Sklep mozaiki24.pl - opinie

Opinie
Ocena
Tau Corten A 30x60
Tau Corten A 30x60 137,00
TAU - Corten Corten A 30x60 cm Przepiękna hiszpańska płytka mrozoodpornaKraj Pochodzenia : HISZPANIA...
Stn Stn Tarima Roble 20,5x61,5
Podstawowe informacje:Gatunek: 1Ilość m2 w paczce: 1.13Wymiar w cm: 20.5x61.5Ilość sztuk w paczce: 9
Cotto Tuscania Grey Soul Mid 61x61
Rodzaj: Bazowe, Powierzchnia: Naturalne
DUNIN mozaika ceramiczna Carat White 10x20
DUNIN mozaika ceramiczna Carat White Kostka dostępna w wymiarach: wymiar kostki: 100x200 [mm] wymiary plastra : 100x200 [mm]
Fap Ceramiche Nuances Rovere 15x90cm
Kraj pochodzenia: Włochy Producent: FAP CERAMICHE Seria: Nuances Rozmiar: 15x90 cm Przeznaczenie: Płytka podłogowa, ścienna Gatunek: Pierwszy...
Emigres Riga White 60x60
Kraj Pochodzenia : HISZPANIAProducent : EMIGRESSeria : RIGARozmiar : 60x60 cmPrzeznaczenie : PŁYTKA PODŁOGOWAOpakowanie 1.44 m2płytka lappato...

mozaiki24.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 89
  1. Ania

Miły i rzeczowy kontakt z pracownikami sklepu. Towar zgodny z zamówieniem, odpowiednio zabezpieczony w transporcie. Konkurencyjne ceny. Polecam.

2. jolka

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Ekspresowy czas realizacji zamówienia: towar zamówiłam w poniedziałek wieczorem a dostarczony został już w środę rano.

3. ewa

4. Katarzyna

5. artur

6. bella

7. Adrian

Świetna obsługa. Profesjonalnie, szybko, dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Komunikacja na wysokim poziomie. Polecam.

8. ania

9. Elżbieta

Transakcja przebiegła pomyślnie. Profesjonalny i szybki kontakt z klientem. Będę polecać znajomym i rodzinie.

10. Aneta

Profesjonalna transakcja,szybka wysyłka,towar dobrze zapakowany,jestem bardzo zadowolona z obsługi i z jakości zakupionej mozaiki. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie.

11. mroovka

12. marwcinw

Szybko i profesjonalnie. Produkt zgodny z opisem. Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

13. maik420

14. dominik