie słów, ale i strategia poruszania się po mapie.Rozgrywki będą różnić się doborem haseł i rozłożeniem żetonów z literkami.Każda z nich będzie niepowtarzalnym doświadczeniem.Gra zawiera również wariant drużynowy, dzięki czemu przy stole będzie mogło bawić się nawet do dziesięciu osób na raz!Gra przeznaczona jest dla 2-10 graczy.Czas rozgrywki 30 minut. ZAWARTOŚĆ:- plansza,- 60 kart do gry,- 48 żetonów,- 5 pionków,- klepsydra z zasłonką,- instrukcja. WIEK:5-12 lat WYMIARY:opakowania: 26 x 26 x 8,5 cm UWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy, które mogłyby zostać połknięte.Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje.
Granna Gra Mój Pierwszy Quiz 067GR
Mój pierwszy GRANNA Quiz + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! Mój pierwszy GRANNA Quiz GRY I ZABAWY SMOKA OBIBOKA. Obrazkowy Quiz dla przedszkolaków. Dzieci same, bez pomocy dorosłych mogą sprawdzić czy dobrze odpowiedziały na obrazkowe pytania, np. na karcie namalowana jest papuga, czy wiesz co najbardziej smakuje papudze? Jeśli tak, to włuż paluszek w otwór pod odpowiednim obrazkiem i odwróć kartę. Jeżeli nad Twoim paluszkiem znajduje się klaun, znaczy to, że odpowiedź jest prawidłowa. Wesoły quiz dla najmłodszych, uczący rozpoznawania różnych przedmiotów a także zwierząt. Zawartość pudełka: 90 kart, plansza, kostka do gry, pionek, instrukcja. Gra przeznaczona: od 1 do 4 graczy, w wieku od 4 do 7 lat.
Granna Quiz. Gdzie raki zimują?
Quiz GRANNA Gdzie raki zimują Quiz z różnych dziedzin. 270 ważnych pytań, 810 śmiesznych odpowiedzi, barwna plansza i 4 nietypowe pionki (raczki). Spośród trzech podanych odpowiedzi tylko jedna jest prawdziwa, natomiast dwie pozostałe są śmieszne. Gra wzbogaca słownictwo, pomaga rozumieć i właściwie interpretować znane przysłowia i powiedzonka. W atrakcyjny sposób pomaga przyswajać wiadomości z różnych dziedzin: z biologii, geografii, literatury... i dostarcza mnóstwo dobrej zabawy!Zawartość pudełka:4 figurki raków i 4 podstawki, 45 kart z pytaniami, instrukcja.Gra przeznaczona:dla 2 do 4 graczy, w wieku od 6 do 10 lat.
Trefl Edupuzzle Myszka Miki (Disney) 00377
Trefl - www.trefl.comKod producenta: 00377

Szczegółowe informacje o sklepie SKLEP-POKEROWY.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Sklep Pokerowy
Adres Studencka 72A, 02-735 Warszawa
Telefon 884900303
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 7181870552
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik