Sklep pantomasz.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
Dane
Nazwa firmy
PanTomasz.pl
Telefon
42 212 60 98
Adres e-mail
bi... Pokaż
Na Ceneo od 2016-02-17
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Lotus Notes 5
Książka stanowi znakomitą pomoc dla wszystkich użytkowników programu Lotus Notes. Wyrosła z doświadczenia zebranego przez autora w trakcie szkoleń i pracy z użytkownikami programu. Zawiera odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez użytkowników Lotus Notes. Może być też wykorzystywana na różnego rodzaju szkoleniach i kursach.Książka składa się z ćwiczeń wraz z rozwiązaniami. Wprowadza użytkownika w kolejne tajniki wiedzy o programie stopniowo zwiększając stopień trudności prezentowanych zagadnień. Ćwiczenia z Lotus Notes zostały napisane w łatwym i przystępnym języku zrozumiałym również dla osób bez doświadczenia w posługiwaniu się komputerem.Podstawy obsługi programu Lotus Notes Wysyłanie i odbieranie prostych wiadomości pocztowych Formatowanie wiadomości pocztowych Tworzenie papeterii Wysyłanie i odbieranie zaawansowanych wiadomości Sposoby zarządzania wiadomościami pocztowymi Metody wyszukiwania, sortowania i archiwizacji dokumentów Posługiwanie się systemem pomocy Wykorzystanie kalendarza w codziennej pracy z programem Korzystanie z iNotes (dostęp do poczty przez przeglądarkę internetową)
Jak umiejętnie sprzedawać i zwielokrotniać dochody
W książce znajdziesz autentyczne rozmowy z klientami i techniki prezentowania towarów. Pokaże Ci ona krok po kroku, co musisz zrobić, aby zostać sprzedawcą o najlepszych kwalifikacjach. Dzięki nim właśnie autor zarobił miliony dolarów. Wszystko jedno, co sprzedajesz - poradnik ten nauczy Cię sprzedawać więcej. Osiągniesz wyniki, o których nie śmiałeś marzyć
Podstawy zarządzania
Układ książki oparto na czterech tradycyjnych funkcjach zarządzania - planowaniu, organizowaniu, przewodzeniu i kontroli. Ponadto został on uzupełniony tematami, z którymi kierownicy mają współcześnie do czynienia, oraz trzema modułami zawierającymi zarówno opis rozwoju teorii zarządzania i popularnych technik ilościowych wykorzystywanych dziś w działalności gospodarczej, jak i informacje dotyczące karier kierowniczych.
Przełamywanie szoku kulturowego. Czego potrzebujesz aby odnieść sukces w międzynarodowym biznesie - Nie jesteśmy najtańsi, ale świetnie obsługujemy! Z
Szok kulturowy, czyli, mówiąc inaczej, poczucie obcości, stał się wdzisiejszym świecie globalnego biznesu czynnikiem mającym decydujący wpływ na odnoszenie sukcesów. Jednocześnie szok stanowi rodzaj ryzyka zawodowego. Co siódmy menedżer brytyjski ponosi klęskę w międzynarodowych interesach. Autorka przedstawia zestaw praktycznych i konstruktywnych wskazówek dotyczących radzenia sobie z szokiem kulturowym. Autorka udowadnia także, że możemy być efektowni w pracy w warunkach międzynarodowych, jeśli wykształcimy w sobie umiejętność adaptacji. Ta książka, traktuje międzynarodowego menedżera jako istotę ludzką o określonych potrzebach rozwoju zawodowego i osobistego.
Społeczna mapa Warszawy
Niniejsza praca jest efektem dużego programu badawczego mającego na celu opracowanie wszechstronnego obrazu zróżnicowań społecznych współczesnej Warszawy.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie PANTOMASZ.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy PanTomasz.pl
Adres Krokusowa 1/3, 92-101 Łódź
Telefon 42 212 60 98
Adres e-mail bi... Pokaż
Witryna
NIP 7292410606
KRS 94624
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik