Sklep melagu.pl - opinie

5,0 (znakomity)
Dane
Nazwa firmy
Melagu.pl Tomasz Sierocki
Telefon
327632422
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2008-12-16
opinie
12 miesięcy
30 dni
Wszystkie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Balterio Tradition Sculpture Dąb Prestiż
Tradition Sculpture odzwierciedla rzemiosło w czystej postaci. W tej autentycznej kolekcji odkrywasz naturalne dębowe podłogi, ręcznie wykonane w najdrobniejszych detalach. Rustykalny i wiejski charakter uzyskuje się dzięki surowemu wyglądowi ręcznego wykonania. Nacięcia od piły w strukturze pozostawiają wrażenie niedoskonałości. To właśnie sztuka. 60468 Dąb Prestiż Dane Techniczne Długość deski: 126,1 cm Szerokość deski: 19,05 cm Grubość deski: 9 mm Klasa: AC4 / 32 Fuga: 4-stronna Profil zatrzaskowy: ClickXpress Metoda montażu: Pływająca Gwarancja (pomieszczenia mieszkalne): 25 lat Ilość m2 w opakowaniu: 1,92 m2 Ilość desek w opakowaniu: 8 szt. Waga opakowania: 15,5 kg Ogrzewanie podłogowe: Tak Wyprodukowano w: Belgia
Orac Decor Rozeta R77
Prostota połączona z delikatnymi ornamentami to cechy charakterystyczne rozety sufitowej Orac Decor R77, która doskonale podkreśli żyrandol w oryginalnych i nowoczesnych aranżacjach. Stworzona jest z trwałych, odpornych na wilgoć oraz niepalnych tworzyw, dlatego na długo zachowuje swój perfekcyjny wygląd. Rozeta Orac Decor R77 jest łatwa w montażu i może być pomalowana farbą niezawierającą rozpuszczalników.
Orac Decor Rozeta R23
Niezwykle piękna rozeta Orac Decor R23 doskonale podkreśli żyrandol w stylizowanych aranżacjach, podnosząc ich walory estetyczne. Wykonana jest z trwałych, niepalnych oraz odpornych na wilgoć tworzyw. Możliwość pomalowania rozety sufitowej Orac Decor R23 wybraną farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników pozwala dopasować ją do każdej kolorystyki wnętrza. Produkt jest lekki i łatwy w montażu.
Orac Decor Rozeta R11
Okrągła rozeta sufitowa Orac Decor R11 to prosta w formie, średnich rozmiarów, dzięki której można ozdobić żyrandol na suficie lub też lampę na ścianie. Za sprawą efektownych zdobień, świetnie sprawdzi się w stylizowanych, a także w klasycznych wnętrzach. Rozeta Orac Decor R11 jest bardzo lekka, łatwa w montażu. Charakteryzuje się wysoką odpornością na wilgoć. Produkt jest niepalny i może być pomalowany wybraną farbą niezawierającą rozpuszczalników.
Orac Decor Listwa płaska P9010
Panel ścienny P9010 Orac Decor Panel ścienny prosty P9010, bez zdobień. Barokowe zakrzywienia i minimalistyczny design. Ten profil może być również użyty do budowy łuków bibliotecznych jako uzupełnienie M9010 lub D300. Dostępny również w wersji elastycznej Flex. Kolekcja: LuxxusStyl: Prosty, KlasycznyDługość: 200 cmSzerokość: 3 cmWysokość: 9,1 cmRmin (flex): 0,4 mR*min (flex): 3,1 mRozwiązanie: Dekoracyjne, Flex (elastyczne)Tworzywo: PUROTOUCH®
Orac Decor Listwa płaska P8040
Listwa ścienna ORAC DECOR P8040 to funkcjonalny element wykończeniowy, który doskonale zaaranżuje Twoją przestrzeń użytkową. Nadaje niepowtarzalnego charakteru wnętrzom, ożywiając je i przełamując monotonię płaszczyzn. Listwa ORAC DECOR P8040 wykonana jest z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału. Można ją pomalować na dowolny kolor, używając farby, która nie posiada rozpuszczalników. Lekka i łatwa w montażu. Sprawdź również elastyczną wersję FLEX.

Szczegółowe informacje o sklepie MELAGU.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Melagu.pl Tomasz Sierocki
Adres Kędzierzyńska 17, 41-902 Bytom
Telefon 327632422
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 6262540048
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Zakup bez konieczności rejestracji
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik