Sklep multisportowy.pl - opinie

Na Ceneo od 2010-11-16
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Kettler Kadett 7977-900
Opis:Dzięki technice wysięgnikowej tego klasycznego wioślarza czujesz się podczas treningu prawie jak na wodzie. Komputer treningowy z wyświetlaczem ciągłym dla 5 funkcji jest niezwykle łatwy w obsłudze. A mokry będziesz na nim tylko od potu!Wyposażenie:Kolor: Srebrny / czarnyMechanizm składania: takPas piersiowy: opcjonalnie dostępny (w komplecie klips na uszy)Powierzchnia do stąpania: Obrotowa, regulowana odległośćSiedzisko: wygodne siedzenie fitnessWymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w.): 150 / 50 / 46Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu:Obsługa: odporna na pot klawiatura membranowaJakość napędu i systemu hamowanie:Zakres obciążenia: 12-stopniowe, na cylindrach hydraulicznychKomputer treningowy:Częstotliwość uderzeń: z załączanym sygnałem akustycznymFunkcja Count-Up / Count-Down: takGórna granica tętna: Optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas): takRęczne sterowanie obciążeniem: takSterowanie parametrami: takWyświetlacz: LCDWyświetlacz ciągły: 6 funkcji, możliwa automatyczna zmiana wyświetlaczaDane techniczne:Klasa urządzenia wg DIN EN 957: Klasa HBMaks. obciążenie wagowe: 132 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm): 27 - 88System hamowania: Tłoki hydrauliczneSystem napędowy: Technika wysięgnikowaWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm): 150 / 170 / 46Zasilanie elektryczne: Baterie (2 szt. AA) Gwarancja domowa: 3 lataGwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.Gwarancja Light Commercial: nieGwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp. Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.Gwarancja Full Commercial: nieGwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.
Kettler Favorit 7978-900
Opis:Wychyl ramiona wioślarskie, usiądź na ergonomicznym siedzisku na rolkach, umieść stopy na regulowanych podnóżkach i start! Komputer treningowy stale wyświetla wszystkie pięć funkcji, a na końcu treningu pokazuje osobistą ocenę sprawności.Wyposażenie:Kolor: Srebrny / czarnyPas piersiowy: opcjonalnie dostępny (w komplecie klips na uszy)Powierzchnia do stąpania: obrotowe podnóżkiSiedzisko: komfortoweObudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu:Obsługa: odporna na pot klawiatura membranowaJakość napędu i systemu hamowanie:Zakres obciążenia: bezstopniowy za pomocą dźwigniKomputer treningowy:Częstotliwość uderzeń: z załączanym sygnałem akustycznymFunkcja Count-Up / Count-Down: takGórna granica tętna: Optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas): takRęczne sterowanie obciążeniem: takSterowanie parametrami: takWyświetlacz: LCDWyświetlacz ciągły: 6 funkcji, możliwa automatyczna zmiana wyświetlaczaDane techniczne:Klasa urządzenia wg DIN EN 957: Klasa HBMaks. obciążenie wagowe: 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm): 25 - 94System hamowania: Tłoki hydrauliczneSystem napędowy: Ramiona steru, obrotoweWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm): 124 / 78 / 26Zasilanie elektryczne: Baterie (2 szt. AA) Gwarancja domowa: 3 lataGwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.Gwarancja Light Commercial: nieGwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp. Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.Gwarancja Full Commercial: nieGwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.
Olimp Chitosan + Chrom 60 kap
Kapsułki OLIMP CHITOSAN zawierają chitosan - naturalną substancję balastową, izolowaną z pancerzy morskich skorupiaków, uznawaną za najefektywniejsze źródło rozpuszczalnego włókna pokarmowego.Chitosan nie ulega trawieniu, rozpuszcza się w żołądku wiążąc wiele cząsteczek wody, tworzy trwały żel absorpcyjny stanowiący "pułapkę" dla cząsteczek tłuszczów, węglowodanów.
Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 120 kap
Olimp Kre-Alkalyn Mega Caps to opatentowana postać monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat kreatyny. Buforowana postać kreatyny - Olimp Kre-Alkalyn Mega Caps magazynuje i transportuje grupy fosforanowe do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych.
Olimp L-Glutamina Mega Caps 1400 300 kap
