Sklep ramtech.pl - opinie

sk... Pokaż
Na Ceneo od 2009-08-03
12 miesięcy
92% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Fotoenergia Komplet Tuszy Do Epson Expression Home Xp235 Xp245 Xp247 (TUST2991Z5)
Wysoka jakość i wysoka pojemnośćGęstość i lepkość tuszu zgodna z oryginałemNormy DIN ISO 9001, ISO 14000Pakowane próźniowo, hermetycznie...
Fotoenergia Komplet Tuszy Do Epson Expression Home Xp332 Xp335 Xp342 (TUST2991Z51)
Panasonic DMW-BLC 12E (DMW-BLC12E)
Akumulator Panasonic DMW-BLC12E do aparatu Panasonic DMC-GH2.Dedykacja do PanasonicModel akumulatora BMW-BLC12EPojemność [mAh] 1200Napięcie [V]...
Digital Zasilacz do Samsung R530 R540 RV508 RV509, 19V 3.16A (KAPQI00616284)
Wyjście: 19V 3.16A (60W) Wtyk 3.0x5.5mm Lista kompatybilnych modeli w opisie Gwarancja 24 miesiące
Fotoenergia Zamiennik dla PGI-570 XL CLI-571 XL Canon Pixma MG5700, MG5750, MG5751 (TUSPGI570Z5A)
5x PGI-570 XL CLI-571 XL do Canon Pixma MG5700, MG5750, MG5751
Fotoenergia T2991 T29Xl Czarny Do Epson Xp235 Xp245 Xp247 (TUST2991)
Wysoka jakość i wysoka pojemność (15.5ml)Gęstość i lepkość tuszu zgodna z oryginałemNormy DIN ISO 9001, ISO 14000Pakowane próźniowo, hermetycznie...

ramtech.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 779
  1. Artem
    nie polecam

Ten towar nie jest fajny. Przy montowaniu piękny pasek do zamknięcia baterii bateria jest bardzo duża do tego laptopa.

Nigdy
  2. Leszek

Przesyłka błyskawiczna, towar zgodny z opisem ( tusze zamienniki ) mogę polecić sklep

3. mietek

super

4. maja
    nie polecam

Dostałam towar niezgodny z zamówieniem.

Poczta Polska działa bez zarzutu
  5. Franek

Bez uwag.

Bez uwag.
  6. Wanda

Oceniam sklep ramtech,pl b. dobrze, przesyłka zgodnie z zamówieniem, przyszła trochę później, gdyż zamówiłam pocztą. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Forma dostawy
    Często zamawiam przesyłki z dostawą przez Pocztę Polską i jak do tej pory, nigdy mnie nie zawiedli.
  7. manfix

Dobrze

Dobrze
  8. Henryk

9. Maria

Świetny sklep. Pełne zadowolenie.

Forma dostawy
    Zamówiłam i oplacilam paczkę do domu. Mimo tego że bylam w domu, listonosz zostawił awizo w skrzynce i musiałam odebrać paczkę na poczcie. Za przesyłkę z odbiorem w punkcie poczty zaplacilabym trochę mniej.
  10. neuro23

wyśmienita.

+5!
  11. Hegins

Profesjonalnie przeprowadzona transakcja - to i tak mało powiedziane ☺

5/5
    Przemiły Człowiek, zostawił avizo gdyż nikogo nie zastał, krótka prośba przez telefon i bez problemu wrócił by paczkę dostarczyć :)
  12. Dawid

Mam nadzieje ze dalej bede kupował

Forma dostawy
    Mysle ze jest tak w miare nie mam zlego zdania
  13. Rafał

Bardzo dobry

Bardzo dobry
  14. Józef

Program internetowego zamówienia zły, przy etapie zamówienia często przerywa i wyskakuje,że koszyk jest pusty i nie wiadomo czy towar został zamówiony. czy też nie.

15. KAZIK

SUPER SKLEP ,A SPRZET REWELACJA