Sklep Ravelo - opinie

4,5 (bardzo dobry)
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Oceń ten sklep!
Popularne produkty
Typografia typowej książki
Dobra książka to nie tylko treść, lecz także nienaganna forma, na którą wpływ ma mnóstwo elementów: skład tekstu powinien być wykonany w sposób staranny oraz poprawny pod względem zarówno technicznym, jak i językowym, kompozycja graficzna książki powinna łączyć w sobie estetykę i funkcjonalność.
Kodeks argumentacyjny dla prawników
Omówione tematy : dyskurs argumentacyjny, katalog A : reguły ogólne, katalog B : reguły prawnicze, katalog C : argumenty i topiki prawnicze.
Karolcia
Lektura dla klasy drugiej szkoły podstawowej.
Pan Samochodzik i... amerykańska przygoda. Tom 34
Tym razem Pan Samochodzik i jego młodszy współpracownik odwiedzają Stany Zjednoczone! Tomasz przemierza trasę od Atlantyku po Pacyfik śladem gangu sprzedającego obrazy polskiego hrabiego. Za nim podąża groźny osobnik o pseudonimie Black. W tym czasie Paweł działa na Manhattanie i Brooklynie. Spotkają się dopiero w Arizonie, a finał nastąpi nad Wielkim Kanionem. - Specjalnie dla klientów naszej księgarni opis przygotował Arkadiusz Niemirski.
Wielka encyklopedia PWN T.4
Encyklopedia jest opracowana z myślą o czytelniku wykształconym i kształcącym się, który nie tylko poszukuje określonej informacji, ale interesują go mechanizmy procesów społecznych i kulturowych, ewolucja ludzkiej myśli, nauki i techniki, geneza i skutki wydarzeń historycznych, związki zjawisk należących do świata przyrody i kultury, teoretyczne podstawy i praktyczne skutki odkryć i ustaleń naukowych.

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.