Sklep Ravelo - opinie

4,5 (bardzo dobry)
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Oceń ten sklep!
Popularne produkty
Architektura informacji w serwisach internetowych
Dzisiejsze serwisy internetowe i intranetowe są większe, bardziej złożone i pełnią więcej funkcji niż kiedykolwiek przedtem. Dzisiejsi użytkownicy także mają więcej zajęć i stawiają serwisom coraz większe wymagania. Od projektantów, architektów informacji i menedżerów serwisów internetowych wymaga się biegłego operowania znacznymi ilościami danych oraz dokonywania częstych aktualizacji pod wpływem pojawiających się nowych technologii i zmieniającej się często strategii firmy. Wszystko to sprawia, że niektóre serwisy internetowe przypominają szybko rozwijające się, lecz słabo zaprojektowane metropolie - wszędzie jest pełno dróg, lecz trudno jest się po nich poruszać. Dobrze zaplanowana architektura informacji nigdy nie miała tak dużego znaczenia, jak dziś.
Typografia typowej książki
Dobra książka to nie tylko treść, lecz także nienaganna forma, na którą wpływ ma mnóstwo elementów: skład tekstu powinien być wykonany w sposób staranny oraz poprawny pod względem zarówno technicznym, jak i językowym, kompozycja graficzna książki powinna łączyć w sobie estetykę i funkcjonalność.
Kodeks argumentacyjny dla prawników
Omówione tematy : dyskurs argumentacyjny, katalog A : reguły ogólne, katalog B : reguły prawnicze, katalog C : argumenty i topiki prawnicze.
Karolcia
Lektura dla klasy drugiej szkoły podstawowej.
Kto zje zielone jajka sadzone?
"Kto zje zielone jajka sadzone?"to pełna absurdalnego humoru bajeczka dr. Seussa, słynnego amerykańskiego autora i ilustratora książek dla dzieci, tłumaczył znakomicie STANISŁAW BARAŃCZAK Polscy czytelnicy znają już jego utwory, takie jak "Kot Prot" "Słoń, który wysiedział jajko" a wkrótce poznają następne: "Kot Prot znowu gotów do psot" "Sam to widziałem na ulicy Morwowej"i "Na każde pytanie odpowie czytanie" zamieszczony na końcu oryginalny tekst z podkreślonym rytmem wiersza ułatwi naukę dzieciom próbującym swoich sił w angielszczyźnie, a płyta CD z anglojęzyczną wersją bajeczki pomoże doskonalić wymowę. Bajkę tę, podobnie jak poprzednie książeczki Dr.Seussa, znakomicie .
Efemerydy planet 1950-2050
"Podstawowe narzędzie współczesnego astrologa umożliwiającym sporządzenie horoskopu na profesjonalnym poziomie. W tomie tym zebrano wszystkie dane o położeniu planet wykorzystywane w astrologii. Jednak ze względu na ich uniwersalność książka ta może być wykorzystywana nie tylko przez entuzjastów astrologii lecz również astronomii i dziedzin pokrewnych.Obszerny wstęp z teorią oraz z przykładami obliczeń. Zawierają pozycje planet w długości ekliptycznej z dokładnością 0,1' na każdy dzień, Słońca i Księżyca z dokładnością do 1. Zamieszczono w nich również deklinację oraz szerokość ekliptyczną. W nowym, trzecim wydaniu umieszczono dodatkowo aspekty planet oraz Księżyca (w długości i deklinacji - wraz z dokładną godziną wystąpienia), ingresy planet w znak Zodiaku (z godziną), moment zmiany kierunku ruchu planety (np. z retro na prosty), fazy Księżyca i wiele innych dodatkowych elementów."

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.

Ravelo - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW - Wszystkich opinii - 1549

3/5
Na infolinię trudno się dodzwonić. Zamówienie miało zostać wysłane w ciągu 24 godzin zostało wysłane w ciągu 48

Forma dostawy:

5/5
Bardzo szybko dostarczone, każdy krok można było śledzić
3/5
O.K.
3/5
rozumiem okres świąteczny, ale złożyłam zamówienie 05/04 i dalej czekam na paczkę
3/5
Zamówiłem książkę której nie było i nie będzie na stanie. Pieniądze zwrócone.
3/5
Kupiłam dwie książki i do teraz nie przyszły...
3/5
My order was cancelled by the store, but I still don't get back the refund. I have contact customer service and no respond. So, please respond.
3/5
Nadal czekam na przesyłkę, ńa stronie jest dużo błędów i maile z informacją czy zamówienie jest wysłane, realizowane, cokolwiek dostaje w nocy, gdy księgarnia partnerska jest dawno zamknięta.
3/5
Brak powiadomienia,że opłacona paczka oczekuje w księgarni partnerskiej. Musiałam wydzwaniać na infolinię księgarni,a dodzwonienie się to godziny oczekiwania na połącznie... Brak możliwości modyfikacji zamówienia !

Forma dostawy:

5/5
Rewelacja!
3/5
Jak zwykle brak towaru choć na stronie był.
3/5
srednio
3/5
Zawsze było ok, tym razem bez inf. email czy sms o odbiorze towaru, musiałam dzwonić do ravelo, aby dowiedzieć się towar jest już do odbioru.
3/5
Zamówiłam dwie książki. Były na stronie. Otrzymałam tylko jedną. Nie dostałam odpowiedzi , dlaczego tak sie stało. Książka , którą nie otrzymałam , jest w dalszy ciągu na stronie, jako ta możliwa do zakupu.
3/5
sklep wyłsłą inny towar niz zamowiłam.ze zwrotem nei było problemu ale na zwrot gotowki czekam juz tydzien

Forma dostawy:

5/5
wszystko ok
3/5
ostatnio moje zamówienie mimo opłacenia zostało anulowane - dlaczego - nie mam do tej pory odpowiedzi
3/5
Długi czas realizacji zamówienia tj. zamiast 31.12 dostawa jest planowana na 8.01