Sklep miosklep.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
MIO SKLEP
Telefon
815030033
Adres e-mail
ma... Pokaż
Na Ceneo od 2016-11-25
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Mio - Cyclo Series - Czujnik Kadencji I Prędkości
Łatwy montaż (wszystkie akcesoria montażowe w komplecie) Pasuje do modeli MIO CYCLE SERIES i innych urządzeń wskółpracujacych w technologi ANT+ Beprzewodowy pomiar prędkości i kadencji podczas jazdy na rowerze Informacje o liczbie obrotów pedałami na minutę dla optymalnego treningu Bateria wymieniana przez użytkownika Odporna na zakłócenia cyfrowa transmisja ANT+ W ZESTAWIE: Mio Cyclo czujnik prędkości i kadencji Paragon lub FV
Mio - Cyclo Series - Opaska Do Pomiaru Tętna
CYCLO Czujnik pracy serca, czyli miernik pulsu i rytmu. Cyclo współpracuje z modelem 305.Dane techniczneKompatybilność: Mio 305Kolor: CzarnyOpis marki:Mio to tajwańska firmą zajmująca się produkującą sprzętu elektronicznego. Jest jednym z trzech największych i najbardziej znanych producentów nawigacji GPS na świecie. Mio Technology tworzy oraz dostarcza na światowy rynek nowoczesne produkty, które sprawiają, że wszyscy użytkownicy mogą cieszyć się unikatowymi zdobyczami w dziedzinie mobilnych technologii. Obecnie na całym świecie firma Mio zatrudnia ponad 1,500 pracowników, natomiast swoje nowoczesne produkty sprzedaje do ponad 47 krajów na całym świecie. Główne siedziby marki Mio mieszczą się w krajach Europejskich w Belgii, Polsce i Anglii. Produkty firmy Mio zostały stworzone z myślą o użytkownikach oraz wychodzą na przeciw ich oczekiwaniom.
Mio Cyclo Series Przedni uchwyt na kierownicę
Uchwyt MIO bezpiecznie i stabilnie utrzymuje urządznie podczas jazdy. Poprzez zamontowanie Mio Cyclo z przodu łatwiej czytać ekran i wygodniej sprawdzić swoje postępy. Kompaktowa konstrukcja, zabezpieczona przez jedną śrubkę. Uchwyt Mio posada gumowy dystans, dzieki temu pasuję do większości kierownic. W ZESTAWIE: Mio Cyclo uchwyt rowerowy przedni Paragon lub FV
Mio Cyclo Series Podwójny uchwyt montażowy na rowerze
Opis producenta MIO CYCLO SERIES - podwójny uchwyt montażowy na rowerzePodwójne mocowanie:łatwy montaż i zakładanie w preferowanej pozycjina kierownicy lub mostkuwybór jednej z dwóch pod
Mio Cyclo 315 HC Central Europe + HRM & Cadence (5262N4290101)
Poznaj Mio Cyclo 315 HC to łatwe w użyciu, wytrzymałe urządzenie nawigacyjne przeznaczone dla każdego rowerzysty, który chce monitorować swoje postępy. Urządzenie Mio Cyclo 315 HC umożliwia łatwą nawigację między punktami A i B lub jazdę trasą preferowaną przez użytkownika. Urządzenie umożliwia bezproblemową nawigację sygnalizując każdą instrukcję alertem dźwiękowym. Śledzenie własnych postępów, analizowaniedanych i poprawianie kondycji jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Urządzenie Mio Cyclo 315 HC ułatwia nawigację, dzielenie się trasami i wspólnymi doświadczeniami oraz monitorowanie własnych osiągnięć i postępów. Spełnia  także oczekiwania każdego rowerzysty, zarówno rekreacyjnego, jak i wyczynowego
MIO Spirit 7500 Full Europe Lifetime  (5413N5020030)
';


Bezterminowa aktualizacja map

Przez cały okres eksploatacji urządzenia Mio, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.

Preinstalowana baza fotoradarów

Preinstalowana baza fotoradarów powiadomi Ciebie o miejscach, gdzie należy zachować dodatkową ostrożność na drodze. Baza fotoradarów jest w wersji demo, dostępna za darmo przez okres 3 miesięcy.

Znajdź mój samochód

Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.

LearnMe Pro™

Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

Asystent Parkowania

Funkcja „Asystent Parkowania” automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

Tryb pieszy

Z Mio nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D

Nawigacja Mio Spirit 7500 LM w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu. Oprogramowanie Mio Spirit 7500 LM umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania . 

Planowanie podróży

Mio Spirit posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Mio. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.

W pobliżu

Szybki dostęp do najbliższych POI lub zapis ulubionych miejsc.

Symulacja trasy w tunelu

Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę przez całą podróż.

Wypowiadane nazwy ulic

Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz tylko skupić się na prowadzeniu.

Wypożyczalnia map

Podczas krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto mieć ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Oprócz Europy w wypożyczalni dostępne są również mapy USA, Kanady i Australii.

IQ Routes™

Technologia IQ Routes™ wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców, co umożliwia optymalizację procesu wyznaczania trasy. W skład technologii IQ Routes™ wchodzą również funkcje "Wybór trasy" oraz "LearnMe Pro™"

Partnerzy

Szczegółowe informacje o sklepie MIOSKLEP.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy MIO SKLEP
Adres Motycz 232a, 21-030 Motycz
Telefon 815030033
Adres e-mail ma... Pokaż
Witryna
NIP 7133091471
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik