Sklep mepel.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Mepel.pl
Telefon
720 828385
Adres e-mail
sk... Pokaż
Witryna
Na Ceneo od 2015-04-14
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
96% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Hej! To moja ryba! (nowa edycja)
Hej, to moja ryba 00176 marki Granna, to szalona gra rodzinna, w której gracze kierują stadem pingwinów, pragnących zdobyć jak najlepszy obiad. Uważaj by Twój pingwin nie utknął na samotnej grze – bo zginie.
Bang!
Bang! IV Edycja Polska marki Bard to niezwykle dynamiczna gra, utrzymana w klimacie Dzikiego Zachodu. Każdy z graczy wciela się w jedną z 3 ról: szeryfa, renegata lub bandytę, a celem jest wyeliminowanie przeciwników. Role w grze są utajnione, a więc nie wiemy kto nam sprzyja, a kto nie. To co cechuje grę na plus to proste zasady, szybka rozgrywka i bardzo duża interakcja między graczami.
Carcassonne Wieża
Dumnie wznosi się nad miastem Carcassonne! Cóż to? "Wieża"! Oto dodatek do jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier familijnych na świecie. Czwarte z kolei rozszerzenie do "Carcassonne" pozwala po raz pierwszy budować... w górę! Znacznie zwiększona zostaje także interakcja negatywna między graczami. Gotowi jesteście na taki wyścig po punkty?"Carcassonne: Wieża" przeznaczona jest dla 2 do 5 osób (6 jeśli posiadamy pierwszy dodatek z serii), w wieku co najmniej 7 lat. Dużej ingerencji w zasady nie ma. W swojej turze gracz losuje kafelek i dokłada go do planszy tak by pasował. Następnie dostaje możliwość umieszczenia na nim swojego pionka- na klasztorach, drogach, lub miastach. Tego "Wieża" nie zmienia. Natomiast dodatek sprawia, że w "Carcassonne" pojawia się nowy rodzaj budowli! Jeśli gracz wylosuje kafelek zawierający fundament, może zrezygnować z postawienia na nim pionka w swoim kolorze. Gdy tak się stanie, gracz dokładający płytkę, może postawić na fundamencie 1 Poziom Wieży (drewniane klocuszki zawarte w pudełku rozszerzenia). Co takiego daje zatem ta możliwość? Gracz budujący Wieżę, może pojmać Pionek innego gracza z planszy. Który? Taki który znajduje się w zasięgu Wieży (1 poziom =zasięg jednego kafelka, 2 poziom= zasięg dwóch kafelków itd.). Oczywiście jeńcy podlegają wymianie :)"Carcassonne: Wieża" wprowadza lekki dreszczyk niepewności! Co zrobi przeciwnik? A jeśli dobierze fundament? Postawi go przy moim pionku by go porwać? Czy jednak bardziej mu się opłaci wbudować go we własne miasto? Uwaga! "Carcassonne: Wieża" poza nowymi kafelkami, zasadami i poziomami wieży, zawiera również Model Wieży. Jest to gadżet ułatwiający rozdawanie i losowanie płytek w trakcie gry!
Bang! Dodge City
Gra Bang! DODGE CITY marki Bard to rozszerzenie do gry Bang! Zasady pozostają takie same jak w poprzedniej edycji. Losujesz postać i tajną role, następnie wykorzystujesz umiejętności i szczęście, aby osiągnąć przypisany do roli cel. Nowością są kostki do gry, które sprawiają, że gra jest szybka i emocjonująca przez cały czas. Twoja sytuacja może zmienić się w każdej chwili!
Mr. Jack In New York
Mr. Jack w Nowym Jorku to emocjonująca gra dla 2 graczy. Jeden z nich wciela się w rolę policyjnego Detektywa, ktorego zadaniem jest schwytanie poszukiwanego za krwawe zbrodnie Mr. Jack'a. Zadanie to nie jest proste, gdyż podejrzany ukrywa się pod postacią jednego z szanowanych obywateli Nowego Jorku.Czas ucieka!Detektyw próbuje zredukować krok po kroku liczbę podejrzanych ograniczając możliwości ucieczki Jack'a, podczas gdy ten drugi zrobi wszystko, co możliwe, aby utrudnić Detektywowi eliminację podejrzanych i skorzystać z najmniejszego jego błędu, aby uciec na zawsze!Zawartość pudełka:1 plansza przedstawiająca wyspę Manhattan8 dwustronnych pionków Postaci1 pionek tury13 żetonów terenu2 żetony śledztwa2 żetony Parowców1 żeton Informatora8 kart Postaci8 kart Alibi1 karta Widoczny/NiewidocznyCechy gry:Liczba graczy: 2 osobyCzas gry: ok. 30 minutWydanie: PolskieInstrukcja: PolskaNazwa: Hurrican, gra przygodowa Mr. Jack in New YorkProducent: HurricanMarka: HurricanPrzedział wiekowy: 12-14 lat, 15+ latWiek: 14+Data premiery: 2013-08-28Indeks: 13651978Nr katalogowy: G-3006
Mr. Jack
1888 - Londyn, pochmurna noc spowija swoim ciemnym płaszczem mroczne uliczki dzielnicy Whitechapel. Niebezpieczny Kuba Rozpruwacz prześlizguje się po nich cicho pod osłoną gęstej mgły. Najlepsi ówcześni śledczy ze Scotland Yardu spotkali się, aby go powstrzymać przed ostateczną ucieczką. Powoli wokół Jacka zacieśnia się pułapka, lecz on jest nadzwyczaj przebiegły - postanowił przypisać sobie tożsamość jednego ze śledczych. Czy pozostali zdołają go zdemaskować?Zawartość pudełka:1 plansza8 pionków postaci6 żetonów gazowych latarni2 żetony zamkniętych włazów do kanału1 karta Świadka2 pionki policyjnych kordonów8 zielonych kart postaci z 2 piktogramami8 czerwonych kart postaci – alibiCechy gry:Liczba graczy: 2 osobyCzas gry: ok. 30 minut Wydanie: PolskieInstrukcja: PolskaNazwa: Gra przygodowa Mr. JackProducent: Hobbity.euPrzedział wiekowy: 8-11 latWiek: 9+Płeć: chłopiec / dziewczynkaIndeks: 16413344Nr katalogowy: 7612577001002

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie MEPEL.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Mepel.pl
Adres ul. Panewnicka 343, 40-773 Katowice
Telefon 720 828385
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 6443192237
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 2 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik