Sklep party-world.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Słuchawki lekarskie, stetoskop
Jeśli chcesz pobawiać się w ''doktora''.
Gra "Erotyczny masaż"
Erotyczny masaż Odkryjcie magię namiętnego dotyku...
Gra do Piwka
Trzy ważne powody, dla których znajomi wpadną do Ciebie zagrać.ŚMIECHBędziecie zrywać boki i walić pięściami w podłogę, pokładając się ze śmiechu – dzięki mistrzowskim zadaniom, które wyzwalają pozytywną energię wśród graczy.ZAANGAŻOWANIEZapewnisz dużej grupie znajomych świetną rozrywkę - dzięki możliwości zaangażowania w grę, aż 6 osób. (Na pewno przyda się także ktoś z aparatem.)RYWALIZACJARzucisz znajomym emocjonujące wyzwanie – walkę o każdy łyk piwa, którego picie jest ograniczone specjalną miarką. Tych, którzy wytrzymają, czeka wspaniała nagroda. Będziecie zrywać boki, to mało powiedziane. Będziecie zrywać tapetę, albo nawet gładź. W grze znajdziecie karty z zadaniami, których wykonanie uniemożliwiało testerom zapisanie uwag,bo jak skończyli się śmiać to zapomnieli jakie mieli uwagi.Niestety nie możemy powiedzieć, że przy powstaniu gry brał udział pewien Chuck. Bo każdy by wiedział, że stąd wziął się efekt jaki jest ona w stanie wywołać w grupie Twoich znajomych.
Grajmy razem Gra Rozkosz
"Szukasz nowych, oryginalnych sposobów na wieczór we dwoje???Nie masz odwagi powiedzieć czego pragniesz... ???A może Twoje życie erotyczne stało się zbyt monotonne... ???Nic prostszego! Przygotuj skromną kolacyjkę , kup butelkę dobrego wina, zapal dołączone świeczki zapachowe i zaproś do gry. Sukces gwarantowany! Tę noc będziecie pamiętać bardzo długo!!ROZKOSZ – to pierwsza polska gra erotyczna. Istnieje na rynku od 2004 roku.Bardzo szybko dostrzegł ją miesięcznik Playboy:""W grze Rozkosz partnerzy sami zapisują na kartkach swoje erotyczne fantazje i życzenia. Następnie, poruszają się wzdłuż planszy, a kiedy trafią na odpowiednie pole, muszą wylosować kartkę i spełnić życzenie partnera. Takie gry mają dość proste reguły, pozwalają pozbyć się zahamowań, czerpać większą przyjemność z seksu, poznawać pragnienia partnera, wreszcie sprawdzić na co samemu ma się ochotę...""Artykuł „W co się bawić” Miesięcznik ""Playboy"" nr 10(154) Październik 2005, str.62Ta gra zlikwiduje u Was wszelkie zahamowania i pomoże Wam odkryć świat rozkoszy.NA CZYM POLEGA GRA ROZKOSZ?Rozgrywkę rozpoczynacie w ubraniu, ale już po kilku rzutach kostką jesteście nadzy :) O wszystkim w tej grze decyduje kostka lub karty :) Nie wypowiedziane marzenia erotyczne stają się rzeczywistością. Wszystkie rozkoszne zabawy, które gra serwuje Wam podczas rozgrywki prowadzą do wybuchowego finału.Na mecie czeka ostatni rzut kostką, który zdecyduje jak zakończycie grę,a raczej jak rozpoczniecie jej rozkoszny finał.... ;)Celem gry jest przede wszystkim dobra zabawa i dostarczenie niesamowitych doznań o jakich wcześniej nawet nie marzyliście!! Dotarcie do mety tak naprawdę nie zakończy Waszej gry, a wręcz przeciwnie - gwarantuje rozpoczęcie gorących zabaw... na pewno szybko nie zaśniecie :)W środku znajdziecie:dużą planszę2 pionkikostkęzasady grytalię kartpiórko strusiezapachowe świeczki"
Gra erotyczna Ero-Biznes
Pamiętacie grę Eurobiznes ? Gra Ero-Biznes nawiązuje do tego klasyka, sprzedajemy i kupujemy nieco inne rzeczy a na finiszu czeka nas nagroda. Ta gra, powinna być na "wyposażeniu" każdej pary...Zestaw składa się z:- plansza A3- 48 banknotów- 48 specjalnych kart- 2 pionki- kostkaKarty są podzielone na 3 kategorie - polecenia o charakterze romantycznym, gry wstępnej oraz pozycji.Zasady GRY:Na starcie każdy z graczy otrzymuje 300 ero-dolarów, po każdorazowym przejściu przez "START" gracz dostaje dostaje kolejne 100 ero-dolarów. Gra polega na okrążaniu planszy pionkiem, przesuwajac się o liczbę pól wylosowaną kostką. Kiedy gracz stanie na polu oznaczonym symbolem jak jedna z kategorii kart podnosi jedną katę z tej kategorii i odkłada tekstem do góry. Jeśli ma wystarczająco pieniedzy abu kupić daną kartę może to zrobić a przeciwnik musi wykonać zadanie z tej karty, pieniądze wówczas trafiają do banku. Kiedy gracz nie ma wystarczająco pieniędzy albo nie chce kupić danej karty może zaproponować, że sam wykona zadanie w zamian za pieniądze od przeciwnika. Następnie karta wraca do talii na sam dół. Kiedy obaj gracze nie chcą kupić karty lub nie mają wystarczajaco pieniedzy, karta również wraca do odpowiedniej talii na sam dół.Kiedy jeden z graczy stanie na polu oznaczonym symbolem "ERO-BIZNES" podnosi kartę z tej talii, jeśli ją kupi przeciwnik musi wykonać zadanie z karty i gra się kończy. Tych kart nie można sprzedawać ani proponować zakupu przeciwnikowi.

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.