L-GLUTAMINE MEGA CAPS® - SUPLEMENT DIETYNAJSILNIEJSZA GLUTAMINA NA RYNKU! AŻ 1400 mg FARMACEUTYCZNEJ, MIKRONIZOWANEJ L-GLUTAMINY W 1 KAPSUŁCE!GLUTAMINE MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® jest preparatem, który zawiera 100%-ową farmaceutyczną, mikronizowaną postać glutaminy-aminokwasu występującego w dużym stężeniu w mięśniach oraz plaźmie. Glutamina jest najważniejszym aminokwasem dla adaptacji tkanki mięśniowej. Magazynuje azot organiczny, sprzyja tworzeniu dodatniego bilansu azotowego. Dystrybuuje grupy aminowe do transaminacji i ostatecznie syntezy białek mięśniowych. Glutamina stanowi ponad 60% zasobów wolnych aminokwasów w komórkach mięśniowych i ponad 20% wszystkich aminokwasów występujących w organizmie. Mikronizowana L-glutamina jest formą łatwiej wchłanialną i znacznie aktywniejszą od tradycyjnej glutaminy oraz peptydu glutaminowego.Glutamina mikronizowana zwiększa przyrost siły i beztłuszczowej masy mięśniowej. Działa silnie antykatabolicznie – hamuje aktywność enzymów niszczących białka mięśniowe. Ulega przemianie do glutationu i podnosi poziom tej substancji nawet o 40%; glutation – jako antyoksydant – stabilizuje błony organelli komórkowych i hamuje uwalnianie enzymów katabolicznych, natomiast – jako transporter aminokwasów w cyklu gamma glutamylowym – ułatwia syntezę białka i sprzyja tworzeniu dodatniego bilansu azotowego. Glutamina zwiększa uwodnienie komórek, zasoby glikogenu mięśniowego i poziom anabolicznego hormonu wzrostu – obniżając jednocześnie poziom katabolicznego kortyzolu. Przyspiesza redukcje tkanki tłuszczowej. Łagodzi objawy zmęczenia - obniżając poziom zakwaszenia komórek mięśniowych. Wspomaga organizm w kształtowaniu właściwej odporności.SUPLEMENTGLUTAMINE MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® jest preparatem, który zawiera 100%-ową farmaceutyczną, mikronizowaną postać glutaminy-aminokwasu występującego w dużym stężeniu w mięśniach oraz plaźmie. Glutamina jest najważniejszym aminokwasem dla adaptacji tkanki mięśniowej. Magazynuje azot organiczny, sprzyja tworzeniu dodatniego bilansu azotowego. Dystrybuuje grupy aminowe do transaminacji i ostatecznie syntezy białek mięśniowych. Glutamina stanowi ponad 60% zasobów wolnych aminokwasów w komórkach mięśniowych i ponad 20% wszystkich aminokwasów występujących w organizmie. Mikronizowana L-glutamina jest formą łatwiej wchłanialną i znacznie aktywniejszą od tradycyjnej glutaminy oraz peptydu glutaminowego.Glutamina mikronizowana zwiększa przyrost siły i beztłuszczowej masy mięśniowej. Działa silnie antykatabolicznie – hamuje aktywność enzymów niszczących białka mięśniowe. Ulega przemianie do glutationu i podnosi poziom tej substancji nawet o 40%; glutation – jako antyoksydant – stabilizuje błony organelli komórkowych i hamuje uwalnianie enzymów katabolicznych, natomiast – jako transporter aminokwasów w cyklu gamma glutamylowym – ułatwia syntezę białka i sprzyja tworzeniu dodatniego bilansu azotowego. Glutamina zwiększa uwodnienie komórek, zasoby glikogenu mięśniowego i poziom anabolicznego hormonu wzrostu – obniżając jednocześnie poziom katabolicznego kortyzolu. Przyspiesza redukcje tkanki tłuszczowej. Łagodzi objawy zmęczenia - obniżając poziom zakwaszenia komórek mięśniowych. Wspomaga organizm w kształtowaniu właściwej odporności.MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® - TO WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA FIRMY OLIMP LABORATORIES. TO MY BYLIŚMY PIERWSI!Oznaczenia “MEGA CAPS” i “MEGA CAPSULES” to znaki towarowe, które zostały zarejestrowane na rzecz firmy Olimp Laboratories w Urzędzie Patentowym RP jako pierwsze, odpowiednio od 2004 i 2006 roku. Dodatkowo słowny znak towarowy „MEGA CAPS” poddany został procedurze międzynarodowej w 26 krajach na całym świecie i do tej pory został zarejestrowany w 17 krajach. Również znaki towarowe słowno-graficzne MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® zostały przez nas zgłoszone do rejestracji w trybie międzynarodowym w wielu krajach, również poza Europą.MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® OLIMP- PIERWSZE, ORYGINALNE, JEDYNE!SKŁADSkładniki: L-glutamina,celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułkiWartość odżywcza1 kapsułka 9 kapsułek na 100gWartość energetyczna 3,3 kJ / 0,8 kcal 31,8 kJ / 7,6 kcal 224 kJ / 53,6 kcalBiałko 0,2 g 1,8 g 12,8 gWęglowodany 0 g 0,1 g 0,6 gTłuszcz 0 g 0 g 0 gL-glutamina 1400 mg 12,6 g 89,5 gZASTOSOWANIEPrzeznaczenie: Dla sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych a szczególnie budujących masę mięśniową.DAWKOWANIEZalecana dzienna porcja: 3 kapsułki 2-3 razy dziennie przed śniadaniem po treningu i przed snem.Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Universal Animal Pak 44 Sasz.
Od 17 lat najpopularniejszy pakiet treningowy na świecie. Od 1984 roku Animal Pak stał się najpopularniejszym środkiem wśród kulturystów w historii odżywek. Dlaczegoa To proste. Animal Pak działa. za pierwszym razem. za ostatnim razem. za każdym razem.W całej swojej pomysłowości natura zaprojektowała ciało człowieka jako maszynę mogącą osiągać określone wyniki.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

