Sklep rebellshop.pl - opinie

4,0 (dobry)
Dane
Nazwa firmy
Rebellshop
Telefon
792556370
Adres e-mail
ad... Pokaż
Na Ceneo od 2019-06-17
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Franklin idzie do szpitala
Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek
CORKSCREW (CD)
Ta dziewczyna z pistoletem jest naprawdę ostra. Zobacz jak się rozprawia ze swoimi przeciwnikami i nie tylko. Czas trwania filmu 70 min. Produkcja USA. Wersja z napisami. Format AVI.
Franklin ma zły dzień
Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Tym razem Franklin ma bardzo zły dzień.
Umowa z Bogiem Mistrzowie komiksu
Legendarna trylogia Willa Eisnera (1917-2005), autora, którego imieniem nazwano najważniejszą nagrodę komiksową w USA! Pierwsze wydanie Umowy z Bogiem ukazało się w 1978 roku, gdy Eisner miał sześćdziesiąt jeden lat, i stało się punktem zwrotnym zarówno w życiu tego wybitnego twórcy, jak i w historii całej sztuki komiksowej. Oznaczało narodziny "powieści graficznej" i początek epoki, w której poważni rysownicy mogli odrzucić ograniczenia wynikające z obowiązującego dotychczas w Ameryce formatu zeszytowego. Pod koniec życia Eisner wybrał spośród swoich późniejszych dzieł dwa: Siłę życiową i Dropsie Avenue, które wraz z Umową z Bogiem opublikowano w formie trylogii.Przekład tego właśnie wydania prezentujemy polskim czytelnikom.Trylogia Umowa z Bogiem to niezwykła kronika amerykańskich doświadczeń prezentująca indywidualne i zbiorowe losy kilku pokoleń mieszkańców Dropsie Avenue w Nowym Jorku. To zarazem najbardziej znaczące i ponadczasowe dzieło Willa Eisnera, w którym zawarł wiele własnych wspomnień, przeżyć i refleksji..
Mattel Junior Scrabble 52496
Mattel Junior Scrabble 52496 - Gra słowna wymyślona przez Alfreda Buttsa w 1931 roku. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych gier słownych na świecie.Gra jest przeznaczona dla 2, 3 lub 4 osób (w wieku 8 lat i więcej). Polega na losowaniu płytek z literami (jednocześniegracz dysponuje siedmioma takimi płytkami, umieszczanymi na stojaku i zasłoniętymi przed wzrokiem innych graczy), a następnie układaniu z liter słów na planszy o wymiarach 15x15 pól.Słowa układane są w sposób przypominający krzyżówkę.Ułożone słowa są punktowane, przy czym grę wygrywa ten, kto łącznie (we wszystkich wykonanych ruchach) zdobędziewiększą liczbę punktów niż każdy z przeciwników.W Polsce Scrabble® ma kilkaset tysięcy wiernych fanów. Organizacją zrzeszającą polskich scrabblistów jest Polska FederacjaScrabble, która od 1993 roku organizuje Mistrzostwa Polski.
Thorgal 15. Władca gór
Thorgal wyrusza przez góry, by odnaleźć bezpieczną drogę, którą będzie mógł przeprowadzić do Northlandu ciężarną Aaricię. Podczas wędrówki spotyka Torrica - młodego chłopca, którego ściga tajemniczy Władca Gór - pan tych terenów. Okazuje się, że zna on również Thorgala... Jeden z najbardziej tajemniczych tomów serii. Historia, która na długo zapadnie w pamięć czytelnika..

Szczegółowe informacje o sklepie REBELLSHOP.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Rebellshop
Adres Śmiechowska 34 a/28, 84-200 Wejherowo
Telefon 792556370
Adres e-mail ad... Pokaż
Witryna
NIP 9570260412
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik