Sklep przyjemnoscmeblowania.pl - opinie

5,0 (znakomity)
trade-group.pl sp. z o.o.
665 669 900
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2017-01-17
12 miesięcy
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Mazzoni Ławostół Aston
DANE OGÓLNEGWARANCJA 2 LATASAMODZIELNY MONTAŻ TAKBLAT PŁYTA MEBLOWA LAMINOWANASTELAŻ PŁYTA MEBLOWA LAMINOWANADOSTĘPNE KOLORY DO WYBORU Z WZORNIKA KOLORÓWEGULOWANA WYSOKOŚĆ: TAKWYSOKOŚĆ: 56-75SZEROKOŚĆ: 70DŁUGOŚĆ: 120FUNKCJA ROZKŁADANIA: TAKDŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU: 200
Mazzoni Vienna MAT biały front
● NOWOCZESNE WZORNICTWO● ława wykonana w pięknym półmatowym odcieniu​● pojemna szafka otwierana dotykowo ("push to open")- wewnątrz dodatkowa wyciągana półka● solidne obrotowe kółka umożliwiające swobodne przesuwanie ławy- dwa z hamulcem (blokadą), dwa bez blokady● czytelna instrukcja i bardzo łatwy montaż zajmujący 15-20 min.● DWULETNIA BEZPŁATNA GWARANCJA PRODUCENTA
Mazzoni PRIMA wenge
Mazzoni Stół Royal 120x80
Royal to stół o ponadczasowej stylistyce, która z łatwością opiera się upływającemu czasowi i zmieniającym się modom. Idealny dla osób wymagających, zwracających uwagę na detale i poszukujących najwyższej jakości. Kwintesencja dobrego gustu.Złożony wygląda niepozornie (120x80 cm), lecz dzięki zastosowaniu jednej wkładki przedłużającej ukrytej pod blatem może osiągnąć 170 cm. Spokojnie i przede wszystkim wygodnie usiądzie więc przy nim mała rodzina.Jakby tego było mało, Royal wyposażony został w wysokiej jakości prowadnice umożliwiające synchroniczne rozsuwanie blatu. Posiadają one aluminiowy trzon, a także hamulec zapewniający bezpieczeństwo palcom. Stół wykonany jest z najlepiej wyselekcjonowanej płyty laminowanej marki SWISS KRONO - czołowego producenta płyt meblowych w Europie.
Mazzoni Ława SISI biały + antracyt
● NOWOCZESNE WZORNICTWO● wysoka jakość wykonania● nietuzinkowy wygląd● czytelna instrukcja i bardzo łatwy montaż zajmujący 15-20 min.● DWULETNIA BEZPŁATNA GWARANCJA PRODUCENTAŁawa wykonana jest z płyty wiórowej matowej obustronnie laminowanej o grubości 18 mm, wykończonej obrzeżem ABS 1 mm.
Mazzoni Ława SISI biały + czarny

przyjemnoscmeblowania.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 44
  1. Andrzej J.

Sklep solidny. Dobra informacja e-mail. Zakupiony towar jest dobrej jakości, paczki bardzo dobrze zabezpieczone do transportu.

Forma dostawy
    Zetknąłem się z bardzo dobrym pracownikiem GLS. Paczki wymagały pomocy w ich przeniesieniu, a żona jest niewielkiej postury. Kurier okazał się pomocnym i uczynnym człowiekiem.
  2. Ewa

Polecam!

Polecam!
  3. Janusz

Oczekuje na towar więc nie mam zdania

4. Monika

5. Ania

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Przesyłka dotarła w nienaruszonym stanie. Stolik super.

6. Katarzyna

Wszystko ok
  7. gabriela

Meble bardzo dobrej jakości.sklep realizuje zamówienia zgodnie z terminem.wszystko realizowane na wysokim poziomie.dobry kontakt ze sklepem.polecam zakupy w 100%

Forma dostawy
    Wszystko dostarczone zgodnie z terminem.polecam
  8. Atsu

Transakcja przebiegła pomyślnie. Wszystko tak jak w opisie. Towar dobrze zapakowany. Polecam!!

Dostawa przebiegła bezproblemowo.
  9. renata

jestem bardzo zadowolona

10. Trakol

Polecam sprzedającego . Transakcja przebiegła szybko i sprawnie.

Forma dostawy
    Paczka uszkodzona element od ławy uszkodzony (zgęty). Kurier upszejmy .
  11. Darek

jestem bardzo zadowolony

12. Iza

Bardzo szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt.

Forma dostawy
    Bardzo szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt.
  13. Szogunik

Obsluga bardzo rzetelna. Polecam.

Forma dostawy
    Zawsze są problemy z tą firmą kurierską. Są niekompetentni. Nie polecam
  14. BSC

super szybko

15. Zbigniew

Sklep wiarygodny, obsługa klienta bardzo miła. Śledzenie zamówienia zarówno od strony sklepu jak i przewoźnika (GLS) jest znakomite. Klient doskonale orientuje się w danej chwili gdzie jest jego przesyłka i kiedy do niego dotrze.

Forma dostawy
    Dodać należy należy pozytywny stosunek kuriera GLS do klienta (fizyczna pomoc przy odbiorze paczki). Ogólnie, polecam ten sklep i kuriera GLS.