multisportowy.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 5
  1. konio

Szybko i sprawnie . Polecam

2. viol

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona

3. Ewa

5. Leszek

Bardzo dobrą..!

Bardzo dobrą...!
    nie polecam

Złożyłem zamówienia w sklepie po trzech dniach otrzymałem wiadomość że dany produkt już nie jest w ofercie i zaproponowano mi towar o 1/3 droższy. Nie polecam sklepu nikomu. Jeśli sprzedaje się produkty których się nie ma to nie jest się poważnym sklepem.

7. wojtyla
    nie polecam

Po raz pierwszy zawiodłem się przy internetowych zakupach. Kupowałem bez rejestracji żadnego potwierdzenia na maila. Ani o potwierdzeniu zamówienia ani o zaksięgowaniu środków. Kompletnie nic z strony sklepu. Telefon komórkowy ani razu nie odpowiadał. Musiałem sam się dowiadywać czy zamówienie jest realizowane. Po 12 dniach otrzymałem paczkę. Nie polecam !!!!

Bez zastrzezen
  8. Marek

OK

OK
  9. pawel

na towar czekalem ponad2 tyg. nie odpisuja na maile. porazka

10. kacperrros
    nie polecam

Zły sklep towar nie doszedł

11. Oszukana przez multisportowy
    nie polecam

Sklep wystawil towar ktorego nie mial na stanie, najpierw twiedzili, ze kurier ukradl paczke, potem miala byc nowa produkcja, wiec czekalam dalej. Znowu bez rezultatu, w ogole brak kontaktu, kazde zapytanie ignorowane, dopiero po interwencji prawnej oddali pieniadze-przynajmniej to bez problemu.

12. pola2

Bardzo dobry kontakt mailowy. Nie było problemów z zamówieniem. Polecam

Forma dostawy
    Paczka przyszła w krótkim czasie.
  13. okok

14. DKLM
    nie polecam

Chciałem przestrzec kupujących produkty spożywcze w tym sklepie. Otrzymałem produkt spożywczy (odżywkę firmy Olimp) z usuniętą naklejką zawierającą termin przydatności do spożycia, nr partii itp., które zgodnie z polskim prawem powinny być zamieszczone. Zgodnie z polityką sklepu reklamacje można wysyłać tylko na adres e-mailowy, na który oczywiście nikt nie odpowiada. Próbowałem kontaktować się telefonicznie, bez rezultatu. Nie kupujcie w tym sklepie produktów spożywczych.

15. Kacper

Polecam ten sklep każdemu :)

Oceniam BARDZO DOBRZE