Sklep nitcom.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
Dane
Nazwa firmy
NITCOM
Telefon
BRAK
Adres e-mail
bi... Pokaż
Na Ceneo od 2014-07-29
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Negatywne
0
0
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Fisher Price Aktywne Klocki 74121
Fisher Price jest marką zabawek edukacyjnych dostosowanych do wieku dziecka. Zabawki Fisher Price dzielą się na tematyczne serie: klocki Peek @ Block Fisher Price, Zabawki Miracles & Milestones Fisher Price, Roll-a-Rounds Fisher Price, które są pełne kolorowych niespodzianek, intrygujących mechanizmów, fascynujących faktur i elementów wyjątkowych w dotyku, nowy system mieszania i łączenia zabawek Link-a-doos Fisher Price, Laught @ Learn Fisher Price, czy zabawki klasyczne Fisher-Price stworzone dla niemowląt z serii Brilliant Basic o specjalnych cechach jak żywe, świecące powierzchnie i zajęcia do chwytania i przykuwania uwagi twojego dziecka. Fisher Price Aktywne Klocki 74121. Dzięki Aktywnym klockom zwykła zabawa w układanie klocków wykracza poza najprostsze schematy! Każdy klocek zachęca do wykonywania ciekawych ćwiczeń. Żeby rozpocząć fantastyczną zabawę, wystarczy wcisnąć uśmiechniętą buzię na szczycie klocka. Można też ustawić wszystkie trzy klocki w wieżę i wcisnąć ten na szczycie, aby wieża rozpoczęła magiczny taniec! Zestaw 3 klocków to połączenie zabawki edukacyjnej i rozrywki. Kiedy dziecko naciśnie jedną z postaci, zaczyna się zabawa. Może tez połączyć klocki, które wówczas działają przy pomocy jednego dotknięcia. Szczegóły produktu: Wiek: 6 miesięcy +Wymiary: 20 x 21 x 10 cmGwarancja: 24 miesiące
Fisher Price Piramidka Z Kółek FHC92
Piramidka z kółek marki Fisher Price składa się z pieciu plastikowych pierścieni. W górnym pierścieniu znajdują się trzy kolorowe kulki, które wirują na błyszczącej powierzchni. Dziecko może bawić się układajac pierścienie jeden drugim i obserwować jak tęczowa piramidka kołysze się na boki.
Ziaja Ziajka Maść Pośladkowa Przeciw Odparzeniom 50ml
Maść o pojemności 50 ml, przeznaczona dla niemowląt od 1 dnia życia. Wzbogacona wyciągiem z bawełny, D-Panthenol, tlenkiem cynku oraz witaminami E i F.
Granna Gra Mała Wielka Myszka 063GR
Gra Mała Wielka Myszka dba o wszechstronny rozwój każdego dziecka.Prosta gra edukacyjna w przeciwieństwa, której bohaterką jest myszka.Raz jest mała, raz wielka, raz wesoła, raz smutna.Gracze na zasadzie memo wyszukują kartoniki z przeciwieństwami.Wygra ten, kto znajdzie ich najwięcej.Seria prostych, powszechnie lubianych gier i zabawek dla małych dzieci i przedszkolaków.Każda gra rozwija umiejętności-wyrabia sprawność ręki, uczy cyfr, literek nazw zwierząt itd.Wprowadza do zaczarowanej krainy gier.Uczy szlachetnej rywalizacji-raz wygrywam, raz przegrywam.Gra przeznaczona jest dla 1-4 graczy.ZAWARTOŚĆ:- 54 kartoniki /27 par/,- instrukcja.WIEK:powyżej 3 latWYMIARY:opakowania: 11 x 18,5 x 4 cmUWAGI:Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Zawiera małe elementy, które mogłyby zostać połknięte.Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje.
Mattel Spadające Małpki Oryginał 52563
Wesoła gra i zabawa dla wszystkich Mattel Spadające małpki. Pomóż sprytnym małpkom wspinać się po palmie tak żeby nie upadły. Wykaż się doskonałą zręcznością i dobrą **pamięcią, wciąga i gwarantuje świetna rozrywkę i wiele radości.
Fisher Price Pierwsze Klocki Malucha K7167
Pierwsze klocki malucha renomowanej marki Fischer Price, to zabawka, która uczy dzieci rozpoznawania kształtów oraz kolorów. Dziecko od najmłodszych lat radzi sobie z rozwiązywaniem problemów.

Szczegółowe informacje o sklepie NITCOM.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy NITCOM
Adres Łuczyce 242A, 32-010 Luborzyca
Telefon BRAK
Adres e-mail bi... Pokaż
Witryna
NIP 6782823344
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik