Sklep mccar.pl - opinie

Na Ceneo od 2016-10-11
12 miesięcy
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Mobil 1 Esp Formula 5W30 4L
Mobil 1 ESP Formula 5W/30 w opak. 4LOlej Mobil 1 ESP Formula 5W-30 to najwyższej jakości syntetyczny olej silnikowy.* Został zaprojektowany w celu przedłużenia okresu wymian oleju i zapewnienia wydajnej pracy systemów redukcji emisji spalin.* Zapewnia wyjątkową sprawność i ochronę silnika przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa.ZASTOSOWANIE:Olej Mobil 1 ESP Formula 5W-30 zaleca się do stosowania we wszystkich nowoczesnych typach silników samochodowych, zwłaszcza w wysokosprawnych silnikach Diesla i benzynowych, montowanych w najnowszych modelach samochodów osobowych, terenowych i furgonetkach.Spelnie nastepujace normy i specyfikacje:ACEA: C2/C3, A3/B3/B4ACEA (spełnia wymogi testu silników): A5/B5API (spełnia wymogi testu silników): SL/SMAPI: CFBMW: Longlife 04 ;Daimler Chrysler: 229.31/229.51 ;Volkswagen (silniki benzynowe /silniki Diesla): 504 00/507 00 ;Zalecany do stosowania w:BMW Longlife 01 i 01 FE ;Volkswagen (silniki benzynowe) 502 00 / 503 00 / 503 01 ;Volkswagen (silniki Diesla) 505 00 / 506 00;Volkswagen (silniki Diesla z "pompowtryskiwaczami" 505 01(a) / 506 01(a)(a) z wyjątkiem silników Diesla z "pompowtryskiwaczami/Pumpe-Düse" R5/V10-TDi (VW 506 01) oraz 3/4-cylindrowych silników Diesla bez systemu Longlife-Service/bez filtra cząstek stałych DPF (VW 505 01)
FILTRON - Filtr powietrza (AP 074/1)
FILTRY POWIETRzA do Ford Focus 1.4i 16V, 1.6i 16V, 1.8i 16V 9/98--> Symbol producenta: AP 074/1
FILTRON - Filtr oleju (OE 640/1)
FILTRY OLEJU do Audi A3 1.9TDI, Skoda Octavia 1.9SDI,TDI, Volkswagen Golf IV 1.9SDI,TDI Symbol producenta: OE 640/1
Liqui Moly Top Tec 4200 SAE 5W30 5L
Nowoczesny olej silnikowy wykonany w technologii syntetycznej. znakomicie chroni przed zużyciem trące się części, zapewnia mniejsze zużycie paliwa i oleju, oraz szybkie dotarcie oleju do wszystkich części podczas ''zimnego startu''.
GM 10W40 1L
GM 10W-40 1 litr.Doskonały oryginalny olej GM silnikowy przewznaczony do silników benzynowych i diesela.SpecyfikacjaACEA A3, B3,API SL/CF
Motul 8100 X-Cess 5W40 5L
Olej MOTUL 8100 X-CESS 5W40 doskonale sprawdza się w nowoczesnych samochodach z silnikami o dużych pojemnościach. Nie tylko chroni je przed zużyciem, ale także zwiększa moc silnika i poprawia przyspieszenie. Dodatkowo dzięki wysokiej lepkości HTHS oraz niskiej lotności przyczynia się do zmniejszenia jego użycia, tym samym wydłużając przebieg i czas wymiany. Polecany do silników benzynowych i Diesla z bezpośrednim wtryskiem. Olej jest w 100% syntetyczny.Cechy produktu:ACEA: A3/B3/B4API: SL/CFKlasa lepkości oleju: 5W40Model: Seria 8100Pojemność: 5LProducent: MOTULSpełniane normy: ACEA A3/B4 - API SL/CF, BMW LL-98; Porsche A40; MB 229.3; VW 502 00 - 505 00 - 503 01; GM LL-B-025Typ oleju/płynu: syntetyczny

mccar.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

oki
  3. tom

Jest ok

4. Ewa.

Żadnych uwag, Zakupy idealne, szybkie zgodne z zamówieniem, świetna komunikacja. Szczerze polecam.

bez uwag
  5. czerlii

6. czerlii

4/5
  7. Sylwia

bez uwag, szybka dostawa, towar zgodny z opisem

pozytywnie
  8. Bro

OK

Ok
  9. Yorek

szybko, sprawnie i tanio ...a Towar wysokiej jakości !!! POLECAM

Odbiór osobisty
    5/5
    ... mają bardzo dobre cukierki ;-) POLECAM !!!
  10. Fred

Ok.

0k.
  11. Polecam

Nie pamietam dakładnie ale to znaczy dla mnie ze wszystko przeszło pomyślnie

4/5

14. niczka

Szybko.Profesjonanie.

Niezawodne.
  15. Kuba

Prawie jak oryginał 😏ale git! Może być!

Na pięć 5⃣!